IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Семејство
  Активни теми Активни теми RSS - Пријателство
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Пријателство

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456>
Автор
Порака
realna Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 541
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај realna Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Март.2008 во 01:22
постои...во мојов живот ...и баш мн си ја сакам а и таа мене и мн сум заради тоа..
srekata ne e vo parite no nema sreka bez pari, parite se sredstvo ne se sami po sebe cel!
Кон врв
Delicia Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
*dream catcher*

Регистриран: 20.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 10984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delicia Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2008 во 18:07
mislite na prijatelstvo kade :
-te slusa celo vreme dodeka se zalis bez da pogledne na saat ili da vrti so oçite!
-te podrzuva vo tvoite postapki iako ne go deli istoto mislenje!
-tuka e koga najmnogu ti e potrebna ili potreben ,pa makar bilo toa vo 3 saat po polnok!
 
za sreka jas imamголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
...It just takes a second to realize how wrong you are, about... everything...
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2008 во 18:32
PRAVITE PRIJATELI SE NAVISTINA RETKI...TIE SE KAKO NEBRUSENI DIJAMANTI
IMAV SREKA PREKU FORUMOV DO SEGA DA ZAPOZNAAM PREKRASNI LUGE,DA STANEME DOBRI POZNANICI,DA MOZEME DA SEDNEME NA KAFENCE,CAJ ILI FRAPE (LA FILLE)...ILI FANTA-SHOKATA,ILI PAK VINCE VITACH (SANDANSKI)...DODEKA SO la fille se uste gi udirame temelite na idnoto prijatelstvo...se nadevam..SANDANSKI VEKE GO CUVSTVUVAM KAKO BRAT..SEKOJ STO IMAL MOZNOST DA O ZAPOZNAE,KE SVATI STO SAKAM DA KAZAM,I KOLKU SUM SREKEN STO TAKVA LICNOST KAKO NEGO JA IMAM ZA PRIJATEL
NO VO SKORO VREME,PLANIRAM TOJ KRUG DA GO PROSIRAM SO VALERIJA,kejt d grejt,bibce,CONTESSA..I SE RAZBIRA KOJ AKO NE IRENICA
P.S (ZBORUVAV ZA PRIJATELI OD FORUMOV)
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Март.2008 во 01:25
Хммммм пријателство....ПОСТОИ ДА за среќа....
Од мој личен живот имам безброј пријатели на кои што можам да сметам кога и да ми затребаат...а нормално и јас на нив ......
А за пријателство од Форумот....па не познавам никој лично....но се уверив дека постојат супер личности(нема да набројам но многу се) и ме радува фактот дека тука не се сите заради бркање досада и не знам слични работи на тоа.....
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
*moon* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7657
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *moon* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Март.2008 во 01:28
abe isto kako i zvezdie...sta da ti pricam kad sve znas
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Март.2008 во 02:00
kazav ali sakam da povtoram...a moeto se pojako druzenje i prijatelstvo so Sandanski,najiskreno i blagodaram na edna prekrasna cura,so koja bas ne se "trpime"..vo posledno vreme...a toa e blueprayer..sepak devojko,blagodaram sto me zapozna indirektno so takov covek...poradi toa,kolku i da ne sakas od mene imas iskrena prijatelska
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Март.2008 во 07:57
A friend gives hope when life is low. A friend is a place where you can go. A friend is honest. A friend is true. A friend is precious. A friend is u!
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Март.2008 во 09:50
............prijatelstvo.................da i jas mislam deka postoi i mora da postoi.....covekot e sozdaden da zivee i se druzi so sekakov tip na luge nemoze sam.........zatoa i zivee vo zaednica..........i mene mi e mnogu milo i drago sto imam mnogu prijateli od  forumov........i poddrska od site niv.......големо%20гушкање
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Мај.2008 во 09:19
секој ќе искаже сочуство на твоите жалости,
но само пријателот ќе искаже радост на твоите успеси!
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Мај.2008 во 05:18
Naše je prijateljstvo poput dvorca od peska: teško ga je izgraditi, lako uništiti, prekrasno obnoviti!
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
Irenica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
SIC ITUR AD ASTRA!

Регистриран: 20.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2899
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Irenica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2008 во 07:33

Секое кафе со нив ме потсетува уште еднаш колку сум среќна што ги имам!
Иако и онака не би го заборавила тоа!
Понекогаш токму она што го бараш е она што не можеш да го видиш!
Кон врв
strowberis Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 100
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај strowberis Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2008 во 01:35
koe trae i trae......nemozes da go rasipes,a sepak go sonuvas....loso....uf....ti....koi go narusi mojot son......
Кон врв
Foxy_lady Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 118
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Foxy_lady Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Ноември.2008 во 16:52
Имам пријателка и пријател,ама најдобри...ме сакаат,ме чуваат,ме бодрат,ме караат,ме поправаат,ме креваат,ми помагаат.
Не е пријател,пријател ако не ти укаже на грешка,пријателите се објективни судии во животот на секој,ама оние вистинските.
Среќна сум со моите пријатели!Ми останаа оние кои вистина вредеа,оние кои мереа во кафени лажички останаа некаде по патот изгубени,важна им беше само личната среќа.Кога ќе размислам у ствари,исто како никогаш да не биде,ниту ми фалат,ниту ме слушале,ниту вистински биле тука за мене.
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2009 во 21:00
Kolku povekje prijateli imash ,tolku si pobogat...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.