IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Автомобили и моторцикли
  Активни теми Активни теми RSS - ВЕ ВОЗАТ ИЛИ ВОЗИТЕ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ВЕ ВОЗАТ ИЛИ ВОЗИТЕ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
Автор
Порака
Trilili Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Mr.Bodycheck

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1780
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Trilili Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Август.2007 во 15:40
vozam, aj da vidam sto vecerva ke izberam za vozenje....kombeto,bmw,mb,vw od sve po nesto imaголема%20насмевка

sega uste dobar motor fali i kompletiran ke bide vozniot park!!плазење


Изменето од Trilili - 02.Август.2007 во 15:41
Кон врв
Lion Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lion Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Август.2007 во 17:59
Koga sum so kola pretezno ja vozam, edinstveno koga sum umoren togas go prepustam vozackoto mesto. A koga se raboti za motorot, SAMO JAS LICNO среќа
don't smoke and fly, take a bike and ride
Кон врв
bosab Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the greatest legs in the world

Регистриран: 21.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 11079
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bosab Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Август.2007 во 21:54
јас возам претежно среќа
Кон врв
polikarp Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Февруари.2007
Локација: United States
Статус: Офлајн
Поени: 49
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај polikarp Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Август.2007 во 23:36
Jas predpocituvam da vozam recisi sekogas i  toa navistina mi pretstavuva vistinsko zadovolstvo.Sum vozel i umoren i nenaspien i po sekakvi opasni tereni  na  recisi sekakvi  uslovi so dozd ,sneg no sekogas sum uzival i toa mi bilo eden vid relaksacija.Dodeka bev vo Makedonija edinstveno koga ne vozev bese koga bev so mojot bratuced koj e pomal edno desetina godini od mene no pogolemo zadovolstvo mi bse da ja gledam negovata radost otkolku jas da bidam zad volanot.

Vozenjeto e vistinska strast i samo onie koi mozat toa da go pocustvuvaat zanat sa sto pisuvam



Изменето од polikarp - 05.Август.2007 во 23:38
Подобро да ме мразат заради тоа што сум, отколку да ме сакаат заради тоа што не сум.
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Август.2007 во 01:21
nemam poverenje u drug,..posebno nadvor,..i daleku,..
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Miriam Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Април.2007
Локација: United States
Статус: Офлајн
Поени: 336
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Miriam Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Август.2007 во 04:02
Досега скоро секогаш ме возеле. Не ми сметало премногу, убаво ми било да си дремам по пат... Ама веќе многу ми се вози и си сакам своја кола.


Try again. Fail again. Fail better.
Кон врв
551mb Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 207
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај 551mb Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2007 во 19:20
IMAV UNO A SEA ME VOZAT?
Кон врв
kocko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 420
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kocko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2007 во 23:02
zavisi od voznjata намигнувањетрепкањезбунетостцрвенеењеплазење
 
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Септември.2007 во 00:08
me vozat
Кон врв
Carpathian Lord Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)
Авто-манијак

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 28
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Carpathian Lord Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2007 во 00:55
99% возам... :)
OBEY THE LORD!
Кон врв
Izzi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
BRAINIAC

Регистриран: 18.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4475
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Izzi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Октомври.2007 во 17:27

САКАМ ДА ВОЗААААААААААААМ

Кон врв
maja_tweety Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Октомври.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja_tweety Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Октомври.2007 во 17:29
me vozat pa znaese koj se voze a koj voze
Кон врв
jasmina* Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 83
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај jasmina* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2007 во 23:47
dali ve vozat? pozadi?
Кон врв
dadi Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 26.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dadi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2007 во 14:06
11222222222222222
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.