IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Запознавање
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Запознавање

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 6>
Автор
Порака
LAV Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2006
Локација: France
Статус: Офлајн
Поени: 241
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LAV Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Септември.2007 во 18:03
Originally posted by NEDOPIRLIV007 NEDOPIRLIV007 напиша:

Sekoja zena ja gledam vo gorniot isprsen duuo extremitet itoa izmegju, dodeka vo dolniot del skogas vo magicniot triagolnik.


pa pa pa pa pa pa....;da ti e alal, a mislis vo onoj bermudskiot triagolnikголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
KAKO SE VIKA DEVICA NA KINESKI?
NIKO NIJE CHUKO
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Септември.2007 во 19:15
Ili vo buzite, ako i se polni kako na Severina mislis ke go lapne so se jajca.
 Ili sto vika edna dupacka " Moze nemam jahta, ama i ti ne si Severina"
Кон врв
male4ka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Шмеќерка ;)

Регистриран: 11.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1939
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај male4ka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Септември.2007 во 23:27
фацата а особено насмевката и очите...пагам на зелени очицрвенеење
Love Is Not Measured By How You Feel,But How The Other Person Feels...
Кон врв
marco_antony Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11062
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marco_antony Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Септември.2007 во 00:13
                             PARADISE MACEDONIA
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Септември.2007 во 13:58
Ja posebno mi ide padnam so nea ako ima zelen tepih oti me potseka na poljana
Кон врв
marco_antony Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11062
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marco_antony Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Септември.2007 во 10:43


denes moznosta od zapoznavanje so ludje e golema ...

najbrzi vo zapoznavanje se ludjeto so krvna grupa B ...



                             PARADISE MACEDONIA
Кон врв
seka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Guardian Angel

Регистриран: 04.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4418
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај seka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јуни.2008 во 00:59
prvo oci...a potoa race црвенеењеslaba tocka mi e...da ima ubavi pedantni i jaki race црвенеењеa treta tocka se zabi голема%20насмевка
Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јуни.2008 во 01:52
Prvata sekunda go gledam kako na rendgen i potoa se mi e matno.
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јуни.2008 во 11:21
Na primer u lokal na nekoja i se losi, matno i e pred oci i ne moze ubavo da me vidi na koja i pritrcuvam ja tintaram, da ne i teba ova ili ona i dodeka e nok i izjavuvam ljubov, oti koa ke se razdeni ke me vidi i ke ja zduvne da vadi drugo drzavjanstvo
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јуни.2008 во 11:23
Otkako mi se sluci eden gaf, хи,%20хи... sega pri sekoe zapoznavanje vnimavam prvo imeto da ne si go zgresam...плазење
Кон врв
kejt-d-grejt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kejt-d-grejt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јуни.2008 во 18:30
jas i na prvoto zapoznavanje
i na vtoroto
i na tretoto
gledam dlaboko vo ocite
 
hhhmmm...zasto nas vo vesterskoto ucilisteнамигнување ne' naucija na tajniot jazik na pogledot, e sega imam ponekogas problem ako e pogledot mnooooogu tainstven, a jas kako nekoja guska sum si go zaboravila recnikot domaкубење%20коса


Изменето од kejt-d-grejt - 23.Јуни.2008 во 18:30
се' што е убаво во животот е поезија. сето друго е проза
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јуни.2008 во 21:47
...onaka cela ja gleam-nisho posebno ne gleam...posho nadvoreshnosta ako se poklapa so vnatreshnosta-ke da e interesna...sekako se naviknue choek ako mu e nekoj interesen kao kopletna pojava, ali ako idam odpozadi primetuem prvo strukche...toa...
Кон врв
ПодВодно Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 7391
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ПодВодно Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јуни.2008 во 22:26
очи, глас, раце.
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јуни.2008 во 03:13
negovite dvizenja i drzenje na teloto
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 6>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.