IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Патувања...
  Активни теми Активни теми RSS - Екскуpзии
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Екскуpзии

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
Автор
Порака
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 00:37
Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:

а корчагин цветате,....... газење%20од%20смеење се зезам,..... сите сакаат во корчагин така ?? збунетост а ГУЦ иде како УЗУС во велес...... зашто таму секогаш има најмрднати,...... тага кај нас во гимназија носат на екск*рзија,.....ама не е нешто посебно,........ трепкање
сите сакаат во корчагин? добар вицгазење%20од%20смеење
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
*moon* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7657
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *moon* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 00:38
ИЛИ АСУЦ"БОРО ПЕТРУШЕВСКИ"
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 00:43
Originally posted by zabegan zabegan напиша:

Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:

а корчагин цветате,....... газење%20од%20смеење се зезам,..... сите сакаат во корчагин така ?? збунетост а ГУЦ иде како УЗУС во велес...... зашто таму секогаш има најмрднати,...... тага кај нас во гимназија носат на екск*рзија,.....ама не е нешто посебно,........ трепкање
сите сакаат во корчагин? добар вицгазење%20од%20смеење


па годинава како што знам ќе се полагаа приемни,....... збунетост
Кон врв
UnforgiveN Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 73
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај UnforgiveN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 09:30
Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:

а корчагин цветате,....... газење%20од%20смеење се зезам,..... сите сакаат во корчагин така ?? збунетост а ГУЦ иде како УЗУС во велес...... зашто таму секогаш има најмрднати,...... тага кај нас во гимназија носат на екск*рзија,.....ама не е нешто посебно,........ трепкање

а кај учиш ти???
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2008 во 14:08
eksk*rzijaизненадување so onie od naskolo!изненадување 350 DUSIизненадување
aaaaaaaa ne ne neне%20зборувам
bi osla so maksimum maksimum 15 lugje (sto pomalku toa podobro)
kako mozes da go dozivees nekoe mesto ako si so site okolu tebe???
i pokraj tie site 99% vremeto go trosat na pisenje poraki na telefon
setaat po shopinzi i ne mozat da napravat takov propust da ne otidat vo mc donald
strasna rabota
godinava treba da odime, ama jas i drugarka mi sega se rasprasuvame preku agencii za toa vreme da si odime vo Istanbu... se nadevam kje ni uspee planot....ako ne uspee kje ostanam doma so parite vdzeb za nekoja druga prilika.....l
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2008 во 00:20
а што има врска другите ако идат на шопинг
они идат на шопинг а ти негде другде со твојата багра, на трета страна
мислам и ја бев на екск*рзија со 600 души па пак добро си поминав
(освен пешачењето) газење%20од%20смеење

размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2008 во 21:58
тоа е интересното,...... да одиш со цела генерација,....... трепкањеголема%20насмевка ух кога ќе ми текне на паста за заби........ смеење


ама на кого како му е мило......... трепкањесреќаголемо%20гушкање
Кон врв
UnforgiveN Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 73
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај UnforgiveN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2008 во 00:30
Од тебе зависи како ке си поминеш не зависат другите а што се однесува до пастата за заби ние и професорите/ките ги мачкавме МРДНАТИ...
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2008 во 13:34
mislam deka ne mozes da go dozivees mestoto ako nasekade gi srekjavas facite od sekojdnevniot zivot i voopsto ako znaes deka mozes da gi najdes vo blizinaсреќа
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
VE007MK Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 99
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај VE007MK Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Февруари.2008 во 22:59
jas gi obozavam eksk*rziitea vie
Мудриот човек не го кажува сето она што го мисли,но го мисли добро она што ке го каже!
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Февруари.2008 во 23:05
Најубави се екск*рзиите на мозокот...
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Март.2008 во 19:03
Edvaj cekam na eksk*rzija da idam..sae u April treba u Budimpesta..edvaj cekam da se otarasam malce od skolo!!!
Кон врв
zlatno srcence5 Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 30.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 46
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zlatno srcence5 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Април.2008 во 19:36
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,normalno deka o_b_o_z_a_v_a_m...
Кон врв
Командантица Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Командантица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Март.2009 во 00:43
сакам екск*рзии ама без многу пешачење,..какои да е во годината идеме само еднаш на екск*рзија па не е за фалење баш..
..Живеам за да умрам..!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,155 секунди.