IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - Обетка на машкото уво?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Обетка на машкото уво?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 18>
Автор
Порака
sara333 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 17.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 378
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sara333 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Август.2007 во 07:42
sum ZA obetka na uvo, normalno nekoja malceka ama i za dolga kosa ..........e, toa mi e "tiha patnja" голема%20насмевкацрвенеење 
Кон врв
eli< Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај eli< Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Август.2007 во 02:12
jas sum ama mala diskretna
mislam deka e ok
Кон врв
29061994 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај 29061994 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Август.2007 во 13:10
Pederska rabota ti se vika to!!
Кон врв
male4ka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Шмеќерка ;)

Регистриран: 11.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1939
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај male4ka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2007 во 19:08
може....некоја ситна ама убавасреќа
Love Is Not Measured By How You Feel,But How The Other Person Feels...
Кон врв
emkas Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 398
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај emkas Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Август.2007 во 21:58
bas  mi se  sviga,  ama nekoja  mala obetkaсреќа
Кон врв
heelooo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 253
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај heelooo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2007 во 13:07
jas imam duri dve :)........ama mali !!! намигнување
Кон врв
wizard Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 08.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај wizard Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Септември.2007 во 02:40
Originally posted by SeXY SeXY напиша:

Originally posted by shedow shedow напиша:

ПА ....НЕЛИ Е УБАВКО МАШКО СО ОБЕТКА НА ЛЕВО УВЦЕ?
ДАЛИ СТЕ ЗА ИЛИ ПРОТИВ.....CAPISSHHHHHHHHHHTongue


аууухх и те како сакам со пирсчињаBig%20smile јас на себе имам некои несекоидневни а па на машки и тоа со мали ушиња милинаааLOLLOLLOL
љубов
Кон врв
FANCY Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 148
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај FANCY Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Септември.2007 во 20:34
ok e ali ne mu stoi na sekogo.. nekoi usi i ne se za obetkiсреќа.  i da, i poise mi se svigaat dve obetki na edno uvo odkolku edna sami4ka:)
што ме боли за утре, гајле ми е само за денес -УТРЕ Е ДУРИ УТРЕ
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Септември.2007 во 20:35
Originally posted by wizard wizard напиша:

Originally posted by SeXY SeXY напиша:

Originally posted by shedow shedow напиша:

ПА ....НЕЛИ Е УБАВКО МАШКО СО ОБЕТКА НА ЛЕВО УВЦЕ?
ДАЛИ СТЕ ЗА ИЛИ ПРОТИВ.....CAPISSHHHHHHHHHHTongue


аууухх и те како сакам со пирсчињаBig%20smile јас на себе имам некои несекоидневни а па на машки и тоа со мали ушиња милинаааLOLLOLLOL
љубов


ајде и од мене тогаш ама ако си со пширсче важиииицрвенеењеголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкабакнеж
Кон врв
sara333 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 17.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 378
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sara333 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Септември.2007 во 21:36
[QUOTE=heelooo] jas imam duri dve :)........ama mali !!! намигнување
[/QUO


pa kade si se kriel do sega....duri i 2...hmmmmm....
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2007 во 01:42
Originally posted by sara333 sara333 напиша:

sum ZA obetka na uvo, normalno nekoja malceka ama i za dolga kosa ..........e, toa mi e "tiha patnja" голема%20насмевкацрвенеење 
   obetka ne stavam,...ama ,kosata,...si e dolga ...
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
sara333 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 17.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 378
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sara333 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2007 во 13:01
Originally posted by brza brza напиша:


Originally posted by sara333 sara333 напиша:

sum ZA obetka na uvo, normalno nekoja malceka ama i za dolga kosa ..........e, toa mi e "tiha patnja" голема%20насмевкацрвенеење 
   obetka ne stavam,...ama ,kosata,...si e dolga ...


aaa, ne moze, se dodeka ne stavis i obetka, da ne si se javil.......taka da znaes   
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2007 во 14:01
,...ni za ziva glava,...mozebi za tebe,....ama,mnogu si malechka,..
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
sara333 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 17.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 378
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sara333 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2007 во 14:21
Originally posted by brza brza напиша:

,...ni za ziva glava,...mozebi za tebe,....ama,mnogu si malechka,..


c c c ...od kade tie informacii deka sum malechka t.e. od kade znaes kolku godini imam
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 18>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,266 секунди.