IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Сител тв
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Сител тв

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 15>
Автор
Порака
29061994 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај 29061994 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Сител тв
    Испратена: 29.Септември.2007 во 18:10
Нај добра ТВ Што велите вие кога ќе го посетам нивниот сајт ми иди да полудам од информации браво за сител така нека продолжи.....
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Октомври.2007 во 13:04
Па не би рекол баш дека е така, баш напротив, од трите нацинонални телевизии Сител, Канал 5 и А1, Сител е на последното место, иако и другите имаат скоро исти содржини и замисли. Но како и да е, Сител е на 3-то место, на 2-ро доаѓа Канал 5, додека А1 го држи првото место.
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
nemo84 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Young Modern

Регистриран: 24.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 500
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nemo84 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Октомври.2007 во 13:40
Плус сител е апла ВМРО-овски ориентирана телевизија. Не дека другиве не се, ама овие се најапла. Имаат некои добри серии и ми се допаѓа што повторно почнаа фудбал да даваат.
Ама не е најдобра.
Кон врв
new mornar Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 27
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај new mornar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Октомври.2007 во 15:27
Dosta provokativna.
,, PANTA REI ,,
Кон врв
astralopitekus Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 22
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај astralopitekus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Октомври.2007 во 17:14
сител премногу вмровска и латас кога ке го видам ми се превртуваат цревата
__карев__
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2007 во 19:04
од трите нацинонални телевизии Сител, Канал 5 и А1, Сител е на последното место.
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
connected Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2787
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај connected Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Ноември.2007 во 21:51
Сител=Сиктер Телевизија, дури и ја нема на моето мени за програми.


Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Ноември.2007 во 22:20
Na sitel ima i dobri raboti, spansko prvenstvo na primer. Vil and Grace treba da ja trgnat.
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Ноември.2007 во 09:21
koga ja gledam sitel isto kao da gleadm wc-sholja голема%20насмевка mi idi da se mocam i na neze i redakcijata i voditelite голема%20насмевка , uopste ne ja ni gledam
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Ноември.2007 во 14:11
ma,....ne gledam nishto od ovaa zemja,....se e bedasto,...poblago kazano.
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Niki kukle Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 28
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Niki kukle Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Ноември.2007 во 20:27
Originally posted by orlov orlov напиша:

од трите нацинонални телевизии Сител, Канал 5 и А1, Сител е на последното место.


со согласувам со тебе, дури сметам дека е послаба и од некои други телевизии како Телма, Алфа итн...
Кон врв
macedonian1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 22.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 136
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај macedonian1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2007 во 00:09
sitel mnogu RETKO ja gledam ovaa programa.
ne e nesto posebno,a me nervira voditelot na vesti latas ili neznam tocno ni kako se vika , prav zanes
Кон врв
dragana002 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Октомври.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dragana002 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Ноември.2007 во 16:08

treba da se sramite mesto da go pustate tose vie pustate gluposti.Nema pominato ni mesec dena.barem a1 moze da go pusti posledniot koncert sto bese pred 1mesec na gradski.

dragana veljanova
Кон врв
VIZANTEL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Август.2007
Локација: Israel
Статус: Офлајн
Поени: 164
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај VIZANTEL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Ноември.2007 во 19:36
Originally posted by 29061994 29061994 напиша:

Нај добра ТВ Што велите вие кога ќе го посетам нивниот сајт ми иди да полудам од информации браво за сител така нека продолжи.....



Латас е меќународнопризнат, тадури и во меќународните. Тој е македонскиот  ГИДЕО од Македонија (СКОТЛАНД ЈАРД). ЗатоаСител си ја бидува.
,,UNUS TESTIS, NULUS TESTIS,,
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 15>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.