IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Други хобија
  Активни теми Активни теми RSS - Хоби кое најмногу го правите
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Хоби кое најмногу го правите

 Внеси реплика Внеси реплика
Прашање: Koe hobi najveke go pravite?
Одговор Гласови Статистика
8 [61,54%]
0 [0,00%]
0 [0,00%]
1 [7,69%]
0 [0,00%]
0 [0,00%]
3 [23,08%]
1 [7,69%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
Srni4kA Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)
beautiful_girl

Регистриран: 01.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 54
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0) Директен линк до овој коментар Тема: Хоби кое најмногу го правите
    Испратена: 02.Септември.2007 во 14:03

Jas si surfam na internet toa mi e i najomileno hobi

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,328 секунди.