IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Фотографија, камери и видео
  Активни теми Активни теми RSS - Privaten Website
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Privaten Website

 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
Автор
Порака
Parki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Март.2006
Локација: New Zealand
Статус: Офлајн
Поени: 112
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Parki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Privaten Website
    Испратена: 28.Август.2007 во 00:45
Neznam dali ima vakva tema no ubavo bi bilo da se promoviraat tuka privatnite web portfolia

eve go http://parki.110mb.com

(koj ima slab internet podobro da ne probuva) flash 4 mb




Изменето од Parki - 06.Септември.2007 во 13:23
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2007 во 01:06
i bravo za sajt4evo
Кон врв
janevskiR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 236
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај janevskiR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2007 во 01:14
...хм...супер е сајтот ама незнам дали кај мене нешто не е во ред, кога ќе кликнам горе на иконите од фотографиите доле ми го отвара само десниот дел од фотографијата...така треба или...????
http://foto.idividi.com.mk/portfolio.asp?ID=3248
Кон врв
Parki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Март.2006
Локација: New Zealand
Статус: Офлајн
Поени: 112
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Parki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2007 во 02:30
Originally posted by janevskir janevskir напиша:

...хм...супер е сајтот ама незнам дали кај мене нешто не е во ред, кога ќе кликнам горе на иконите од фотографиите доле ми го отвара само десниот дел од фотографијата...така треба или...????



probaj so drug browser ?!?

kaj drugite shto go vidoa nemashe problem....


 bash mi e milo shto vi se dopadna ochite pukala mi se хипнотизиран


Изменето од Parki - 28.Август.2007 во 02:31
Кон врв
janevskiR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 236
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај janevskiR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2007 во 02:35
Originally posted by Parki Parki напиша:

Originally posted by janevskir janevskir напиша:

...хм...супер е сајтот ама незнам дали кај мене нешто не е во ред, кога ќе кликнам горе на иконите од фотографиите доле ми го отвара само десниот дел од фотографијата...така треба или...????



probaj so drug browser ?!?

kaj drugite shto go vidoa nemashe problem....


 bash mi e milo shto vi se dopadna ochite pukala mi se хипнотизиран


да пробам јас со друг browser ама Мозилава го користат многу луѓе... ти губиш ако не се отвара ....или кога ќе размислам какви фотки имаш таму би рекол дека и они губат среќа
http://foto.idividi.com.mk/portfolio.asp?ID=3248
Кон врв
Parki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Март.2006
Локација: New Zealand
Статус: Офлајн
Поени: 112
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Parki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2007 во 02:40
Robert pojma nemam shto e problemot i jas koristam Mozila se super otvora aj ke vidime ako ima i drugi so ist problem togash da spremam drug diopter  za ochite голема%20насмевка
Кон врв
KoKi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 466
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KoKi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2007 во 03:20
Originally posted by janevskir janevskir напиша:

...хм...супер е сајтот ама незнам дали кај мене нешто не е во ред, кога ќе кликнам горе на иконите од фотографиите доле ми го отвара само десниот дел од фотографијата...така треба или...????


mora da si stisnal na nekoi od linkovite najdole, zatoa fotografiite gi gledas samo desno:)
stisni dole levo na 'home page' намигнување


bravo Parki, super e!аплаузаплаузаплауз
Кон врв
Parki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Март.2006
Локација: New Zealand
Статус: Офлајн
Поени: 112
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Parki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2007 во 15:03
Fala Koki големо%20гушкање
Кон врв
NINA_SK Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 601
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NINA_SK Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2007 во 15:10
Parki , sajtot a i tvojata rabota se za pocit . Suptilno i prfesionalno . Ne mozam da si prostam sto do sega ne sum posvetila poveke vnimanie na tvoite fotografii , za mene kako pocetnik moze da bidat odlicno skolo . Bravo аплауз
Кон врв
Parki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Март.2006
Локација: New Zealand
Статус: Офлајн
Поени: 112
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Parki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2007 во 15:13
 Nina големо%20гушкање
Кон врв
JANE971 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Canon-џија

Регистриран: 20.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1711
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај JANE971 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2007 во 20:21
jas duri sega pocnav da go razgleduvam, i moram da ti priznaam deka mnoooogu mi se dopadna. JA ZASLUZI I IMAS MOJATA POCITголемо%20гушкање
Born to be alive...

http://on.net.mk/galerija/jane-ljorovski
Кон врв
stariot Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 194
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај stariot Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2007 во 23:54

Go razgledav. I sega ostanuva samo da ti upatam nekoi pofalni zborovi. Sekoja cest, odlicna rabota. Dizajnot na stranata ti e za pocit. Mnogu mi se dopadna. Za fotografiite si znaes i samiot.

Najdobro e da molcis i da te smetaat za budala, otkolku da kazes nesto i site somnezi da isceznat.
Кон врв
JuniorP Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 20.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај JuniorP Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2007 во 02:38
Кон врв
NINA_SK Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 601
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NINA_SK Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2007 во 10:16
Petar ubavo sraboteno , i mnogu korisno . Ke se navratam podocna da procepkam poveke . hahahaha голема%20насмевка
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.