IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Зш женските ги изневеруваат верните машки
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Зш женските ги изневеруваат верните машки

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 10>
Автор
Порака
tytysh Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 25.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 59
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tytysh Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Зш женските ги изневеруваат верните машки
    Испратена: 28.Јули.2007 во 22:25
site verni maski se iznevereni ako ne e taka jas secam glava!!!!!!!!!
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јули.2007 во 22:26
да ти дадам секира или  имаш ? LOL
Кон врв
male4ka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Шмеќерка ;)

Регистриран: 11.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1939
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај male4ka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јули.2007 во 22:30
а зашто не си се запрашал зашто машките мораат да ги изневеруваат женските?WinkWinkLOLLOL
Love Is Not Measured By How You Feel,But How The Other Person Feels...
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јули.2007 во 23:32
E pa tuturutka bil, zbunet bil i zatoa . . .
Кон врв
tytysh Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 25.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 59
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tytysh Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јули.2007 во 23:35
zasto mi e sekira

Кон врв
tytysh Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 25.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 59
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tytysh Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јули.2007 во 23:36
prasav bidejki ne sum izneveril zensko a oni mene da
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јули.2007 во 23:39
A si i dal do znaenje deka ke ja sobiraat so lazici dokolku se obide da napravi nesto takvo ?
Кон врв
tytysh Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 25.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 59
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tytysh Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јули.2007 во 23:47
ne sum nasilnik sprema zenskite zatoa ne gi zbiraat so lazicki
zborovite poveke bolat od se!!!!!AngryAngryAngryAngryAngry
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јули.2007 во 23:54
Ili deka ke ja piknes u masina za melenje meso, ama od kaj nozete za da slusas kako se dere ?
Кон врв
tytysh Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 25.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 59
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tytysh Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јули.2007 во 00:26
zasto nasilstvo
ima i drugi raboti polosi od nasilstvo
primer:ako ste vo dolga vrska samo javise kaj nejze doma i kazi zasto veke ne ste ili kazi im na nejzinite drugarki ili drugari i sedi vo fotelja i gledaj komedija so tragedija
vistinskite zborovi se polosi od se!!!!!!!!!!!!!!!!!AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
Кон врв
male4ka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Шмеќерка ;)

Регистриран: 11.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1939
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај male4ka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јули.2007 во 00:28
вистинските зборови некогаш печат....но човек мора да се научи на нив и да ги преболува....затоа што во спротивно целиот живот ке му помине во патење...
Love Is Not Measured By How You Feel,But How The Other Person Feels...
Кон врв
tytysh Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 25.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 59
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tytysh Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јули.2007 во 00:30
pravite zorovi sekogas ostanuvaat vo sekavanje!!
provereno!!!!
sum napravil taka i znam
Кон врв
an_pasan Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај an_pasan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јули.2007 во 01:18
Originally posted by tytysh tytysh напиша:

zasto nasilstvo
ima i drugi raboti polosi od nasilstvo
primer:ako ste vo dolga vrska samo javise kaj nejze doma i kazi zasto veke ne ste ili kazi im na nejzinite drugarki ili drugari i sedi vo fotelja i gledaj komedija so tragedija
vistinskite zborovi se polosi od se!!!!!!!!!!!!!!!!!AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
 
Abe ako te varala iskreno ja zabole piche nejze za tvoi zborovi ne si laskaj nego brkaj si rabota ... zborovi bolele kako ne ako e ok osoba a posto te varala ne e ok znaci ko sto nekoj rece mlatni ja so sekira ili sam mlatni se koa si zamlata
Кон врв
molly Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 135
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај molly Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јули.2007 во 22:47

stom te varala ne te sakala i ti mozes sto sakas da prais ona vise  te ispovarala taka da batali ja.

koga se osekas dobro ne grizi se ke ti pomine.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 10>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,445 секунди.