IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Семејство
  Активни теми Активни теми RSS - Дали жените заслужуваат ќотек?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали жените заслужуваат ќотек?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2526272829 31>
Автор
Порака
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Април.2013 во 22:46
- ova  e  prashanje od tipot :...dali e pravedna smrtnata kazna?намигнување

..pa sega ...razmisli malku  ...shto i kako....koj ''zasluzil''! .
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2013 во 23:54
де бре Брзи,ти па се околу тепачкава тема се вртиш...да не ти игра некое ребро тебесмеење
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13895
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Април.2013 во 00:35
,,,,,,akhm,,,,,плазење,,,nekoi i so borinche si go baraat,,,,голема насмевка,,,,
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2013 во 23:17

i te kako.намигнување

Citam nekoj batka ja pretepal i i nanel povredi po grbot i toa zamislete si..so kabel od mobilen telefon.So koja li tehnika i vestina toa go storil mozeme samo da nagagjame. збунетост

...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2013 во 23:39
-barem pola od tie shto go dobile....najverojatno i go zasluzile!да
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2013 во 00:48
Кога некое машко...
ме дупи у здрав мозок...

а не се разбира од збор...
со убаво...
тогаш...
ќе бришам патос со него...
и ќе бидам...
муж, бе...
курац и пол...

ако можам...
ако не, он со мене нека брише патос...
бе...

а ако некоја...
ме дупи у здрав мозок...
а не се разбира од збор...
со убаво...

и избришам патос со неа...
тогаш сум...

што...?

причината е иста...
последицата е различна...
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2013 во 00:50

Хммм... а што би рекле некој така за ќерките ваши (претпоставка да ги имате), со ќотек да ги “превоспитува“?размислување
Кон врв
Gabriela_S Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Февруари.2008
Локација: On the stone
Статус: Офлајн
Поени: 21942
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gabriela_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2013 во 00:52
Originally posted by којсумјас којсумјас напиша:

Кога некое машко...
ме дупи у здрав мозок...

а не се разбира од збор...
со убаво...
тогаш...
ќе бришам патос со него...
и ќе бидам...
муж, бе...
курац и пол...

ако можам...
ако не, он со мене нека брише патос...
бе...

а ако некоја...
ме дупи у здрав мозок...
а не се разбира од збор...
со убаво...

и избришам патос со неа...
тогаш сум...

што...?

причината е иста...
последицата е различна...


a ako nekogo ti dupis u zdrav mozok изненадување
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2013 во 00:58
-ako zasluzile...neka si go krkaat i ...kjerkjite!да
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2013 во 01:21
Originally posted by Анастеа Анастеа напиша:


Хммм... а што би рекле некој така за ќерките ваши (претпоставка да ги имате), со ќотек да ги “превоспитува“?размислување

Му го ебав мамичето...
само на помислата...
не па за повеќе...

П.С. Сите жени се курви...
прости ми мајко...
и ти си жена...

нели така...


Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2013 во 01:23
Originally posted by Gabriela_S Gabriela_S напиша:a ako nekogo ti dupis u zdrav mozok изненадување

епа...
ако може...
нека ме ебе...
ако не...
нека ќути...
бе...

џунглата...
не сум ја измислил јас...


Изменето од којсумјас - 22.Септември.2013 во 01:23
Кон врв
kalima Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2013
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kalima Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2013 во 01:25
Originally posted by којсумјас којсумјас напиша:


Originally posted by Анастеа Анастеа напиша:Хммм... а што би рекле некој така за ќерките ваши (претпоставка да ги имате), со ќотек да ги “превоспитува“?размислување
Му го ебав мамичето...
само на помислата...
не па за повеќе...

П.С. Сите жени се курви...
прости ми мајко...
и ти си жена...

нели така...
така
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2013 во 01:40
Originally posted by којсумјас којсумјас напиша:

Originally posted by Анастеа Анастеа напиша:


Хммм... а што би рекле некој така за ќерките ваши (претпоставка да ги имате), со ќотек да ги “превоспитува“?размислување

Му го ебав мамичето...
само на помислата...
не па за повеќе...

П.С. Сите жени се курви...
прости ми мајко...
и ти си жена...

нели така...


Оф, не така....
Контрадикторно ми е ПС-то со првиот пасус, ама може до мене е па не можам да те разберам...не знам


Кон врв
kalima Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2013
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kalima Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2013 во 01:41
мене ништо не ми е контарадикторно
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2526272829 31>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.