IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Со кого од форумов сакате да се запознаете
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Со кого од форумов сакате да се запознаете

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 83>
Автор
Порака
male4ka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Шмеќерка ;)

Регистриран: 11.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1939
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај male4ka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Со кого од форумов сакате да се запознаете
    Испратена: 21.Јули.2007 во 15:36
Која е личноста од форумов што ви оставила најдобар впечаток,дали би сакале да се запознаете со неа и зашто?Интересна тема за пишување а се надевам ке има и интересни одговориWinkTongue
Love Is Not Measured By How You Feel,But How The Other Person Feels...
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јули.2007 во 15:47
ima,...ke ima,...samo veke gi ima,..malechko,...tamu se nekade ,..na dnoto,...Big%20smile
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
male4ka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Шмеќерка ;)

Регистриран: 11.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1939
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај male4ka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јули.2007 во 15:56
па кажи ги кој се де....освен...ако не се срамишLOLLOLLOL
Love Is Not Measured By How You Feel,But How The Other Person Feels...
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јули.2007 во 16:15
hm :)
do sega samo so dve clenki se znam
dana
sexy
i open mind se naci extra ok
:)
za drugi ne mozam da kazam:)
 
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јули.2007 во 16:19
ah da i jas samo so dvajca so plamenko i Boogie isto ekstraLOLLOL

osobeno palmenovvvLOLLOL
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јули.2007 во 16:21

Winkne me fali ce se scrvenam:)

fali =pali:)

LOL
Кон врв
male4ka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Шмеќерка ;)

Регистриран: 11.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1939
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај male4ka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јули.2007 во 12:11
ја се знам со мастер и биг кисс али би сакала да се упознаам со мона тутурутка флипси и уште некои форумџииTongue

Изменето од male4ka - 22.Јули.2007 во 12:11
Love Is Not Measured By How You Feel,But How The Other Person Feels...
Кон врв
Цаци Галапчарот Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Локација: Byelorussian SSR
Статус: Офлајн
Поени: 955
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Цаци Галапчарот Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јули.2007 во 12:32
Кој други форумџии?
Кон врв
Цаци Галапчарот Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Локација: Byelorussian SSR
Статус: Офлајн
Поени: 955
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Цаци Галапчарот Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јули.2007 во 12:57
Jas sakam da se zapoznaam so Acelera, Palestinec, Blueprayer, Brza, la fille.
Кон врв
tuturutka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1131
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tuturutka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јули.2007 во 20:29

Па сакам и ќе се запознаам со неколку . . . Со Снегулка треба оваа недела да се запознаеме . . . Со Мона коога ќе дојде . . . Лав исто така . . . Со Мале4ка . . . Со МАСТЕР . . . Има и други ама не можам сега да набројувам . . .Wink

STRUGA
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јули.2007 во 21:10
Pa,jas site veke pomalku ili poveke ve poznavam.
Osven.....ako ne ste lazgovci.

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јули.2007 во 21:53
O' mammo ja sum ti sinceto k'o u spanska serija, a ti ne sakas da ja prifatis vistinata oti ne sum toj sto si posakuvala. I nie takvite imame majki !
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јули.2007 во 22:39
Originally posted by Цаци Галапчарот Цаци Галапчарот напиша:

Jas sakam da se zapoznaam so Acelera, Palestinec, Blueprayer, Brza, la fille.Dojdi vo Skopje i ke se zapoznaeme, ustvari, ovaa nedela sum u Ohrid, aj od narednata nedelaWinkWink
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14582
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јули.2007 во 00:47
Originally posted by tuturutka tuturutka напиша:

Па сакам и ќе се запознаам со неколку . . . Со Снегулка треба оваа недела да се запознаеме . . . Со Мона коога ќе дојде . . . Лав исто така . . . Со Мале4ка . . . Со МАСТЕР . . . Има и други ама не можам сега да набројувам . . .Winkнема проблем , ке се запознаеме само не знам кога ќе дојдам во македонија , хмммм Ermm , како и да е, ке те информирам по лична Wink

Originally posted by male4ka male4ka напиша:

ја се знам со мастер и биг кисс али би сакала да се упознаам со мона тутурутка флипси и уште некои форумџииTongue


и со тебе сакам да се запознаам малечка Big%20smile, се надевам еден ден ке се видеме у живо Star


Изменето од Mona Liza - 23.Јули.2007 во 09:12
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 83>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.