IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Ловец или плен ?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Ловец или плен ?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 12>
Автор
Порака
connected Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2787
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај connected Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Ловец или плен ?
    Испратена: 28.Август.2007 во 21:11
Kratko i jasno! Kakvi ste vo ljubovta i kakvi iskustva ste imale do sega? Dali ste bile "uloveni" ili ste "lovele"среќасреќасреќа
Кон врв
connected Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2787
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај connected Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2007 во 21:15
Jas mislam deka nema poubavo iskustvo od toa da "lovis" odnosno da se izboris da osvois nekogo a istiot/tata da misli deka ustvari toj/taa lovi.намигнување

Кон врв
~ThA DrEaM~ Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)
Star Love

Регистриран: 14.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 79
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ~ThA DrEaM~ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2007 во 22:14
И Ловец и Плен. Секогаш завршувало добро. големо%20гушкање
www.vicoteka.srkaj.com
Кон врв
male4ka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Шмеќерка ;)

Регистриран: 11.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1939
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај male4ka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2007 во 01:49
секој некогаш се нашол во двете ситуации...и да биде плен но и да биде ловец....еве на пример јас...почесто сум пленот...ама и како ловец сум искуснанамигнување
Love Is Not Measured By How You Feel,But How The Other Person Feels...
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2007 во 08:46
Originally posted by connected connected напиша:

Jas mislam deka nema poubavo iskustvo od toa da "lovis" odnosno da se izboris da osvois nekogo a istiot/tata da misli deka ustvari toj/taa lovi.намигнување

 
a zosto e vazno koj kogo lovel?
 
vazno e toa sto
 
i dvajcata sakale da bidat "uloveni"намигнување
Кон врв
Кршикоска Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 103
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Кршикоска Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2007 во 08:58

Предаторот одненадеж станува ловен.... Или самосилување слеџа....голема%20насмевка

Кон врв
Bibi sk Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 10.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 96
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Bibi sk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2007 во 09:58
jas sum lovec, i toa LOVEC голема%20насмевка. Pile ne moze da mi preleta ako ja mu namislam da go fatam....кокошка
Кон врв
Кршикоска Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 103
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Кршикоска Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2007 во 10:02
иииии   мис опасна....голема%20насмевка
Кон врв
MissSexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2007
Локација: Cook Islands
Статус: Офлајн
Поени: 364
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MissSexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2007 во 11:08
I vo dvete ulogi sum sjajna , ama mnogu me rani koga sum plen ama sepak ja vodam igrata :)
U never get a second chance to make a first impression
Кон врв
connected Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2787
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај connected Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2007 во 12:32
Covekot ponekogas e mnogu slicen na zivotnite. Nekoi se "vegeterijanci" ili "trevopasci" a nekoi ednostavno "zedni za lov"голема%20насмевкаголема%20насмевка a nekoi i ednoto i drugoto. Kolku li pati se ima sluceno da izgubime interes kaj nekoja licnost samo poradi "nemoznosta da bide ulovena"среќасреќа.
Ima vozbudlivo vo ova.плазење
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2007 во 12:38
i dvete sum gi pominala ama toa prvoto pogolem predizvik mi bil odsekogas....среќа
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
connected Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2787
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај connected Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2007 во 12:40
Taka e,ako ne ja "ulovis" posle lesno mozes da izgubis interes...ama ne sekogasнамигнување
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2007 во 12:42
epa sega, koga me lovele ne znaci deka sum gubela interes i deka mi bilo pomalku vazno, tuku ednostavno od maska gledna strana-bar jas taka mislam, maskite poveke vo denesno vreme sakaat da gi lovat...
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
MissSexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2007
Локација: Cook Islands
Статус: Офлајн
Поени: 364
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MissSexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2007 во 12:49
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

epa sega, koga me lovele ne znaci deka sum gubela interes i deka mi bilo pomalku vazno, tuku ednostavno od maska gledna strana-bar jas taka mislam, maskite poveke vo denesno vreme sakaat da gi lovat...
Pa i ne bas , ako nema trud nema ni mnogu strast i zelba , Ubavo e ramnoteza vo ova igra oti i dvete vo pregolema mera se dosadni i gubenje vreme . Ama posto ne sum masko , samo gatam i kazuvam od svoe iskustvo


Изменето од MissSexy - 29.Август.2007 во 12:50
U never get a second chance to make a first impression
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.