IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Дали сте имале анален секс?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали сте имале анален секс?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 24>
Автор
Порака
bojan81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 531
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bojan81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Дали сте имале анален секс?
    Испратена: 28.Јануари.2007 во 23:36
Мое мислење е дека е педарски нагон, што знам женското има кај го прима а машкото има кај да го става. Во последно време се повеќе слушам како некој имал анален секс што за мене преставува еден вид скриена хомсексуалност во личноста. Јас лично не сум сакал никогаш анален секс, освен ако девојката сака ептен тогаш можеби и би го пенетрирал а не гледам што би било тоа толку возбудливо. 
Кон врв
cigare-migare taktika Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 245
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cigare-migare taktika Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јули.2007 во 12:04
pa ako ne dojdi ke te centrirame.....
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јули.2007 во 12:10
Mnogu radoznali nastradale
Кон врв
cigare-migare taktika Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 245
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cigare-migare taktika Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јули.2007 во 12:12
abe ne mi ja poservite temava sega/..... kazite sho ve prashvam......  dali i go imate zakopano na nekoja domakinski???
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јули.2007 во 12:16
A moze nekoj film sto sum gleal ?
Кон врв
cigare-migare taktika Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 245
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cigare-migare taktika Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јули.2007 во 12:19
aj kazi ko zapna...LOLLOLLOL
Samo kazi prvo dali ko i go stavi toj so kukobernikot  taa gi povrati sarmite za koi se dupeshe???
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јули.2007 во 12:41
On bese los i pijan covek. Prethodno padna vo kalta dodeka ja brkase gol po dvorot oti nekese da mu dae. Ama ja mlatna so edno drvo i ona padna nickum vo kalta. Ripna vrz nea i mu tekna u posleden moment deka ne smee taka, a do nego imase kance od ulje za traktor i macna so prstot i i go namacka gazot i nasilno i go pikna. Ona pocna da povraka, a on ja bacuvase vo usta, dodeka krvta od nejzinata glava se slivase, taka da gradite i stanaa crveni koi sto isto taka toj losiot gi lizese so psihodelicna nasmevka. Koga svrsi rabota, zabelezi deka ne disi i taka svati zosto ne davala otpor, mrtva ja onodel !Se zgadi od samiot sebe, a se primeti deka mu e krivo po grimasata sto ja pravese. No slegna bespomosno so ramenata, ja dofati i odvecka do bunarot na komsijata kade i ja frli . . .
Кон врв
cigare-migare taktika Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 245
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cigare-migare taktika Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јули.2007 во 13:08
LOL???LOL   odkacheno e ali mi se svigjat.....
Daj drugo....
Кон врв
ANAKONDA. Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 16
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANAKONDA. Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јули.2007 во 14:37

PRVO NE SAKASE U GZ,ALI POSLE DOLGO I ISCRPUVACKO UBEDUVANJE SE SOGLASI...ALI...NE BESE NESTO BAS,BAS..ONA POCNA DA PLACI ,A MENE POLOVIOT ORGAN MI BESE CRVEN KAKO GZ OD MAJMUN...VERUVAJTE NISTO POSEBNO...EDINO KEF SE PRAVI AKO I SAMO AKO ZENSKOTO E RAZRABOTENO OD  POZADI...

POZZBig%20smileBig%20smileBig%20smile
Кон врв
TRALALA Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јули.2007
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 14
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај TRALALA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јули.2007 во 15:03
c c c c c c epa zatoa se odi pred toa v supermarket em ke i kupis nesto i em ke zemes margarin .....i da vides kako podmackano toa ke ide!!
Кон врв
green-eyes Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 74
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај green-eyes Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2007 во 01:39
GADNA MISLA.............BLJAK........
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2007 во 01:47
,...moze i so puter,...samo poskapo e,...LOLLOL
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2007 во 01:51
SO PUTER SAMO VO pariz
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
green-eyes Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 74
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај green-eyes Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2007 во 01:54
LOL
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 24>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,359 секунди.