IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Како да ја направите среќна својата жена
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Како да ја направите среќна својата жена

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 13>
Автор
Порака
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2008 во 15:50
почитта,довербата и секојдневните мали нежности би ја направиле секоја жена среќна...нема пари на светот кои би ја купиле љубовта на ПАМЕТНАТА жена...
кај мечки, биолици и останати животни можеби и ќотекот помага
кај луѓе-не
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
kocko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 420
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kocko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2008 во 15:55
ne znam za druite ,ama na mojta i e duvolno da ja opasuvam ,
k'tu kobila,
ud vreme na vreme!намигнување
Кон врв
Enigma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Enigma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2008 во 16:14
e mona pozdrav prvo.me iznasmea,ama od ovaa shto si nabrojala na edno mesto ,sestro nikade go nema..................tuka po osobinite shto si gi nabrojala stanuva zbor za 50 mazi......razlicni vidovi...i bidi srekna ako najdesh eden od niv.........izvini ama taka me nasmea shto morav vaka da prokomentiram
Кон врв
Enigma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Enigma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2008 во 16:15
taka e angjelina,mala paznja,vnimanie i pocit se razbira sekoja zena ja pravat srekna........
Кон врв
Enigma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Enigma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2008 во 16:16
nituparite,nitu negovata ubavina nadvoreshna,nitu ubava kola stan i slicno nemoze da ja usreki zenata ako covekot ne i posvetuva vnimanie na samata zena ako ne ja pocituva i ako pred se ne ja ceni kako licnost........
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2008 во 16:17
Originally posted by Biolica Biolica напиша:

tepeja da te slusa , ebija da te saka od staro prestaro ostanalo to taka
 
Ова од искуство или...
Така си го тропна...збунетост
Кон врв
kocko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 420
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kocko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2008 во 16:19
k'kva zabluda!
ako nemis pari,
niedna zena no voa svet,
 nema us tebe da pocne nesto,
a kamoli da zivee us tebe!

Кон врв
Biolica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 808
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biolica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2008 во 16:21
Intern joke bese , taka da ocekuvav replaj mnogu pokasno i od mnogu po druga osoba ..
Ama ako diskusija ne e nikogas na odmet, neli?
Ne e licno iskustvo , daleku od to.
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2008 во 16:24
Originally posted by Biolica Biolica напиша:

Intern joke bese , taka da ocekuvav replaj mnogu pokasno i od mnogu po druga osoba ..
Ama ako diskusija ne e nikogas na odmet, neli?
Ne e licno iskustvo , daleku od to.
 
 
Гледаш, значи не важи... пу-пу, скраја да е...намигнување
Кон врв
Biolica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 808
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biolica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2008 во 16:26
Originally posted by anastea anastea напиша:

Originally posted by Biolica Biolica напиша:

Intern joke bese , taka da ocekuvav replaj mnogu pokasno i od mnogu po druga osoba .. Ama ako diskusija ne e nikogas na odmet, neli? Ne e licno iskustvo , daleku od to.

 

 

Гледаш, значи не важи... пу-пу, скраја да е...намигнување

Ne za drugo mi go ubi majtapot...
Кон врв
kocko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 420
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kocko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2008 во 16:27
kucijnata laat,
karvano si vrve!
ne?
Кон врв
Enigma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Enigma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2008 во 16:29
cccccccc,da ja tepash,nemozam da razberam.toa ne treb da si go dozvoli nikoja zena.jas sum vo brak,ama do sega ne sum dobila ni shamar,normalno ima nekogash karanici ama toa kratko trae bez lutenje posle i nezborenje...inaku kotek....nemozam ni da zamiskam nitu opravduvam....a za da bide edna zena srekna....treba da e pocituvana pred se kako licnost,da e razbrana od svojot partner na sekoja tema,i da ne bide ogranicena vo smisla ti ovaa smeesh onaa nesmeesh,po nekoj ubav zbor i natamu sve samo si ide vo pravec na stabilna vrska i ubav brak.ako zenata se naoga sebesi vo stabilna vrska ako e pocituvana i svatena togas e srekna.
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2008 во 16:33
Originally posted by Biolica Biolica напиша:

Originally posted by anastea anastea напиша:

Originally posted by Biolica Biolica напиша:

Intern joke bese , taka da ocekuvav replaj mnogu pokasno i od mnogu po druga osoba .. Ama ako diskusija ne e nikogas na odmet, neli? Ne e licno iskustvo , daleku od to.

 

 

Гледаш, значи не важи... пу-пу, скраја да е...намигнување

Ne za drugo mi go ubi majtapot...
 
 
газење%20од%20смеење Сори... нема да се повтори... ако е за мајтап...плазење
Кон врв
kocko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 420
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kocko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2008 во 16:33
e,kako de?!



ud nisto ne e ,
zaduvolna!тага
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 13>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.