IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Ноќен живот
  Активни теми Активни теми RSS - AFTER "FORUM" PARTY
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

AFTER "FORUM" PARTY

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1617181920 21>
Автор
Порака
Irenica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
SIC ITUR AD ASTRA!

Регистриран: 20.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2899
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Irenica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Април.2008 во 20:25
...bel kozen mantil...


100% Cotton,kakva koza breeee,a plus i krem-boja bese a i za cel text
NO COMMENT
Понекогаш токму она што го бараш е она што не можеш да го видиш!
Кон врв
CONTESSA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1620
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај CONTESSA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2008 во 03:53
na Makijaveli mu preporacuvam da pocne da pisuva knigi ako toa veke i ne go napravil..................isto kako da sum bila tamu................
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2008 во 15:21
Originally posted by Irenica Irenica напиша:

...bel kozen mantil...


100% Cotton,kakva koza breeee,a plus i krem-boja bese a i za cel text
NO COMMENT


газење%20од%20смеење
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Април.2008 во 01:00
Originally posted by Drlja Drlja напиша:


Originally posted by Irenica Irenica напиша:

...bel kozen mantil...


100% Cotton,kakva koza breeee,a plus i krem-boja bese a i za cel text
NO COMMENT
газење%20од%20смеење
Drlja...poentata ne bese vo mantilot...dali bil koza,100% pamuk..poliester najlon...nitu pak vo bojata...bitna e osobata koja go noseshe toj manti,,,a toa bese devojka koja so svojot osmeh i najtvdite srca j=ke gi nasmee..devojka koja zraci vo radius od 1 km...toa bese posebna nok...prvenstveno za mene..a potoa za Urenica i Sandanski
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
realna Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 541
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај realna Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Април.2008 во 00:27
Originally posted by CONTESSA CONTESSA напиша:

na Makijaveli isto kako da sum bila tamu................
и јас....... браво браво..е баш ми е мило....и јас од срце и посакувам тоа вечно нека им трае...
srekata ne e vo parite no nema sreka bez pari, parite se sredstvo ne se sami po sebe cel!
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Април.2008 во 02:06
Originally posted by Makijaveli Makijaveli напиша:

Originally posted by Drlja Drlja напиша:


Originally posted by Irenica Irenica напиша:

...bel kozen mantil...


100% Cotton,kakva koza breeee,a plus i krem-boja bese a i za cel text
NO COMMENT
газење%20од%20смеење
Drlja...poentata ne bese vo mantilot...dali bil koza,100% pamuk..poliester najlon...nitu pak vo bojata...bitna e osobata koja go noseshe toj manti,,,a toa bese devojka koja so svojot osmeh i najtvdite srca j=ke gi nasmee..devojka koja zraci vo radius od 1 km...toa bese posebna nok...prvenstveno za mene..a potoa za Urenica i Sandanski


ок ок, немој да пукашнамигнување се сложувамголема%20насмевка
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Април.2008 во 20:13
denes NEDELA 13 april imavme mala after-FORUM PARTY.......BEVME TROICA ,BESE PREKU DEN ALI SI POMINAV NEZBORAVNOKE VI KAZAM SAMO DA SE ISTUSIRAM
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Април.2008 во 22:41
А не викате а?!?не%20зборувам
намигнување
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Април.2008 во 00:26
dojde bratuced mi od Zagreb raboti na odnosi so javnosta vo VIP za Hrvatska i Makedonija...sednavme u dal met fu..i se javiv na la fille da faka taxi i vednas da doaga..a ona utepana dusicka,se soglasi,ali samo na pola saat...U meguvreme samo sto la fille dojde bratuced mi morase da ide...pa ostanavme da dojadam pizzata i stanavme.
Pravec se znae...postoese samo eden...otidovme na kapucinno u Blue caffe...jas i fille...sednavme,naracavme kafe..no za zal PERO GO NEMASE...I taman koga pocnav da mislam deka PERO e samo fikcija...odnekade se pojavi eden blansiran mladic...a koga vidov deka na la fille i svetnaa ocinjata..znaev - TOA E PERO.... DECKOTO BESE NA BRZANJE ALI GO NATERAVME DA SEDNE NA EDNA CIGARA SO NAS...I MOZAM DA VI SOOPSTAM DEKA PERO NAVISTINA POSTOI,PREKRASEN MLAD DECKO.....Znaci Makijaveli konecno go vide PERO (OVA KAO PINKI GO VIDE TITO) No tuka ne zavrsuva prikaznata...dodeka sedevme so PERO,MI ZAZVONE MOBILNIOT...BRAT MI SE JAVUVASE I PRASA KADE SUM I SO KOGO...MU KAZAV SO FILLE U BLUE CAFFE... ...ne pominaa ni 5 minuti a SANDANSKI DOJDE...za zal PERO morase da ne napusti pa taka ostanavme ...jas,la fille i SANDANSKI....SEDNAVME SAMO NA POLA SAAT...A OSTANAVME DO 07.00 a kako da ostanes samo pola saat koga do tebe sedat moite najdragi luge...SANDANSKI i LA FILLE....MUABET PO MUABET,RAZGOVOR PO PAZGOVOR,PRIKAZNA PO PRIKAZNA,ZAGLAVIVME 4 CASA OVA MI BESE EDNA OD NAJPRIJATNITE NEDELNI KAFE-SEDENKI...so moite dragi LA FILLE i SANDANSKI....IM BLAGODARAM NA PREKRASNOTO NEDELNO POPLADNE....A STO E NAJBITNO...GO VIDOV PERO!!!

Изменето од Makijaveli - 14.Април.2008 во 00:29
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јуни.2008 во 00:39
Не дека беше нешо форум журка...ама не беше и на кафе само...голема%20насмевка...Мама,....прекрасна особа ...мислам дека доволно е да кажам позитивна персона со либерте став и може секого да свати па дури и ако не се истомисленици. баш и како што ја замислував убава, згодна, добар карактер насмеана.....и се надевам нема да ни е прв и последен пат како се гледаме...големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јуни.2008 во 01:10
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Не дека беше нешо форум журка...ама не беше и на кафе само...голема%20насмевка...Мама,....прекрасна особа ...мислам дека доволно е да кажам позитивна персона со либерте став и може секого да свати па дури и ако не се истомисленици. баш и како што ја замислував убава, згодна, добар карактер насмеана.....и се надевам нема да ни е прв и последен пат како се гледаме...големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање


Laze,...ne sum tolku ubava.....a,..nasmeana,...da,...ushte nemozam
da si ja soberam ustata....плазењеплазење

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
гoстин Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7557
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гoстин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јули.2008 во 16:01
sinojka bev izlezen so blue i so sandanski, pievme kokteli i baravne nesto kaj sto bese do sabajle otvoreno...

P.S. i mislam deka blue ja fati malce

Кон врв
Pentakostalec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 583
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pentakostalec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Септември.2008 во 10:18
Originally posted by Vardar1947 Vardar1947 напиша:

sinojka bev izlezen so blue i so sandanski, pievme kokteli i baravne nesto kaj sto bese do sabajle otvoreno...

P.S. i mislam deka blue ja fati malce

jas ja pokaniv na caffe direktorkata na IDIVID webot ahaha i prifati:D:D
Одете мегу сите народи и создавајте од нив мој ученици крштевајки ги во името на Таткото, Синот и Светиот Дух
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2008 во 01:49
e pa vaka: odam jas, i normalno docnam, a Bavarecot dosol i predvreme ama otisol da ja ceka Mona...i gledam tamu dvajca decki, edniot mi zalici na zabegan, ama neli sum kjorava, ne bev sigurna...i si cekam na dozdot i si cekam, i doaga edna devojka i prasuva dali sum od forum...rekov da i se zapoznavme...toa da ti bide Blue666...i si sednavme, i posle toa dojdoa i ostanatite...I normalno nekoi ne veruvaa deka sum profesorkaплазење nekoi krevaa dva prsta koga sakaa da prasaat nestoгазење%20од%20смеење i zborevme, i zborevme...kako i voobicaeno, zabegan i Blue ne mozea da dojdat na red za da kazat nestoголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1617181920 21>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.