IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Интернет страни или адреси на училишта/МК
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Интернет страни или адреси на училишта/МК

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
misa Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 01.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 35
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај misa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Интернет страни или адреси на училишта/МК
    Испратена: 06.Јуни.2007 во 16:41
dali nekoj znae da mi kaze web strana ili email na skoloto krste petkov misirkov vo radovis makedonija
osnovno uciliste e pa sakam da prasam nesto  pa ako nekoj znae da mi napise predhodno mu blagodaram
mi treba hitno
Кон врв
marence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 13.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 365
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2007 во 14:54
kpmisirkovrd.schools.edu.mk

ova e web strana na skoloto

tel. 653-152

pozdrav
Кон врв
Nikolinka Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 35
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Nikolinka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јуни.2007 во 14:21
super shto nash*te uchilishta imaat web,no kako tie funkcioniraat?
EKTS na pravniot fakultet e katastrofa,.................
Лазиќ
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Октомври.2007 во 20:41
Која е целта и намената на WEB SITE, да има знимација наставничкиот кадар или???!!!! 
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
luckyboy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 285
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај luckyboy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2007 во 19:58
СОУ„Ристе Ристески Ричко“ Прилеп


www.risteristeskiricko.schools.edu.mk
Кон врв
VIZANTEL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Август.2007
Локација: Israel
Статус: Офлајн
Поени: 164
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај VIZANTEL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2007 во 21:25
Originally posted by misa misa напиша:

dali nekoj znae da mi kaze web strana ili email na skoloto krste petkov misirkov vo radovis makedonija
osnovno uciliste e pa sakam da prasam nesto  pa ako nekoj znae da mi napise predhodno mu blagodaram
mi treba hitno



Javi se vo shkoloto.
,,UNUS TESTIS, NULUS TESTIS,,
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Ноември.2007 во 19:14
Originally posted by Nikolinka Nikolinka напиша:

super shto nash*te uchilishta imaat web,no kako tie funkcioniraat?
EKTS na pravniot fakultet e katastrofa,.................



Ако е така тогаш мисли му ја. Бргу дипломирај и да те праќаме аташе па макар и во Брисел от Злате сакал да оди за Вашингтон. Ај нека ти е со среќа.
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Септември.2008 во 21:41
...ubavo e ucilishtata da imaat svoi web strani na koi sekoj zainteresiran bi se zapoznal so moznostite shto gi nudi toa ucilishte...posebno ova e dobro za srednite ucilishta... za da znaat idnite srednoshkolci 'shto gi ceka" vo odredeno sredno ucilishte...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.