IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Ноќен живот
  Активни теми Активни теми RSS - Дали сите станавме сељаци?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали сите станавме сељаци?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 7>
Автор
Порака
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2007 во 12:13
taka e nomce , postuvaat americki folk , a balkanskiot koj go ebe голема%20насмевка
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2007 во 12:27
ne znam dali site,..ama ,bajagi gi ima,...osobeno vo skopje,...kaj shto ne bi trebalo da gi ima,...смеење
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2007 во 12:58
Op, op, op, sitnije cile, cile sitnije.
Ubiliii ste pogresnog covekaaaa

Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2007 во 16:32
Nasekade se okolu nas, ne opkolija
Кон врв
naum 1518118 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
GayLord f**ker

Регистриран: 13.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 312
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај naum 1518118 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2007 во 16:54
газење%20од%20смеењепа сличностите се привлекуваат !!!голема%20насмевкаголема%20насмевкаголемо%20гушкање
Кон врв
connected Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2787
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај connected Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2007 во 18:28
Originally posted by nemo84 nemo84 напиша:

Дали поради мислење на еден човек ние сите треба да кажеме дека сме турбофолкери? Се разбира дека не, тоа е едноставно негов став. Можеби дечкото во душа бил турбофолкерсмеење па сега бара начин да се извади што цел живот глумел дека е нешто друго, ај остај тоа па ние демек треба да ја прифатиме неговата ретардирана теорија дека сите сељаци...пуф како да небла%20бла.

Јас воопшто не можам да се опуштам на утрбофолк, сум се обидел неколку пати навистина ама ете нити срцето нити душата ме влечат натаму едноставно не можам. Токму поради ова не ја прифаќам оваа ретардирана теорија, знам дека тука има еден куп луѓе што мислат како мене.


pocekaj koga ke pravis ergenska pa ke te vidamнамигнување
Кон врв
connected Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2787
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај connected Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2007 во 18:30
turbo folkot pali vo kafeana na nekoja ergenska zabava.
99% od mazite i zenite odat vo kafeana a ne vo diskoteka za takvi povodi, ma kolku i da ne sakaat takva muzika, da vidite samo kako site pesni od ceca i seka gi znaatголема%20насмевка
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Септември.2007 во 22:51
Originally posted by hektor hektor напиша:

taka e nomce , postuvaat americki folk , a balkanskiot koj go ebe голема%20насмевка
abe ne e folk toa, turbofolk e ima razlika
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
MX-8441 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 69
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MX-8441 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Септември.2007 во 22:38
Зар не ни е државава едно големо село?
,,NEMA MIR DODEKA TERORISTITE SE SHEETAAT SLOBODNO,,
Кон врв
naum 1518118 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
GayLord f**ker

Регистриран: 13.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 312
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај naum 1518118 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Септември.2007 во 08:59
мене повеке ми изгкеда на голема пештера во Неандертал!! ама секој има побашка видици за иднината,... ни до село не сме еволуирани!!
Кон врв
nemo84 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Young Modern

Регистриран: 24.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 500
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nemo84 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Септември.2007 во 10:58
Originally posted by connected connected напиша:

Originally posted by nemo84 nemo84 напиша:

Дали поради мислење на еден човек ние сите треба да кажеме дека сме турбофолкери? Се разбира дека не, тоа е едноставно негов став. Можеби дечкото во душа бил турбофолкерсмеење па сега бара начин да се извади што цел живот глумел дека е нешто друго, ај остај тоа па ние демек треба да ја прифатиме неговата ретардирана теорија дека сите сељаци...пуф како да небла%20бла.

Јас воопшто не можам да се опуштам на утрбофолк, сум се обидел неколку пати навистина ама ете нити срцето нити душата ме влечат натаму едноставно не можам. Токму поради ова не ја прифаќам оваа ретардирана теорија, знам дека тука има еден куп луѓе што мислат како мене.


pocekaj koga ke pravis ergenska pa ke te vidamнамигнување

Ако некој тука има намера да се просељачи поради некој глуп обичај е па јас тоа немам намера да го правам. Затоа пишувајте за нешто што ќе го правите во ваше име.голема%20насмевка
Кон врв
naum 1518118 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
GayLord f**ker

Регистриран: 13.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 312
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај naum 1518118 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Септември.2007 во 14:57
Originally posted by nemo84 nemo84 напиша:

Originally posted by connected connected напиша:

Originally posted by nemo84 nemo84 напиша:

Дали поради мислење на еден човек ние сите треба да кажеме дека сме турбофолкери? Се разбира дека не, тоа е едноставно негов став. Можеби дечкото во душа бил турбофолкерсмеење па сега бара начин да се извади што цел живот глумел дека е нешто друго, ај остај тоа па ние демек треба да ја прифатиме неговата ретардирана теорија дека сите сељаци...пуф како да небла%20бла.

Јас воопшто не можам да се опуштам на утрбофолк, сум се обидел неколку пати навистина ама ете нити срцето нити душата ме влечат натаму едноставно не можам. Токму поради ова не ја прифаќам оваа ретардирана теорија, знам дека тука има еден куп луѓе што мислат како мене.


pocekaj koga ke pravis ergenska pa ke te vidamнамигнување
 
 

Ако некој тука има намера да се просељачи поради некој глуп обичај е па јас тоа немам намера да го правам. Затоа пишувајте за нешто што ќе го правите во ваше име.голема%20насмевка
 
 
 
 
Таќе??? од кога ти опинок тетовски раскрсти со традицијата????


Изменето од TemplarAssasin - 17.Септември.2007 во 14:57
Кон врв
M*A*C*A Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 53
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај M*A*C*A Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2007 во 16:04

pa vaka jas mislam deka toa seljaci so muzikata mozebi nema vrska no nie sme takva zemja taka gi gledame rabotite,vo sprotivno drugite zemji ne se tolku mnogu nafurani samo na muzika. inaku jas ne obozavam turbo folk ili yu,no mislam deka sme 21 vek pa taka ne e dobro da se palime na muzika kakva sto slusale vo vremeto na dedo mi.   no stilit na muzika sekoj sam go odreduva

Mislam,znaci postojam
Кон врв
nemo84 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Young Modern

Регистриран: 24.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 500
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nemo84 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Октомври.2007 во 10:31
Originally posted by TemplarAssasin TemplarAssasin напиша:

Originally posted by nemo84 nemo84 напиша:

Originally posted by connected connected напиша:

Originally posted by nemo84 nemo84 напиша:

Дали поради мислење на еден човек ние сите треба да кажеме дека сме турбофолкери? Се разбира дека не, тоа е едноставно негов став. Можеби дечкото во душа бил турбофолкерсмеење па сега бара начин да се извади што цел живот глумел дека е нешто друго, ај остај тоа па ние демек треба да ја прифатиме неговата ретардирана теорија дека сите сељаци...пуф како да небла%20бла.

Јас воопшто не можам да се опуштам на утрбофолк, сум се обидел неколку пати навистина ама ете нити срцето нити душата ме влечат натаму едноставно не можам. Токму поради ова не ја прифаќам оваа ретардирана теорија, знам дека тука има еден куп луѓе што мислат како мене.


pocekaj koga ke pravis ergenska pa ke te vidamнамигнување
 
 

Ако некој тука има намера да се просељачи поради некој глуп обичај е па јас тоа немам намера да го правам. Затоа пишувајте за нешто што ќе го правите во ваше име.голема%20насмевка
 
 
 
 
Таќе??? од кога ти опинок тетовски раскрсти со традицијата????


Знаеш што е кул тука. Што толку те вадам до кожа што на секој пост ми реплицираш. Неверојатно јас сум имал обожаватели ама до ова ниво никогаш не било.голема%20насмевка
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 7>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,328 секунди.