IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Форумски игри
  Активни теми Активни теми RSS - Коментари и забелешки за игрите
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Коментари и забелешки за игрите

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 19>
Автор
Порака
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2007 во 13:31
Ne mi bese celta da citam samo pozitivni komentari za igrite,ama da citam deka se totalno glupavi i idiotski????Ili pa takov ti e recnikot na izrazuvanje,sorry,togas...
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2007 во 13:39
pa jas...ne se ustrucavamголема%20насмевка
dur mozam kje se izrazuvam taka ko so sakam...pa aj mozda i potakaнамигнување
tolkav mi e fondot na zborovi....idiot...glupak...idiotko...glupo...tolkuголема%20насмевкатрепкање

and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2007 во 13:41
stvarno si bila za zalenje,..alektichko,....mislam ,...sme,..тагатага
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2007 во 13:42
тагатагатага
pa brzo be....sto da pravam...nemam ni povekje kapacitetсмеење
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
Azrael Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Azrael Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2007 во 15:54
Originally posted by Alekta Alekta напиша:

тагатагатага
pa brzo be....sto da pravam...nemam ni povekje kapacitetсмеење

se gleda ha ha ha
samo glup moze da poznae glupi igri плазење
se zaebavam
ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ !     
Кон врв
MisIcA, Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The first MISS suspended

Регистриран: 01.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1089
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA, Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2007 во 17:02
Originally posted by Valerija Valerija напиша:

Alekta,Misica,nikoj ne Ve nateral so sila da citate ili pa vo krajna linija igrate na nekoi od Forumskite igri,ako e za vas..sranje u boja,za nekoj e zabava i opustanje,imate milion temi kade veruvam ke se najdete sebe si...pa slobodno komentirajte kade sto Vi e mestoto...posto ovde ne Ve naogjam za zal
sekoj ima pravo da dade mislenje, a sto ocekuvavte samo POFALBI, abe aj..голема%20насмевка
sto tolku te tangira tebe mojot recnik, okolu stranjeto vo boja... ne znaev deka ovde ima protokol kako kaj kralicata Elizabetaгазење%20од%20смеење zasto  uste samo kaj nea ostana,neli  kako tezok konzervativec da ne se upotrebi zborot SRANJE! , ili se ufilmavte tolku mnogu so azbukata na UBAVI ZBOROVI sto se zaboravivte газење%20од%20смеење
 i  ljubovnata bolka e SRANJE, zarem ne si ja osetila ? голема%20насмевка
атеист да бидеш е слично како да си далтонист
а цел живот да пишуваш и зборуваш
за боите...(модератор аџија)
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Октомври.2007 во 11:57
kuchinjata djabe laat,...karavanot si vrvi,.....azbukite se najkonk*rentni,...i ponataka,...голема%20насмевка

Изменето од la fille - 03.Октомври.2007 во 12:01
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Октомври.2007 во 12:03
Brza,be brat,sto ne se opustis so nekoja azbuka,ima za secij vkus....i trevki i zivotinki,i pisateli i ....se sto sakas....zasto ne probas da uzivas malku....kako nas
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Октомври.2007 во 12:06
hahah,..a be sestrichke,...pa mozebi ne ja znam dobro ,...pa, da ne vi ja rasipuvam,..uzivancijata.голема%20насмевка
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Октомври.2007 во 12:06
Vall, dzabe se objasnuvas. Nema potreba.
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Октомври.2007 во 16:51
Според мене форумските игри се место каде што човек виртуелно се релаксира...малце смешно звучи...ама мене најискрено ми е мноогу интересно кога пишувам на нив...а и може нешто да се дознае што не сме го знаеле..како на пример во азбука на актери..ммм...колку актери не сум ги знаела а ете сега бар кога ќе ми споменат некој филм со некој од тие актери бар името ќе му го знам....еден од интересните подфоурми е форумски игри.....среќасреќасреќасреќасреќа
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Октомври.2007 во 08:28
Pozdravce Blueprayer i thank's za podrskata
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Октомври.2007 во 12:47
ni gi nema neshto ,..azbucharkite,...izgleda samo vo rabotno vreme,...si go relaxiraat ,...umot,тага.............голема%20насмевка
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Октомври.2007 во 21:27
mnogu azbuki ima
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 19>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.