IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Електронски игри
  Активни теми Активни теми RSS - Leisure suite larry
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Leisure suite larry

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
LEGENDA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 359
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LEGENDA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Leisure suite larry
    Испратена: 25.Јули.2007 во 14:57
Ima nekoj da mi pomogne da ja simnam igrata od internet ama da mi pojasni kako... i da bide malce trpeliv .. posto sum ja tapa za kompjuteri
 
fala
www.hjspain.com
Кон врв
tote_bt Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 14
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tote_bt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јули.2007 во 18:50
Originally posted by LEGENDA LEGENDA напиша:

Ima nekoj da mi pomogne da ja simnam igrata od internet ama da mi pojasni kako... i da bide malce trpeliv .. posto sum ja tapa za kompjuteri
 
fala
Ej ja ima na edno CD od ENTER, ama DEMO i ako sakas oj kaj so se prodavat igri po naracka pa kupi si ja. Inace ako sakas da ja downloadiras ke te fati pojke vreme i pojke pari za celosna verzija.LOLLOLLOLLOLLOL
Кон врв
LEGENDA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 359
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LEGENDA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јули.2007 во 22:58
ok drug nekoj so koristen sovet ?
www.hjspain.com
Кон врв
tote_bt Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 14
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tote_bt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јули.2007 во 23:56
Originally posted by LEGENDA LEGENDA напиша:

ok drug nekoj so koristen sovet ?
Eja ako mislis da ja dawnloadiras zavisi od brzinata na tvojot internet i ot tvojot zeb, deka celosnata verzija treba da ja platis. ZABE ti e.
Кон врв
trilobite Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај trilobite Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2007 во 11:58
На кого му треба играва(оригиналка)нека ме контактира по pvt.намигнување
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,281 секунди.