IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Фотографија, камери и видео > Камери и видео
  Активни теми Активни теми RSS - Наши работи
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Наши работи

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 101112
Автор
Порака
Александар_А Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јануари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1271
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Александар_А Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2011 во 10:57

Љубовна приказна:

Кон врв
Александар_А Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јануари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1271
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Александар_А Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јули.2011 во 01:47

Одамна не сум освежил со нови работи. Еве сега неколку:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Изменето од Александар_А - 28.Јули.2011 во 01:51
Кон врв
Bransisco Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Август.2011
Статус: Офлајн
Поени: 13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Bransisco Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Август.2011 во 23:01
Здраво :).
Јас сум нов на форумоф а воедно и вои видео монтажа,снимање и сите тие работи. Еве неколку линкови од мене

http://www.youtube.com/watch?v=M5NWqLrLJdo
http://www.youtube.com/watch?v=XK7HLpmbXlY
http://www.youtube.com/watch?v=3yQ8WJrTk_8
http://www.youtube.com/watch?v=WUt964ldFG8
Кон врв
Bransisco Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Август.2011
Статус: Офлајн
Поени: 13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Bransisco Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Септември.2011 во 01:24
Нешто најтазе :)

http://www.youtube.com/watch?v=-QNlB9BZ0ac
Кон врв
Bransisco Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Август.2011
Статус: Офлајн
Поени: 13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Bransisco Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Септември.2011 во 17:58
http://vimeo.com/28681827

http://www.youtube.com/watch?v=FMIz4bCyLJ0
Кон врв
Bransisco Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Август.2011
Статус: Офлајн
Поени: 13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Bransisco Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2011 во 12:35
http://www.youtube.com/watch?v=8ahySrwuT30
Кон врв
Александар_А Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јануари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1271
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Александар_А Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2014 во 18:58
Ајде да освежам со некои нови работи. Одамна немало пост во форумов збунетост

Неколку мераклиски сработени видеа. Во првово употребено стедикем и хеликоптер

Еден многу романтичен пар

И видео сo прекрасни есенски бои

По мене, меѓу најубаво снимените свадбени видеа. Пишете размислувања и ваши видувања. намигнување


Изменето од Александар_А - 10.Март.2014 во 19:04
Кон врв
Faithhh Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 20.Мај.2016
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Faithhh Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2016 во 01:13
Skopje Timelapse

Изменето од Faithhh - 29.Август.2016 во 01:14
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 101112
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.