IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Семејство
  Активни теми Активни теми RSS - Дали жените заслужуваат ќотек?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали жените заслужуваат ќотек?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 31>
Автор
Порака
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2007 во 01:10
se se zasluzuva,..pa i kjotekot,...osven za ,..nezasluznite,...голема%20насмевка
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2007 во 12:55
како бе брза сакам ќотек сум немала ќутек е така
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Септември.2007 во 02:40
pa,...i ne e losho da si go okrkaat od vreme na vreme,..za da se potsetat kaj kogo e ,...stapot,..голема%20насмевка
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Септември.2007 во 02:50
hahhahahaha
ima i vakva tema??????????????????газење%20од%20смеење
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Септември.2007 во 02:54
OVA ME POTSETI NA EDNA PESNA OD PRED MILION GODINI

ZENA NE MOZE DA TEPA MAZ ,ZATOA STO
E POSLABA I ZATOA STO GO SAKA

PA ZA SITE MAZI TEPACISTA
PROCITAJME SI JA PESNATA- MOZEBI  KJE NAUCIME NESO
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Септември.2007 во 02:55
da be ,..brat,...i toa od nekoja shto ,..ili si go krka vekje,...ili na dobar pat e da si go,...okrka,...pa,se raspituva dali ke i bide zasluzen,...
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Септември.2007 во 10:23
ja mislam deka zenata znae podobro da saka od mazot, zosto mazot pa znae podobro da se tepa...a ona stom ne moze da go tepa, mora da go saka, a mazite ne mora da sakaat zosto mozat da tepaat...
Кон врв
nemo84 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Young Modern

Регистриран: 24.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 500
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nemo84 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Септември.2007 во 14:06
Не сакам никој погрешно да ме свати. Јас сум против било какво насилство.
Жените бараат еднаквост на половите еднкавост на третман почит итн. но мора да бидат свесни дека ако сакаат еднаквост. Тоа има свои негативни и позитивни страни. Ако гледаме еднакво на половите тогаш да удриш една жена која што едноставно не знае кога да прекине да провоцира е исто како да удриш некој понизок и послаб дечко во кафиќ кој што цело време те замара и ти иде на живци.

Сакате еднаквост или не сакате? Ако ја сакате сркајте ја истата попара што ние ја сркаме а ако не не се бунете секогаш и не измислувајте феминизиам и такви неко непотребни срања.мечтаење
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Септември.2007 во 14:12
Jaka poraka...samo sto ke bide pogresno svatena...neizbezno e...
Кон врв
str8up Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Producer

Регистриран: 18.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1492
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај str8up Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Септември.2007 во 14:16
релација жена-маж во брак=има попаметни санкции од ќотек, ама
вака на улица, некоја глупача ако провоцира или не дај боже да ме удри...ќе попие некоја пестицалутина


igram ruski rulet od k*rtasak!
Peni Saktivniot
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Септември.2007 во 14:19
Nema potreba da komentiram...istoto bi go kazal...
Кон врв
T-E-T-E Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај T-E-T-E Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Септември.2007 во 14:34
Originally posted by bluebell bluebell напиша:

Mazite stalno se vadat deka zenite sami si go baraat gi provociraat za da posle glumat zrtvi na nasilstvo. Postoi li opravdana pricina za ona rakata sama mi letna itn ...Postoi li situacija koja go opravduva shlaknuvanjeto?
nikogasлутинаcovek se "tepa" so zborovi,sekoj pameten ke moze sekoga da "tepa"so pamet...a fizicko nasilstvo ne e opravdano ni kaj zenite a ni kaj mazite.Ako izedes slakanica,znaj deka sekogas ke ima uste...zatoa ,udri mu krst na NEANDERTALECOTзадоволство
Кон врв
bluebell Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the craziest

Регистриран: 14.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bluebell Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Септември.2007 во 14:50
Originally posted by T-E-T-E T-E-T-E напиша:

[QUOTE=лутинаcovek se "tepa" so zborovi,sekoj pameten ke moze sekoga da "tepa"so pamet...a fizicko nasilstvo ne e opravdano ni kaj zenite a ni kaj mazite.Ako izedes slakanica,znaj deka sekogas ke ima uste...zatoa ,udri mu krst na NEANDERTALECOTзадоволство
Potpolno se slozhuvam so tebe iako ti vekje ja zachna i temata za psihichko nasilstvo, samo ova e opshto prashanje ,a gledam deka nekoi go razbrale kako moe lichno iskustvo.Sakav samo da gi slushnam razmisluvanjata na forumdjiite.
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Септември.2007 во 15:01
Zenite sakaat dominanten maz, sto znaci baraat i dokaz, a ima dosta maloumni mazohisticki nastroeni zeni koi znaat deka so toa sto ke go prinudi da ja udri...ke pati poveke od nea...nacin da go povredi...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 31>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,297 секунди.