IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Фотографија, камери и видео > Камери и видео
  Активни теми Активни теми RSS - Колекција Sounds FX
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Колекција Sounds FX

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
Автор
Порака
555mb Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 27.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 18
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај 555mb Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2007 во 02:06
dali ni treba
Кон врв
Александар_А Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јануари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1271
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Александар_А Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Септември.2007 во 09:39
Па ако не треба нема да бараме.намигнувањеголема%20насмевка
Кон врв
Zoran K Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3244
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoran K Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Октомври.2007 во 03:56
I ??? Kako vi se dopadna CD-to so audio efekti sto vi ja donesov letovo ? Se ushte ne chitam nikakvi komentari.
Кон врв
JANE971 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Canon-џија

Регистриран: 20.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1711
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај JANE971 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Октомври.2007 во 21:23
Najverojatno nemale vreme da go preslusaatизненадувањене%20слушам
Born to be alive...

http://on.net.mk/galerija/jane-ljorovski
Кон врв
Александар_А Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јануари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1271
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Александар_А Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2007 во 08:49

Зоран, она ЦД со 1000 звуци многу ми направи ќеиф. Можам да кажам дека баш нешто такво одприлика барав и ми требаше. Сега уште ми останува да ги селектирам оние кои во моментов повеќе ми одговараат и да почнам да ги употребувам на големо.голема%20насмевканамигнување

Она второто ЦД, не ме воодушеви како она првото но има мелодии кои ми влегоа во уво и би ги користел. 
Уште еднаш МНОГУ ТИ СЕ ЗАБЛАГОДАРУВАМ!големо%20гушкање
Кон врв
Zoran K Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3244
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoran K Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2007 во 14:56
Poveli i drug pat.

Vtoroto CD e so pomoderna "amerikanizirana" muzika koja e posoodvetna za mojov kontinent, osobeno za komercijalna produkcija (ne e pravena za svadbi). Mozhebi na Dalton ke mu se dopadne poveke.

Inaku, dokolku najdam neshto vo megjuvreme sto ke vi odgovara za vashata rabota, so slednoto doagjanje ke donesam ushte po nekoe CD.
Кон врв
Александар_А Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јануари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1271
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Александар_А Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2007 во 14:46

Зоран да информирам дека почнав со примената на звуците. Екстра се!

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.