IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Ноќен живот
  Активни теми Активни теми RSS - AFTER "FORUM" PARTY
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

AFTER "FORUM" PARTY

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 21>
Автор
Порака
str8up Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Producer

Регистриран: 18.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1492
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај str8up Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Август.2007 во 12:17
ajde, komentari za vcera голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
igram ruski rulet od k*rtasak!
Peni Saktivniot
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2007 во 10:45
pa se sobravme, jas, str8up,trilili,la fille,natalija,batt's,julija...(ako ispustiv nekoj neka prosti) bevme vo piazza jas se nacukav голема%20насмевка i potoa ne znam sto kako bese zatoa sto si otidov, no ne po moja zelba tuku sto morav. bese super, moram da kazam, pozdrav do site sto prisustvuvaa...големо%20гушкање
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Trilili Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Mr.Bodycheck

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1780
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Trilili Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2007 во 10:51
po la piazza otidovme vo colosseum (ja kao roker ne ni znaev kade e to) i se sekjavam samo na tie mistery makedoncinja so malite ovakvite koga se seta po pista so kupakji, ehhhh sto se smeevголема%20насмевкаплазењегазење%20од%20смеењеkako se sekjavam drustvoto si otide vo tri saat, ja i izlegov so niv od toa "mesto" koe mi gi pumpase usite so moderen zvuk koj ic ne mozam da go trpam no si prodolziv i si vrativ doma utredenta vo 19,30 casotголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка


Изменето од Trilili - 20.Август.2007 во 10:53
Кон врв
ana marija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
UBAJNA

Регистриран: 05.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 12244
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ana marija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2007 во 10:58
rano si se vratil trililiгазење%20од%20смеење
GIVE ME GIVE ME JUST A LITTLE SMILE
Кон врв
Trilili Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Mr.Bodycheck

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1780
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Trilili Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2007 во 11:08
abe kjuti, uste ne ni se stemniголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
ana marija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
UBAJNA

Регистриран: 05.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 12244
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ana marija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2007 во 11:09
газење%20од%20смеење
GIVE ME GIVE ME JUST A LITTLE SMILE
Кон врв
Trilili Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Mr.Bodycheck

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1780
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Trilili Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2007 во 11:13
a i srekja sto kombeto vise si go znae patot domaголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
ana marija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
UBAJNA

Регистриран: 05.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 12244
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ana marija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2007 во 11:18
dobar trening si mu udril na kombetoгазење%20од%20смеење
GIVE ME GIVE ME JUST A LITTLE SMILE
Кон врв
Trilili Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Mr.Bodycheck

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1780
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Trilili Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2007 во 11:23
голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаne samo trening mu udrivзагриженостгазење%20од%20смеење
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2007 во 11:56
Originally posted by Trilili Trilili напиша:

po la piazza otidovme vo colosseum (ja kao roker ne ni znaev kade e to) i se sekjavam samo na tie mistery makedoncinja so malite ovakvite koga se seta po pista so kupakji, ehhhh sto se smeevголема%20насмевкаплазењегазење%20од%20смеењеkako se sekjavam drustvoto si otide vo tri saat, ja i izlegov so niv od toa "mesto" koe mi gi pumpase usite so moderen zvuk koj ic ne mozam da go trpam no si prodolziv i si vrativ doma utredenta vo 19,30 casotголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
газење%20од%20смеење lejjj se obiduvam da te zamislam u colloseum megju toj krem tamu vecerta i iskreno ne naogjam n.z.s. ti + colloseum=na nekakva greska..тајм%20аут
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2007 во 12:34
Trilili, pa ti epten rano si se pribral doma. Nie posle koloseum se setavme niz Skopje, pa Madamme Natalija i kafe ni napraviголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаsreka sto eden od tipcite bese so kola, inaku ne znam kako do doma ke si otidev, od toa stiklite bez noze ostanavлутиналутиналутина
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
Trilili Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Mr.Bodycheck

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1780
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Trilili Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2007 во 13:06
kaj se setavte be, a ne me vikate???!!лутинаaaaaaaaaaaaaaaaaaa tuka ima nekoja rabotaнека%20ти%20е%20срам
Кон врв
str8up Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Producer

Регистриран: 18.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1492
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај str8up Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2007 во 17:18
Originally posted by Trilili Trilili напиша:

kaj se setavte be, a ne me vikate???!!лутинаaaaaaaaaaaaaaaaaaa tuka ima nekoja rabotaнека%20ти%20е%20срам

ajde de, i onaka si imal rabota...голема%20насмевка
igram ruski rulet od k*rtasak!
Peni Saktivniot
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2007 во 18:42
trilili pa ti ne napusti, otide kaj ....aj ne kazuvam kade, a nie dve zenski so dve maskiголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаotidovme da ja odnesema Natalija doma, pa toj edniot decko doma, pa mene doma i na kraj drugiot decko domaангел
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 21>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.