IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Музика
  Активни теми Активни теми RSS - Песна што најмногу ја мразите...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Песна што најмногу ја мразите...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 9>
Автор
Порака
551mb Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 207
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај 551mb Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Песна што најмногу ја мразите...
    Испратена: 17.Август.2007 во 02:38
DODIR LEGA O LEGA-Z.JOKSIMOVIK

Изменето од anastea - 25.Јуни.2008 во 16:56
Кон врв
wimax Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 09.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај wimax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Август.2007 во 22:29
Не мора да е песна може и пеач/ка
за мене нај лоса е тамара, туна и ноне
особено првата и последната
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Август.2007 во 03:06
СЕ ШТО Е СРПСКО , БУГАРСКО (ТУРБО ФОЛК) лутиналутиналутина
 
 
 
ШАБАНАРИЈА ТЕШКА.......
 
Кон врв
551mb Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 207
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај 551mb Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Август.2007 во 03:10
Originally posted by SeXY SeXY напиша:

СЕ ШТО Е СРПСКО , БУГАРСКО (ТУРБО ФОЛК) лутиналутиналутина
 
 
 
ШАБАНАРИЈА ТЕШКА.......
 
MOJA PODDRSKA SEXYсреќа
Кон врв
male4ka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Шмеќерка ;)

Регистриран: 11.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1939
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај male4ka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2007 во 01:49
Originally posted by 551mb 551mb напиша:

Originally posted by SeXY SeXY напиша:

СЕ ШТО Е СРПСКО , БУГАРСКО (ТУРБО ФОЛК) лутиналутиналутина
 
 
 
ШАБАНАРИЈА ТЕШКА.......
 
MOJA PODDRSKA SEXYсреќа
I MOJA!голема%20насмевка
Love Is Not Measured By How You Feel,But How The Other Person Feels...
Кон врв
bagio Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Јануари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 122
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bagio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2007 во 13:40
Originally posted by male4ka male4ka напиша:

Originally posted by 551mb 551mb напиша:

Originally posted by SeXY SeXY напиша:

СЕ ШТО Е СРПСКО , БУГАРСКО (ТУРБО ФОЛК) лутиналутиналутина
 
 
 
ШАБАНАРИЈА ТЕШКА.......
 
MOJA PODDRSKA SEXYсреќа
I MOJA!голема%20насмевка
и мојаголема%20насмевка
I`m back in the game
Кон врв
Trilili Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Mr.Bodycheck

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1780
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Trilili Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2007 во 13:41
Originally posted by bagio bagio напиша:

Originally posted by male4ka male4ka напиша:

Originally posted by 551mb 551mb напиша:

Originally posted by SeXY SeXY напиша:

СЕ ШТО Е СРПСКО , БУГАРСКО (ТУРБО ФОЛК) лутиналутиналутина
 
 
 
ШАБАНАРИЈА ТЕШКА.......
 
MOJA PODDRSKA SEXYсреќа
I MOJA!голема%20насмевка
и мојаголема%20насмевка




honey, se soglasuvam so tebeбакнежi bi dodadel uste site cover verzii na bilo koja pesnaголема%20насмевка
Кон врв
engie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Zimbabwe
Статус: Офлајн
Поени: 2775
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај engie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2007 во 13:47
Ova me podseka na detstvoto,koga bev osnovno, site se pravea fraeri, ne slusaat turbo-folka , a cudo site pesni gi znaea....голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
 
Ne mrazam muzika, samo moze da ne ja slusamсреќа,.....nekoja pak mi se zdosaduva pa menjam, a  nekoja so denovi mozam da ja slusam.
Кон врв
KaTeNcE1111 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaTeNcE1111 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2007 во 02:45
Turn me on- neznam od kogo bese ama mi ide na zivciлутина
You will never get to HEAVEN if you`re scared of gettin HIGH!
Кон врв
FANCY Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 148
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај FANCY Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2007 во 19:39
Originally posted by SeXY SeXY напиша:

СЕ ШТО Е СРПСКО , БУГАРСКО (ТУРБО ФОЛК) лутиналутиналутина
 
 
 
 
 
i mene
болен
што ме боли за утре, гајле ми е само за денес -УТРЕ Е ДУРИ УТРЕ
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2007 во 19:43
dobro, normalno se sto e srpsko i bugarsko ....no i pesnite na onoj MIKA sea sto go pustaat na MTV
лутина
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
FANCY Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 148
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај FANCY Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2007 во 19:52
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

dobro, normalno se sto e srpsko i bugarsko ....no i pesnite na onoj MIKA sea sto go pustaat na MTV
лутина
 
a da i mika go mrazam!!1
што ме боли за утре, гајле ми е само за денес -УТРЕ Е ДУРИ УТРЕ
Кон врв
Audiofil Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 374
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Audiofil Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2007 во 21:43
Bravo za site vas sto ja povtorivte porakata nekolku pati.Se nadevam deka decata na denesnive decista ke go mrazat turbofolkot onolku kolku sto poveketo od vas go mrazat se razbira vklucuvajki me i mene.Kamo sreka voopsto da ne se ni rodija otkolku cel noken zivot vo gradov da go dovedat do haos kakov sto nemalo do den denes.No gospod sakal taka.Se prasuvam samo uste kolku godini treba da pominat za da se unisti ova gjubre i konecno da si dojdat rabotite na svoe mesto.
Кон врв
FANCY Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 148
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај FANCY Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Август.2007 во 18:37
Originally posted by Audiofil Audiofil напиша:

Bravo za site vas sto ja povtorivte porakata nekolku pati.Se nadevam deka decata na denesnive decista ke go mrazat turbofolkot onolku kolku sto poveketo od vas go mrazat se razbira vklucuvajki me i mene.Kamo sreka voopsto da ne se ni rodija otkolku cel noken zivot vo gradov da go dovedat do haos kakov sto nemalo do den denes.No gospod sakal taka.Se prasuvam samo uste kolku godini treba da pominat za da se unisti ova gjubre i konecno da si dojdat rabotite na svoe mesto.
 
I AGREE!!!  ... na denesen den e dosta tesko na nekoj da mu dokazes deka muzikata koja ja slusa si nema vrska... a ne veruvam deka turbofolkot ke iz4ezne vo najskoro vreme zosto postojano se zgolemuva brojot na deca koi ja podrzuvaat ta muzika... (za zal)..
што ме боли за утре, гајле ми е само за денес -УТРЕ Е ДУРИ УТРЕ
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 9>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.