IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Исхрана и кулинарство
  Активни теми Активни теми RSS - Најодвратно јадење
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Најодвратно јадење

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 17>
Автор
Порака
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Најодвратно јадење
    Испратена: 12.Јуни.2007 во 15:28
Сигурно има јадења од кои при самата помисла на нив, ви се иде у веце да се испразните над шољата орално LOLLOLLOL Кои се тие јадења кои едноставно не можете да ги поднесете? Big%20smileBig%20smile
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јуни.2007 во 15:30
Боранијата едноставно не можам да ја смислам, али дефинитивно на прво место најнеомилени јадења ми се пилешката каша, и мозок било да е од свиња, ма од било што да е Big%20smileBig%20smile Исто така не можам да поднесам манџа со ребра LOLLOL 
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
MisIcA, Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The first MISS suspended

Регистриран: 01.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1089
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA, Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јуни.2007 во 15:38
najodvratno mi e gjuvec, grasak, leka, grav, meso so zili grozni ili svinjsko so zelka au od ova mi se gadi, ondak mi e odvartno pivtija, cvarki, odvratni mi se site meki sirenja.
атеист да бидеш е слично како да си далтонист
а цел живот да пишуваш и зборуваш
за боите...(модератор аџија)
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јуни.2007 во 15:39
LOLLOLLOLLOL Мале мале малееее... Па ти цела Македонска кујна ја наброи бре LOLLOLLOLLOLLOL
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
ultra Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2616
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ultra Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јуни.2007 во 08:59
Originally posted by Ghost Ghost напиша:

Боранијата едноставно не можам да ја смислам, али дефинитивно на прво место најнеомилени јадења ми се пилешката каша, и мозок било да е од свиња, ма од било што да е Big%20smileBig%20smile Исто така не можам да поднесам манџа со ребра LOLLOL 


Кај ги спомна ребрата... ми се пријадеLOL
Морам деновиве да испечам ребра со BBQ - сос Tongue

Он топик: не јадам лошо приготвено јадење.
Боранија не правам пошто многу ретко се наоѓа млада, без конци... пилешко многу ретко приготвувам пошто е товено, ако видам дека е младо, жолто итн (треба ептен око да ми фати) па дури тогаш да купам и најчесто го печам.



Изменето од влечка - 13.Јуни.2007 во 09:05
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јуни.2007 во 11:08
jagnesko meso , bljak Dead

sekoja godina za prvomajskite praznici koga ke namirisam jagnesko meso ne samo sto mi se gadi , tuku i mi se povrakja Dead
Кон врв
ana marija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
UBAJNA

Регистриран: 05.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 12244
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ana marija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јуни.2007 во 11:33
ne da mi se gadi od jagneshkoDeadsamo da pomirisam i mi seDead
GIVE ME GIVE ME JUST A LITTLE SMILE
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јуни.2007 во 11:36
Originally posted by ana marija ana marija напиша:

ne da mi se gadi od jagneshkoDeadsamo da pomirisam i mi seDead



леее и јас ејјј кути па таа чобатра него не е темава за да набројуваме што правиш ако те послужат??ConfusedBig%20smile
Кон врв
ana marija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
UBAJNA

Регистриран: 05.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 12244
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ana marija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јуни.2007 во 11:41
ma podobro da ne ti kazuva zoshto sega od samata pomisla mi se povrakjaDead
 
ma nema shansi da probamWink
GIVE ME GIVE ME JUST A LITTLE SMILE
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јуни.2007 во 11:55
morski plodovi i sve so stopen kaskaval....mir wird schlecht......
Кон врв
babyy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јуни.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8193
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај babyy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јуни.2007 во 15:52

Јагнешко,риба,изнутрици(чкембе,црева,џигер...)

Кон врв
Julija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Julija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јуни.2007 во 08:47
Школки и хоботница
Кон врв
sandrica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 379
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sandrica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јуни.2007 во 14:45

Najodvratna mi e pacata kako se trese,so noze,usi...DeadDeadDead

Just love
Кон врв
Miriam Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Април.2007
Локација: United States
Статус: Офлајн
Поени: 336
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Miriam Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јуни.2007 во 16:50
Секаков вид месо (освен пилешко) ми е гадно да јадам. А тие што веќе ги имате наброено - пачи, црева, дробови - не можам ни да ги гледам Dead. Ама манџи без месо - грашок, боранија, леќа, грав - обожавам.  Мисица, праќај наваму (сосе разните сирења) Wink 
Try again. Fail again. Fail better.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 17>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,391 секунди.