IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Филм
  Активни теми Активни теми RSS - Омилен филм
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Омилен филм

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 23>
Автор
Порака
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Омилен филм
    Испратена: 30.Јануари.2006 во 21:48

...не знам дали имало ваква тема...али ајде пишете...кој ви е омилен филм.....

мене моментално(доста сум променлива) омилен ми е raise your voice...уфффффф....филмот ме погоди бре.....секој ден гледам барем по некоја сцена....си го испиратерив дома



Изменето од mamma - 29.Март.2008 во 23:12
Точачиња.
Кон врв
blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5922
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2006 во 08:46
Горчлива месечина на Роман Полански
Кон врв
ivana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Госпожа Грофица

Регистриран: 14.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2006 во 08:59
јас ги имам КАТАЉАРДА....ама еве еден од повисоко котирачките ми е THE GODFATHER
Motivation is game in my hands
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2006 во 09:26
Ги имам многу ми остана во секавање Камениот Цвет кој е многу стар филм не можам да го најдам. Иначе по неколку пати гледани the face off, 5 ellement, Сјај во трева... и многу други посе*ен не можам да оделам
Кон врв
Pravoslavie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1732
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pravoslavie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2006 во 09:36

Еден од омилените: ’Прекрасен Ум’ (’A Beautifull Mind’) на Рон Хауард

Да погледнеме околу нас, таму има МНОГУ СТРАДАЛНИЦИ. Да им помогнеме!
Оди на подфорумот Хуманост на дело
Запамети, ЉУБОВТА ДЕЛОТВОРИ!!
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2006 во 10:23
ima mnogu, ama omilen mi e GRIND
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2006 во 19:28
Originally posted by strumfeta strumfeta напиша:

joki celo leto go pominav so toj film ...bratmi me izbudali ...  btw  vo filmot me voodusevi ... ovaa crnkata kako se vikase so svirese violina ... koga ja slusam ... se cuvstvuvam ..ne se opisuva toa so zborovi ...

btw omilen film mi e ... site mi se omileni

ооооооо....да ми го поздравиш брат ти од мене....знајт тој шо е убо...абе не можам...филмот ме збудали...почнав да учам на памет реплики

Точачиња.
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2006 во 23:46
Originally posted by joki joki напиша:

...не знам дали имало ваква тема...али ајде пишете...кој ви е омилен филм.....

мене моментално(доста сум променлива) омилен ми е raise your voice...уфффффф....филмот ме погоди бре.....секој ден гледам барем по некоја сцена....си го испиратерив дома

и уште два филма морам да напоменам....school of rock i troy...ama se daleku zad ovaj raise your voice

Точачиња.
Кон врв
nedopirliv Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Ноември.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1334
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nedopirliv Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2006 во 20:18
la vita e bella!
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2006 во 21:24
Originally posted by strumfeta strumfeta напиша:

Originally posted by joki joki напиша:

Originally posted by joki joki напиша:

...не знам дали имало ваква тема...али ајде пишете...кој ви е омилен филм.....

мене моментално(доста сум променлива) омилен ми е raise your voice...уфффффф....филмот ме погоди бре.....секој ден гледам барем по некоја сцена....си го испиратерив дома

и уште два филма морам да напоменам....school of rock i troy...ama se daleku zad ovaj raise your voice

joki joki ...  jas samo uzivam  vo ..crnkata ..btw ako sakas da ti go pratam  soundtrack-ot od filmot ...

пуштај...fly????!!!!таја песна???!!!!....која и да е пуштај те молам...

Точачиња.
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2006 во 21:36
ааааа......може може...све шо имаш пушти...фала господ здравје и љубов...LOL
Точачиња.
Кон врв
soncence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: American Samoa
Статус: Офлајн
Поени: 2341
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај soncence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2006 во 18:38

Moj omilen film e YOU'VE GOT SERVED.Super filmce!MORA go gledate!!!!!!!!!!

Кон врв
igor_bt_mk Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 114
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај igor_bt_mk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2006 во 23:07
THE GIRL NEXT DOOR
www.titoslavija.com
Кон врв
Nightmare Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Ноември.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 40
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Nightmare Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Март.2006 во 20:44
Lord of the rings-Trilogy
Belive in who you are,not in what they telling you that you are
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 23>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,328 секунди.