IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Сослушување
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Сослушување

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
Автор
Порака
Isis Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

CATALYST

Регистриран: 19.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5871
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Isis Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Септември.2007 во 10:22
голема%20насмевка
Па ако си во врска со некој не значи дека останатиот свет кој до вчера те опкружувал треба да го игнорираш. Јасно е дека имаме пријатели кои до вчера ни се јавувале, и само затоа што сега сме во врска не значи дека не смеат да ни се јават. Мене ми пречи фактот кога некој на секое звонење на мобилниот прашува Кој беше, што зборевте...тага
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Септември.2007 во 10:35
Ja gi ignoriram : - Molim te, ne mi se javuvaj poveke imam ozbilna vrska 
Кон врв
Isis Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

CATALYST

Регистриран: 19.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5871
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Isis Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Септември.2007 во 10:41
Секако, тоа би му го кажала на некој досаден бивш габор, ама не на пријателка или пријател.Не е ОК да се затвориш во школка поради новата врска среќа
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Септември.2007 во 10:57
So gi vrtam, vazno da sum sreken
Кон врв
heelooo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 253
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај heelooo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Септември.2007 во 11:22
Originally posted by ACELERA ACELERA напиша:

Секако, тоа би му го кажала на некој досаден бивш габор, ама не на пријателка или пријател.Не е ОК да се затвориш во школка поради новата врска среќа


epa taa nova vrska moze da ti go smeni zivotot.......a dodeka prijatelot moze samo da dobie nesto sto go posakuval dolgo vreme голема%20насмевка
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Септември.2007 во 23:40
mnogu e interesno koga nekoj te "soslushvit" i ti prekinvis i ti vikat: slusaj go delov (od nekoja pesna) kazi kolku e jak basot...ili koga na sred soslushvenje mavat vo vozduh (verojatno zamisluvat tapani) i vikat lele kolku e jak delovсмеење


and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
356829 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 62
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај 356829 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2007 во 00:06
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Dali go soslusuvate svojot partner ?



Јас го ислушувам.
Доколку бев исражен орган ќе го сослушував.
,,ALEA JAHTA EST,,
Кон врв
male4ka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Шмеќерка ;)

Регистриран: 11.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1939
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај male4ka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2007 во 23:39
дап го сослушувам секогаш сум тука кога му требам...за скоро било што...а истото он го прави за мене
Love Is Not Measured By How You Feel,But How The Other Person Feels...
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2008 во 22:46
Редовно го слушам (мада тоа треба тој да си каже)
А највеке ми се свиѓа што имаме една интересна заедничка тема која и двајцата не интересира-фудбал мечтаење
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2008 во 23:03
Zavisi za kakov tip na soslusuvanje se raboti tuka....sekogas go islusuvam do kraj koga zboruva... a da go vrzam za stolica i da mu svetnam lamba vo oci i onaa "Priznam Pi*da ti materina" ....paaaa...mi se slucilo ednas ili dvapati газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2008 во 00:38
ако го попушта радиото додека му разговарам...............јасно ми е
Кон врв
realna Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 541
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај realna Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2008 во 01:13
јас секогаш сум била добар слушател
srekata ne e vo parite no nema sreka bez pari, parite se sredstvo ne se sami po sebe cel!
Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2008 во 11:41
Go preslushuvam...da vidam dali zapamtil nesto od toa sto sum mu go kazala...ili,pak ta povtoram
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
Didi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Summer flower

Регистриран: 14.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 15583
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Didi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Септември.2008 во 16:07
Go soslushuvam ,samo ne znam dali on me slusha mene....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.