IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Музика
  Активни теми Активни теми RSS - Песна што најмногу ја мразите...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Песна што најмногу ја мразите...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 9>
Автор
Порака
Audiofil Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 374
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Audiofil Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Август.2007 во 19:52
A najgolemata vina e kaj roditelite koi sto voopsto ne gi vospitale svoite deca kako sto treba.Sigurno se i nivni podrzuvaci zatoa sto nema sansi dete da slusa turbofolk dokolku roditelot ne slusa takva muzika i uste od bebe go uspivalo deteto so Mozart,Vivaldi,Bethoven namesto so Ceca i kompanija.Otidete kaj bilo koj psiholog istiot odgovor ke vi go dade.
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2007 во 16:49
kolku pametni luge imalo na forumkov so znaat so e muzika, BRAVO za sve toa gorenavedenotoаплауз
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
FANCY Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 148
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај FANCY Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2007 во 13:29
Originally posted by zabegan zabegan напиша:

kolku pametni luge imalo na forumkov so znaat so e muzika, BRAVO za sve toa gorenavedenotoаплауз
 
abe ima mnogu stoznaat sto e muzika... zamo brojot na tie sto neznaat e pogolem... (za zal) тага
што ме боли за утре, гајле ми е само за денес -УТРЕ Е ДУРИ УТРЕ
Кон врв
~ThA DrEaM~ Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)
Star Love

Регистриран: 14.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 79
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ~ThA DrEaM~ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2007 во 22:05
Милионер од Елена Ристевска и You're Beautiful Од Џејм како и да Беше. И Амбрела од Риана во последно време не ја поднесувам од толку што ја тупеа сите телевизии/радија со неа.сршено%20срце
www.vicoteka.srkaj.com
Кон врв
SREK Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 28.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 32
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SREK Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2007 во 23:06
ZOSTO BAS TI..........
Кон врв
sara333 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 17.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 378
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sara333 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Септември.2007 во 04:47
"samo, samo, samo da dozivim to......." sega ne go znam naslovot na pesnata od Stoja
Кон врв
cucibuci Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cucibuci Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Септември.2007 во 10:16
lele mnogu ima sto gi mrazam не%20слушам
Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2007 во 12:09
Stvarno se mnogu, iako poveketo se od konkretniot peac ili grupa sto ne gi sakam. Obicno toa se kichovite so koi non-stop ne bombardiraat...pop, turbo folkovi,...
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
FANCY Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 148
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај FANCY Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Септември.2007 во 10:45
sve sto e turbo folk, folk, pop, rap, hip-hop... itn itnболен
auuuuuuu не%20слушамне%20слушамне%20слушамне%20слушам
што ме боли за утре, гајле ми е само за денес -УТРЕ Е ДУРИ УТРЕ
Кон врв
Isis Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

CATALYST

Регистриран: 19.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5871
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Isis Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2007 во 19:26
Циганин је ал најлепши

така нешто се викаше песната...бљувотина


Кон врв
LAV Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2006
Локација: France
Статус: Офлајн
Поени: 241
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LAV Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Септември.2007 во 15:09
Ti i JA svjeta dva...taka nesto bese, bezveza pesna...text katastrofa !
KAKO SE VIKA DEVICA NA KINESKI?
NIKO NIJE CHUKO
Кон врв
LAV Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2006
Локација: France
Статус: Офлајн
Поени: 241
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LAV Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Септември.2007 во 15:12
Inaku  ja mrazam onaa METAL muzikata...nemozam da gi slusam, posebn koga ke gi vidam kako se tresat ko od pajak uapani ili od kobila klocnati.
KAKO SE VIKA DEVICA NA KINESKI?
NIKO NIJE CHUKO
Кон врв
BIBE_ Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 49
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BIBE_ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Септември.2007 во 16:36
nemam pesna sto ja mrazam
Кон врв
nemo84 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Young Modern

Регистриран: 24.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 500
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nemo84 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Септември.2007 во 09:11
Па во принцип мразам: се од тоше, каролина , маријан , роберт дркаџија билбилов, сите македонски пејачи и пејачки со папагал фризури, мразам се што е од србија и што го викаат музика.

Значи мразам една широка лепеза на песни.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 9>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.