IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Ноќен живот
  Активни теми Активни теми RSS - AFTER "FORUM" PARTY
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

AFTER "FORUM" PARTY

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 18192021>
Автор
Порака
Izzi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
BRAINIAC

Регистриран: 18.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4475
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Izzi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2008 во 16:41
Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

izzie e  vo stilot na sestra mi  po ponasanje,  ama  super si e deckoto среќа

како треба да го сфатам коментаров?

(p.s. mojot review ke dojde pokasno)
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2008 во 16:45
дека си одговараш со сестра и голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Izzi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
BRAINIAC

Регистриран: 18.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4475
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Izzi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2008 во 17:37
ФОРУМСКА СОБИРАНКА
датум: 12.12.2008
локациjа: La Piazza

La Fille обjасни како се наjдовме...седнавме во кафичот, и во наредните 2-3 саати ги добив следните впечатоци:

LA FILLE: ако не ти каже дека е професорка, нема да препознаеш (освен ако не си ученик ). Позитивна цура, jа бива за смех и заебанции.

MONA LIZA: мона од порано jа имав само прочитано, и jа замислував како сериозна цура - излезе сосема спротивно (што не е воопшто лошо нели ) цела вечер не престана да се смее и пцуе "п**ка му маjчина..."


BLUE666: иако беше релативно тивка, се гледа дека е позитивна насмеана женска

LOU WEED: го знам од порано, закон човек, "државно копиле" малишан у душа, духовит човек, поготово ми се бендиса планот за системот (RESPECT)

ZABEGAN: си седна, цигарче, пивце...ладич младич

PRAVOSLAVIE: како што кажува никот, верник, но не фанатик (си го наjдоа муабетот со лу за паганите). ептен ме насмеа кога реков "еии имам еден виц за Исус...кажи ми троjца апоcтоли што биле на таjната вечера?" и ми вика "е да бе па во виц да ги ставиш"

се на се, закон провод додуша, како што кажа забеган, фалеше блупреер аj, наредниот пат поголем кворум

п.с. чекам кафе со тета Вал и Моира
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2008 во 17:58

Zal mi e sto ne dojdov, navistina sakav i jas da zaponaam nekoi licnosti....mi stanaa dragi i od forum,msn...pa sakav malku i vo zivo da gi vidam...ama naredna prilika....Milo mi e sto vie sto ste bile, ste pominale superсреќа

Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
Pravoslavie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1732
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pravoslavie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2008 во 18:01
Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

Pravoslavje  ---mnogu drustvena  licnost otvoren za  novi prijatelstva среќа
и за гмечење голема%20насмевка големо%20гушкање
Кон врв
Pravoslavie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1732
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pravoslavie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2008 во 18:16
Originally posted by blackeye blackeye напиша:

Zal mi e sto ne dojdov, navistina sakav i jas da zaponaam nekoi licnosti....mi stanaa dragi i od forum,msn...pa sakav malku i vo zivo da gi vidam...ama naredna prilika....Milo mi e sto vie sto ste bile, ste pominale superсреќа

Епа... Црно Око, планирај си следниот пат да си дојдеш на време со Емиратите голема%20насмевка за да не пропуштиш дружење...
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2008 во 18:27
Pravoslavie, em za gmechenje em za pipkanje pod masaплазење
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
Pravoslavie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1732
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pravoslavie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2008 во 18:30

Кој?! Јас?! Нееееееееее голема%20насмевка

Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2008 во 18:31
e ne...jasплазење
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2008 во 19:23
Originally posted by Izzi Izzi напиша:

Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

izzie e  vo stilot na sestra mi  po ponasanje,  ama  super si e deckoto среќа

како треба да го сфатам коментаров?

(p.s. mojot review ke dojde pokasno)

pozitivno sekako големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2008 во 19:23
Originally posted by Pravoslavie Pravoslavie напиша:

Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

Pravoslavje  ---mnogu drustvena  licnost otvoren za  novi prijatelstva среќа
и за гмечење голема%20насмевка големо%20гушкање
големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2008 во 19:25
Originally posted by blackeye blackeye напиша:

Zal mi e sto ne dojdov, navistina sakav i jas da zaponaam nekoi licnosti....mi stanaa dragi i od forum,msn...pa sakav malku i vo zivo da gi vidam...ama naredna prilika....Milo mi e sto vie sto ste bile, ste pominale superсреќа

abe mila,  ti si daleko, kaj na vakvo  vreme ke ides  среќа

ovie  tuka  site bea skopjani samo jas i la fille  ne среќа

ama  super  si pominavme,, stvarno se iznasmeav celo vreme голема%20насмевка
Кон врв
Evenstar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Вечен оптимист

Регистриран: 09.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3388
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Evenstar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2008 во 21:47
Ај следниот пат ќе гледам и јас да дојдам... ама тоа ќе биде веројатно следната година
It is our choices who show what we truly are, far more than our abilities.
Кон врв
speed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 803
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај speed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2008 во 21:52
ej kolku mi e krivo sto ne mozev da dojdam, mi ispadna nekoja rabota vo posleden moment sto nemozev da ja odlozam, a koga zavrsiv so rabotata veke bese 12 sat , aj nareden pat doagam obavezno...
speed
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 18192021>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.