IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Семејство
  Активни теми Активни теми RSS - Дали жените заслужуваат ќотек?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали жените заслужуваат ќотек?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 31>
Автор
Порака Обратен редослед
Alekxandar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јули.2012
Статус: Офлајн
Поени: 1029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekxandar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Октомври.2013 во 12:40
Ова погоре е доказ дека спротивностите се привлекуваат..
Кон врв
viktorija123 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Nishto Posebno, tuku EDNO

Регистриран: 04.Февруари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7300
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај viktorija123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Октомври.2013 во 12:26
e koj sega ima problem? намигнување - so sushtinskoto navleguvanje na rabotite голема насмевка

Изменето од viktorija123 - 17.Октомври.2013 во 12:27
There is no doer..... But if you have one, let him do self-inquiry.
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Октомври.2013 во 12:10
-za zalenje e shto ima mnogu zeni  koishto zasluzuvaat, a ne go dobivaat,

...ama pa,  za greota se onie koishto ne go zasluzuvaat, a go...dobivaat!
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Alekxandar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јули.2012
Статус: Офлајн
Поени: 1029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekxandar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Октомври.2013 во 11:53
Ако не се разумни во очите на партнерот тоа сигурно е поради проблеми со видот кај партнерот а не поради разумот.
Жените стално имате проблем со мажите зошто површно ги гледате работите,а ние навлегуваме суштински.
Кон врв
viktorija123 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Nishto Posebno, tuku EDNO

Регистриран: 04.Февруари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7300
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај viktorija123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Октомври.2013 во 00:43
даголема насмевка togash zasluzhuvaat.... promena намигнување
There is no doer..... But if you have one, let him do self-inquiry.
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Октомври.2013 во 00:24
ne,ako se ne razumni vo ochite na partnerot znachi e vreme za promena na istiot среќа
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
Alekxandar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јули.2012
Статус: Офлајн
Поени: 1029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekxandar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2013 во 17:31

viktorija : a shto ako ne se razumni...

Тогаш треба добро да се исплескаат по газе и веднаш ке се вразумат
Кон врв
viktorija123 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Nishto Posebno, tuku EDNO

Регистриран: 04.Февруари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7300
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај viktorija123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2013 во 15:16
a shto ako ne se razumni??голема насмевка
There is no doer..... But if you have one, let him do self-inquiry.
Кон врв
edgaralanpo Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 16.Март.2011
Статус: Офлајн
Поени: 28
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај edgaralanpo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2013 во 13:44
ако се разумни зошто би се тепале во старт?
Кон врв
bilokoja Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 24.Септември.2013
Статус: Офлајн
Поени: 68
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bilokoja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2013 во 12:02
Среќа што се жените поразум
ни инаку ке му тури отров во јадењето па друг пат нема да можи
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2013 во 02:33
bogami , nabrzina prochitav i pomeshav ,изненадување...големо гушкање
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
evangeline Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2011
Локација: Naxos
Статус: Офлајн
Поени: 6758
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај evangeline Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2013 во 02:30
Originally posted by brza brza напиша:

Originally posted by evangeline evangeline напиша:Брза, па еве една моја помлада колешка е во врска, но господинот не знае дека таа 8-9 години тренирала карате. Нема кажано, од која причина не знам.
Сепак може да настрада типов, ако се опушти многу.
- i za osum godini takva rabota prekjutela?изненадување

...ustvari mozebi i so takva namera toa go pravi,...sluchajno  da ne mu letne'' rakata nekogash pa ima,...gadno da se iznenadi kutriot.голема насмевка

sepak, toa e retko , takva rabota za tolku vreme da ne doznaesh.


Брза, цвикераш низаеден!
Стави тоа очилата и види подобро. 
Жената е во врска, не пишав колку време.
Тренирала како мала 8-9 години.

Без лоши намери е напишанотоголемо гушкање
Внимавај кому му веруваш.
И ѓаволот еднаш беше ангел.


Being RICH
is not about how much you have,
BUT about how much you GIVE

Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2013 во 02:24
Originally posted by evangeline evangeline напиша:

којсумјас, светот за мене има прекрасни бои. Особено во пролетсреќа


Но тука зборуваме за насилство. Нема бои, колорит. Насилството не е розево, напротив.
Изгледа не се разбираме.


Евангелинче...
секако дека не се разбираме...

бидејќи знаеш...
насилството нема боја...
и не сум луд да го одобрувам...

но велам...
не секогаш...
машкото е Ромео...
а женското Јулиет...

и не се секирај...
ако не се разбереме...големо гушкање

Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2013 во 02:23
Originally posted by evangeline evangeline напиша:Брза, па еве една моја помлада колешка е во врска, но господинот не знае дека таа 8-9 години тренирала карате. Нема кажано, од која причина не знам.
Сепак може да настрада типов, ако се опушти многу.
- i za osum godini takva rabota prekjutela?изненадување

...ustvari mozebi i so takva namera toa go pravi,...sluchajno  da ne mu letne'' rakata nekogash pa ima,...gadno da se iznenadi kutriot.голема насмевка

sepak, toa e retko , takva rabota za tolku vreme da ne doznaesh.
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 31>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,750 секунди.