IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - ЗБУНЕТОВА ТЕМА
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ЗБУНЕТОВА ТЕМА

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 137>
Автор
Порака
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јули.2007 во 21:09
hhhmmmm,...seushte chist vozduhot ,...tuka,...
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јули.2007 во 22:37
zbunet nemoj stvarno da zemam bagerot....a ti slucajno da ne gledas? vidovit da ne si??? pa imam bager stvarno be coek....ako ti dojdam jas so nego bidi siguren deka nema da te promasam....LOLLOLLOLLOLLOLLOL
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јули.2007 во 01:17
kakov be ,bager?!,...ConfusedConfusedConfused
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
str8up Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Producer

Регистриран: 18.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1492
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај str8up Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јули.2007 во 02:48
zbunet vikna: AngryKOJ PRDNA U MOJOT DOMCensored???????
brza: Embarrassedne sum jasEmbarrassed
str8_up:hhhmmmm,...seushte chist vozduhot ,...tuka,...

igram ruski rulet od k*rtasak!
Peni Saktivniot
Кон врв
str8up Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Producer

Регистриран: 18.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1492
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај str8up Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јули.2007 во 02:49
dali zbunet cadi rodeo light tvrdo pakovanje?
odnapred blagodaram.
igram ruski rulet od k*rtasak!
Peni Saktivniot
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јули.2007 во 08:04
 - Tato, tato, svarno nemalo poloso od toa da si indiec i da ne ti se diga ?
 - Koj ti gi zborel tie gluposti !
 - Edni cickovci na televizija sto mnogu se smeeja .
 - Da ne gledas veke takvi gluposti !
 - Ama tato, svarno li ?
 - Hmm, da .
 - A, zosto ?
 - Oti oni go izmislile seksot .
 - A, zosto ?
 - Oti ne bile umni .
 - A, zosto ?
 - Oti nemale popametna rabota .
 - A, zosto ?
 - Oti ke te tepam, ako ne prestanes da dosagas !
 - A, zosto ?
 - E, sea ke ti e*am mameto ! . . .
 
   Vistinita slucka by vcera
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јули.2007 во 09:04
Pominuvaat mlad bracen par. Pred prodavnica cetrieset godisen pijanica so umasteni krugovi po maicata i so pogled koj-znae-kade.
 - Se setate so zenata ?
 - Eve, malku da prosetame.
 Kao mu sepka, ama site slusnavme :
 - Dobri gazovi ik !...ima, dobra e za dupenje. Uste i pokazuva so racete napred- nazad.
 - Abe ne jadi gomna, da ne ti ja nacukam flasata u g'z !
 - Abe sto k*r ik !...se zaebavam, papucar eden i da ne ne ik !...e dobra za dupenje !
 Maica se kine, staklo se krsi, tup udar kako koga glava udira vo izlog, ama srekna okolnost sto e debelo stakloto.
 - Ke vidis...ik !...k...oj sum...jas, ke...ik !...te najdam !
 - Ma goni se picku mater, pijanduro edna !
 - Iiiiii, na ik !...mene ? Ke...ik !...vidis ti !
 - Abe pusti go, budala ! - vika ona i go vlece za raka svojot zabreftan soprug
 - A ne, ik!...gospogo ja ik ! ne rekov deka ste ik!... k*rva, ama on ke ik!... vidi !
Parot besno zamina  bez izgledi  prijatno da im pomine ostatokot od denot.
 - Oni mene ik!... koga ja sum bil fraer, u peleni ik!...bile, blu, atl...gomna...asll! kae...govgaera....
Nabrgu se slusna glasno hrcenje od pred vlezot.
Izlaga sefot : - Ebem ti ja ovakvi, zaspal pred vlezot, od kade sega musterii ke proagaat ?!
Ponekoi musterii i go preripuvaa, ama poveketo bea zbuneti i stoea kako mladi nevesti pred vratata.
Sefot : - Ej, decki ! Aj ako sakate da go odvleckame do negde !
A ja u sebe : - Kade sve mene me naogaat, kolku koli imam izbutkano, babi preku ulica preneseno, izgleda magnet sum, nema sto.
Tolku smrdlivo nesto nemam dopreno, pa uste i vleceno, mislam mrtovec od mesec dena vaka ne smrdi, baska nesto mumla i nakaj tebe pokazuva.
Ja na sefot : - Ako ima glasanje za eutanazija, potseti me obavezno da glasam.
 - A ?
 - Nisto, nisto. Ovoj ne ni znae sto e eutanazija, a mnogu dobra rabota e .
 Vistinita slucka by vcera


Кон врв
cigare-migare taktika Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 245
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cigare-migare taktika Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јули.2007 во 09:50
eve edna vistinita od mene od snoshti....: Najdov edni tipoj , ne znam koj bea, ....aj mi viket ke igrame hant...na skopski brigj.....
Jas s's botilka pivo u raka, pred to imav vterano edno migare so gane shiptarski ubo, prav kec ohridski, k*r nadrven ko rachka od skepar i bez ebana misla vo tikvava sednav....
Ama me imashe spopadnato k*rodrvka sho.... go gledam edna sekira do mene i taja od skopje so cicishta ko topki za fudbal.... ama pak gs mal imashe....
Ubo, igrame igrame igrame .... mi se sk*rchi veke samo gubev zs samo vo cicishtata i se pulev ko po nekoe vreme ja gledam budalava pochna da gi lizit dosta sumljivo buzite.... aj majkata si vikam ... ama furam so kartive... po nekoe vreme me gazit matoricava od pod masa (zs  na visoka masa igravme) , me iscapa , me napraj lom.... AAAAA si vikam kuchkana mast sho jajt i stap ke jajt i prodolzvam da igram.... seljanive koj ke izgubel go teraa da ispiet cela kamenica od 2 litri( fala Bogu sho ne sednav so ohrigjani kaj sho se igrat na brojche 1 ili 2 denari) ... i me dokmenosaa, a fukarava demek da mi pomozela vo pivovo... i edno vreme se pikna ovaja vo apartmanov , ko posle me prashvit :Dali sakash peer chips???
Si vikam vnatre da vlegvam za eden chips.... iako bev mnogu pijan, vlegov i znaev sho sakat... ne sum do tolku , a i taa znaeshe deka znam,,,, ama ne znaeshe kako ke go izvedam.... pa ja fativ za to kosishteto , ja padnav na kolejnci i so prviot zamav i go zabiv do v krajnici...
ovaja se zakashlja, ama i vikam nemat seka izdaja i predaje...
matesh, mateshe , zede se slekvit...Bidi umna i vikam.... nemozam sega...
Od ko ja najadov kaladont (ostaj drugo goltashe, ne pljukashe , se vrativme na hantot... ovie skopjanive so neja ja pulet ko majmuni ovaja...se ponashat ko nisho da ne bilo...jas sega mlitav.... dobrovolno prifativ ushe eden "poraz" i demonstrativno krenav ushe 1 litro pivo.....
Begam kon 2 i mi vikat sukarava, dojdi utre poker ke igrame ... A jas si vikam vo umov more utre uzichko kolo ke ti igram vo pichkata, a kazachok vo gzot..... i taka si ojddov oblazen.....
A denes e utre.... Pa kako ke pominit ke vi kazam zadutre ...
Кон врв
DJAKONDO Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Султанот на Феникс

Регистриран: 28.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 15052
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DJAKONDO Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јули.2007 во 09:59
dobra prikazna (storija)
 
Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. Dzaki

Кон врв
cigare-migare taktika Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 245
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cigare-migare taktika Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јули.2007 во 10:11
dobra i vistinita Big%20smile
Кон врв
DJAKONDO Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Султанот на Феникс

Регистриран: 28.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 15052
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DJAKONDO Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јули.2007 во 10:13
ama da ne ja kazese, isto kako da ne ja doziveese, neli LOL
Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. Dzaki

Кон врв
cigare-migare taktika Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 245
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cigare-migare taktika Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јули.2007 во 10:17
LOLLOLLOLLOL   m mmm sho si ti eden lisec....
Ne... ne sum takov., samo sakam da mu pomozam i zbogatam temava za zabegan, zs mislam deka e eden od najintelegentnive ovde i uzivam da go chitam.... 
Dobro e ko ke znajsh za intimata na nepoznat, si prajsh i film za nego i ja personificirash sluchkata..... ne sum falbagjija... ako se vi kazam ke mislite deka lazam....Embarrassed
Кон врв
DJAKONDO Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Султанот на Феникс

Регистриран: 28.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 15052
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DJAKONDO Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јули.2007 во 14:27

samo ednas

Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. Dzaki

Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јули.2007 во 08:23
 - Kukicka, kukicka si imam jas, tralalala, si ja cistam i metam trala...la ?!
 - Koja si ti ?!
 - ja sum malecka, smrc...tamu na forumskata ulica...smrc ima losi cickovci sto bezveza zborat i tetki sto bezobrazno zboruvaat i smrc... ja ovde se sokriv.
 - Taka se salat oni, se smeat
 - Aaaa, kako ne !
 - Ajde gitla doma, ke te baraat i posle tvoite ke placat !
 - Ama cicko, cicko, moze li ednas da se izbanjam u tvojot bazen, pa ke si odam ?
 - Hmm, ajde odi . . . i nemoj da mocas u bazenot.
 - Sto...e..vrtam...! Pljaaas !
 Obvrski cekaat :
 - Tuku, aj da si idam u vc, pa da ja uklucam masinata .
 Otvor vrata, krrc i dve zadisani tela vo nedomakinski situacii so ugasnato svetlo. Odma znaev koj e :
 - Crnorizec ! Do koga ke se raspravam so tebe, site veke odamna si zaminaa !
 - Abe ne sum ja kriv zimi tebe, koga na vratata si stavil slikicka za masko i za zensko... i nie zaedno vlegovme...pa kolku e saat ?...lele ama  sme zaterale ! i si se smeskaat.
 - Mnogu domakinski, pofali se
Da gi cekam ne mozev i otidov do dupkata vo ogradata koja kleda kon komsiskiot dvor za da mocam.
 - Kaj odite svetov, sve toa nekultura . . .oooh !  . . .
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 137>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.