IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Уметност , култура и традиција
  Активни теми Активни теми RSS - Индивидуи на изминатите 2 милениуми
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Индивидуи на изминатите 2 милениуми

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 8283848586 217>
Автор
Порака
KaLiNa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8416
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaLiNa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Ноември.2007 во 12:34
 
i eve mi gi favoritite! голема%20насмевка mislam deka dovolno imam zboreno za niv na forumov, gi sakam od koga znam za sebe, ne mi pominuva den bez nivnata muzika, imav sreka i vo zivo da gi gledam letovo...! голема%20насмевка
najdobrite za mene-RED HOT CHILI PEPPERS!!!


Изменето од KaLiNa - 05.Ноември.2007 во 12:35
kuliraj
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Ноември.2007 во 20:05
Originally posted by KaLiNa KaLiNa напиша:

Neko%20brine%20o%20nama
EKV_nnp3.jpg%20%2827464%20bytes%29
 
ovie mi se vtori na listata-barem koga zborime za Balkanov nas среќа
izrasnata sum so muzikata na Ekv i nivnite biografii


tooooo kalinceeeeeголема%20насмевка
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2007 во 00:09
SIKTER KAFE

среќа




Изменето од anakin - 03.Февруари.2009 во 00:31
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2007 во 01:27
Anakine...mislev red ke vodish tuka.....nishto,moram da se vratam...
 
Za da ne mi bide neprijatno ushte poveke od ova eve,si kazav vo edna druga tema deka ja utnav rabotata so najavata za razdelba...
i ne kazuvam tuka nishto...osven... I'm back..
 

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2007 во 01:32
не%20вреден
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
KaLiNa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8416
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaLiNa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2007 во 01:32
dobredojde mamo.....Anakin, jas sum za kafe....ama jako...da se vratam vo normala posle "Senki"....ako e vozmozno среќанамигнување
kuliraj
Кон врв
marco_antony Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11062
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marco_antony Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2007 во 07:11


najdobro kafe e Natenane - kafe ...

Dobro utro na site ...

prvo se pie natenane kafe ...
i taka toa natenane ... natenane ...

recept za natenane kafe:
- prvo se srekavaat poveke od eden covek
- da nema nikakvo brzanje
- se zavzema pozicija komfor
- se cukame so fildjanite za ziveli
- i kafeto se pie natenane
- moze i nekoja trach tema

i na kraj sikter kafe !!!

                             PARADISE MACEDONIA
Кон врв
KaLiNa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8416
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaLiNa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2007 во 11:39
vo momentov pijam kafe, epten sto si go pogodiv...pa vi pravam ziveli na site среќа
imajte ubav den големо%20гушкање
i poleka, poleka, da se vratime na individuite намигнување
kuliraj
Кон врв
KaLiNa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8416
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaLiNa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2007 во 11:48

neverojaten covek...vnesuva del od sebe vo sekoja pesna, ima zvezda i odlicen vokal...za so kafeto vi ja preporacuvam negovata najnova "RADIO NOWHERE" голема%20насмевка
kuliraj
Кон врв
butel2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 4138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butel2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2007 во 12:35
Originally posted by mamma mamma напиша:

Anakine...mislev red ke vodish tuka.....nishto,moram da se vratam...
 

Za da ne mi bide neprijatno ushte poveke od ova eve,si kazav vo edna druga tema deka ja utnav rabotata so najavata za razdelba...

i ne kazuvam tuka nishto...osven... I'm back..

 



W. BACK MAMMA
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2007 во 21:40
...ЗА ИЗМИНАТИОВ ГИ ИМА МНОГУ...НО ЗА СЛЕДНИОВ...СИГУРНО ЌЕ БИДАМ ЈАС...ZAGOR...ГОЛЕМ ПОЗДРАВ ДО СИТЕ ЗНАЕНИ И НЕЗНАЕНИ ЈУНАЦИ ОД ФОРУМОВ..!!!!големо%20гушкањељубов
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
sikter Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 650
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sikter Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2007 во 21:42
Originally posted by anakin anakin напиша:

SIKTER KAFE

sikter kafe e kafe slicno na....................голема%20насмевка


da da,
po mene e krsteno голема%20насмевка
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Ноември.2007 во 00:13
       
                 "IGRI"
 
 
Igrata e sprotivna na zreloto i iskreno komuniciranje na custvata koe treba da bide prisutno vo sekoj zdrav covecki odnos
Za zal golem e brojot na lugeto koi odbiraat vo odnosot na drugite luge da gi igraat igrite na manipulacija namesto da bidat iskreni so sebe i so drugite
I navistina koga sme vo situacija vo koja znaeme deka vistinata ke go povredi drugiot mnogu e polesno da izlazeme t.e.da ja izbegneme vistinata.
 
 
Poveketo zeni znaat koga mazite igraat "igri"
 
No i mazite mnogu uspesno gi detektiraat zenskite igri
 
Sepak ovie igri se samo signal za manipulacija sto znaci vo taa "vrska" ljubov ne postoi(barem ne dovolno)
 
Vo vistinskata ljubov rabotite se slucuvaat iskreno i spontano
 
 
Vo vakva situacija e najdobro resenie "ednostavno ISCEZNI"
 
Кон врв
KaLiNa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8416
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaLiNa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Ноември.2007 во 00:17
Brza e baniran збунетостизненадување
kuliraj
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 8283848586 217>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,191 секунди.