IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Патувања...
  Активни теми Активни теми RSS - Екскуpзии
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Екскуpзии

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
Автор
Порака
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2008 во 23:32
Originally posted by girl15 girl15 напиша:

za zal i si sedev


УМЕН ПОТЕГ
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
SummerLove Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
verliebt

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7174
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SummerLove Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2008 во 23:52
Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

Originally posted by girl15 girl15 напиша:

za zal i si sedev


УМЕН ПОТЕГ
da ne si ja posecev nogata nema da sedev ama koga ne mozev da odam toa ti e
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јануари.2008 во 20:24
нас во основно не носеа стално на дводневни ексурзии.... за жал одеа само кремот.... и што е што,... во автобус бевме по 15деца,.... и се свестија дека не може секој да си дозволи да прати дете два дена.... малце покасно.... ама важно им текна.... 
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јануари.2008 во 20:32
nemav propusteno niedna eksk*rzija
cesto bev zadolzena za razgovori so agenciite,razgleduvanje na ponudite zaedno so profesorite,odreduvanje na relacija zatoa sto dr.bea nekako pasivni vo toa i seuste ne mi e jasno zasto taka se ponasaa koga vo eksk*rziite se sodrzat najubavite ucilisni denovi
Кон врв
BidiFit Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 454
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BidiFit Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јануари.2008 во 20:41
Е, се сеќавам во 3-та година средно. Ама екск*рзии теравме. Беа тоа убави денови на дружба и забава. А сега пак си правам екск*рзија само со мозокот... хахаххах
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2008 во 14:46
Екск*рзиите не се само прилика за провод, туку и нешто да се научи...
И да се роди по некоја љубов...
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
BidiFit Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 454
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BidiFit Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2008 во 16:42
Сега можеме да одиме на екск*рзии со пријателите....
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2008 во 18:39
Многу убаво си поминав во Будимпешта на екск*рзија... прекрасно беше, иако ме болеше заб супер се забавував
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јануари.2008 во 21:00
Eeeee koj ne saka eksk*rzii:)gi obozavav vo osnovno a i sea u sredno..najbolja eksk*rzija mi bese u 3 godina vo Belgrad i Novi Sad..super bese
Кон врв
UnforgiveN Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 73
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај UnforgiveN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јануари.2008 во 21:15
За жал нас тешко да не однесат некаде на екск*рзија..Учам во ГУЦ и не им се ризикува да се нафатат на такво нешто
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 00:02
Originally posted by UnforgiveN UnforgiveN напиша:

За жал нас тешко да не однесат некаде на екск*рзија..Учам во ГУЦ и не им се ризикува да се нафатат на такво нешто
не се секирај не си единствена личност без екск*рзија
иначе екск*рзијата е единствењна добра работа која ја гледам во школото
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 00:28
Originally posted by zabegan zabegan напиша:

Originally posted by UnforgiveN UnforgiveN напиша:

За жал нас тешко да не однесат некаде на екск*рзија..Учам во ГУЦ и не им се ризикува да се нафатат на такво нешто
не се секирај не си единствена личност без екск*рзија
иначе екск*рзијата е единствењна добра работа која ја гледам во школото


скопјани имајте милост за нас велешанките,.... и кажете кое школо е ГУЦ ....... ??? збунетостголема%20насмевкаголема%20насмевка плиииииииииз голема%20насмевкатрепкањетрепкањетрепкање
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 00:31
Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:

Originally posted by zabegan zabegan напиша:

Originally posted by UnforgiveN UnforgiveN напиша:

За жал нас тешко да не однесат некаде на екск*рзија..Учам во ГУЦ и не им се ризикува да се нафатат на такво нешто
не се секирај не си единствена личност без екск*рзија
иначе екск*рзијата е единствењна добра работа која ја гледам во школото


скопјани имајте милост за нас велешанките,.... и кажете кое школо е ГУЦ ....... ??? збунетостголема%20насмевкаголема%20насмевка плиииииииииз голема%20насмевкатрепкањетрепкањетрепкање
ГУЦ е градежно училишен центар мислам дека беше
иначе таму се избацени некои од најмрднатите средношколци
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 00:33
а корчагин цветате,....... газење%20од%20смеење се зезам,..... сите сакаат во корчагин така ?? збунетост а ГУЦ иде како УЗУС во велес...... зашто таму секогаш има најмрднати,...... тага кај нас во гимназија носат на екск*рзија,.....ама не е нешто посебно,........ трепкање
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.