IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Патувања...
  Активни теми Активни теми RSS - Екскуpзии
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Екскуpзии

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 4>
Автор
Порака
*DrEaMeR* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 310
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *DrEaMeR* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Екскуpзии
    Испратена: 11.Јуни.2007 во 02:08
Обожавам е к с к у р з и и ! Tongue
 А вие? Wink


Изменето од mamma - 16.Април.2008 во 15:50
Кога се сака се бара начин ... а кога не се сака се бара изговор!
Кон врв
*DrEaMeR* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 310
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *DrEaMeR* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јуни.2007 во 02:10
годинава бевме на трета средношколска е к с к у р з и ј а во Црна Гора (Будва и Котор) и Хрватска (Дубровник) и беше многу убаво и закон си поминавме! Се разбира дека Јадранското море беше главна атракција! Се бањавме и водата беше супер, а април месец беше!

П.С. Времето беше супеР! TongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongue


Изменето од *DrEaMeR* - 11.Јуни.2007 во 02:11
Кога се сака се бара начин ... а кога не се сака се бара изговор!
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јуни.2007 во 16:48

Незнам кој не обожава...

Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
*DrEaMeR* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 310
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *DrEaMeR* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јуни.2007 во 16:55
хехе, од кај знаеш може има и такви WinkWink
Кога се сака се бара начин ... а кога не се сака се бара изговор!
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јуни.2007 во 17:20
Знам.... Дека нема LOLLOLLOL
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јуни.2007 во 02:37
mngu sakav da idam na eksk*rzii do 8 a i u sredno prekrasna prilika za ekstra druzenje a i sto se neLOLLOLLOLLOLLOL
Кон врв
*DrEaMeR* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 310
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *DrEaMeR* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јуни.2007 во 18:37
Originally posted by SeXY SeXY напиша:

mngu sakav da idam na eksk*rzii do 8 a i u sredno prekrasna prilika za ekstra druzenje a i sto se neLOLLOLLOLLOLLOL


да, многу е важно и дружењето, т.е. ако ти е погодено друштвото се ќе биде во ред! Ќе бидеш задоволен, среќен и ќе сакаш пак на таква е к с к у р з и ј а со истото друштво!
Кога се сака се бара начин ... а кога не се сака се бара изговор!
Кон врв
stylishGirl Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 30.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај stylishGirl Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јули.2007 во 22:41
vo osmo bevme na eksk*rzija vo ohrid i bese ludo,a sega ovaa godina bevme na eksk*rzija vo hrvatska 6 dena,ja posetivme i budva i bosna i hercegovina i bese nezaboravno.kako jadransko more nema drugo :) a samoto toa sto si so cel klas i site skolski zaedno,ja pravi atmosferata uste po cool.a tie apsolventskite eksk*rzii se ubavi koga se seta cela evropa.
Кон врв
male4ka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Шмеќерка ;)

Регистриран: 11.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1939
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај male4ka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јули.2007 во 23:09
најубава екск*рзија дефинитивно ми беше онаа во осмо во охрид зашто било најлудоTongueLOLа сега у средно ретко не носатConfused
Love Is Not Measured By How You Feel,But How The Other Person Feels...
Кон врв
SummerLove Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
verliebt

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7174
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SummerLove Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2008 во 18:33
Ovde esk*rzi retko ima. a mnogu mi e maka vo 8 odd ne bev na taa esk*rzija
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2008 во 20:42
Има нешто волшебно во тој збор, нешто предизвикувачко, нешто што рие и грепка во душата... Кој не ги сакал, кој не ги сака, и кој не ќе ги сака...Само ако тато мама можат да платат.
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
SummerLove Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
verliebt

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7174
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SummerLove Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2008 во 21:22
vo mk koga trebase da odam na esk*rzi sekoj pat ili ke me fate gripot ili ke se sluci nesto drugo
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2008 во 21:34
Originally posted by girl15 girl15 напиша:

vo mk koga trebase da odam na esk*rzi sekoj pat ili ke me fate gripot ili ke se sluci nesto drugo


ТОГАШ, СЕДИ СИ ДОМА И ЧЕКАЈ ДА ТИ РАСКАЖАТ КАКО СИ ПОМИНАЛЕ.
ЗА АТАР НА ЗДРАВЈЕТО.
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
SummerLove Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
verliebt

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7174
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SummerLove Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2008 во 23:29
za zal i si sedev
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 4>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.