IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - Голи мешиња
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Голи мешиња

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 6>
Автор
Порака
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јули.2007 во 16:12
LOLLOLLOLLOLLOL
Moderatore
izbrisi...ama jas morav da se nasmeam


Изменето од mamma - 17.Јули.2007 во 16:13

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
snegulka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3201
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај snegulka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јули.2007 во 22:31
голи стомачиња и не се веќе во мода,но кој си има таков стил и има да покаже добро стомаче зашто да не,меѓутоа убаво кажано од страна на мамма дека на опуштено стомаче и не стои кратка маичка а има многу такви кои и не приметуваат како тоа изгледа невкусно и упорно си го рекламираат нивното ,,стегнато" стомаче
Кон врв
nemo84 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Young Modern

Регистриран: 24.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 500
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nemo84 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2007 во 05:05
Originally posted by Snegulka Snegulka напиша:

голи стомачиња и не се веќе во мода,но кој си има таков стил и има да покаже добро стомаче зашто да не,меѓутоа убаво кажано од страна на мамма дека на опуштено стомаче и не стои кратка маичка а има многу такви кои и не приметуваат како тоа изгледа невкусно и упорно си го рекламираат нивното ,,стегнато" стомаче


Рекламирај бе и ти снешка. Сите рекламраме тоа што имаме а посебно девојчињата.намигнување
Но нема зло во тоа
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Август.2007 во 02:04
Ako e za kultura samo na plaza se goli mesinjata
Кон врв
Pimp Daddy Manev Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2057
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pimp Daddy Manev Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Август.2007 во 03:26
Originally posted by mamma mamma напиша:

Lele...Brza,pa ti ne setas po grad izgleda.
Mene mi se losi,a kamo li na maskiot rodDead
Pa ajde koga se deca-i odi veke nekako,ama MAmi "moderni"-pa,pa,pa....


lele ne da se grozni...kratki maicinja a od strani iskaca salo a plus tesni farmerki koi ke puknat use malkuсмеењесмеењесмеењесмеењесмеење
Better watch how you talk, when you talk about me...Cause I'll come and take your life away!
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јуни.2008 во 03:21
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

jas seuste sinosam golo mese.....pa pirs pa tattoo od napred edna, edna od pozadi na kicma abe merak za oci ali za nisto drugo......Wink
ne sledam moda taka da ic ne me interesira so ke recat drugite..Embarrassed
сеуште стојам на ова црвенеење
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
гoстин Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7557
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гoстин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јуни.2008 во 03:22
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:


Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

jas seuste sinosam golo mese.....pa pirs pa tattoo od napred edna, edna od pozadi na kicma abe merak za oci ali za nisto drugo......Wink
ne sledam moda taka da ic ne me interesira so ke recat drugite..Embarrassed
сеуште стојам на ова црвенеење
Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јуни.2008 во 13:22
Kako pomala praktikuvav da nosam,samo zatoa sto drugite nosea najverojatno,gluposti...ama sega voopsto ne mi se dopagja,mnogu mi e nevkusno,se osekjam kako da nosam nesto nedosieno poradi nedostig na materijal
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јуни.2008 во 13:42
Originally posted by fragola fragola напиша:

Kako pomala praktikuvav da nosam,samo zatoa sto drugite nosea najverojatno,gluposti...ama sega voopsto ne mi se dopagja,mnogu mi e nevkusno,se osekjam kako da nosam nesto nedosieno poradi nedostig na materijal
Мила верувај ми...во најголемите горештини летоска од 45 С ненормално помага...големо%20гушкање
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јуни.2008 во 15:01
Не сум баш по таквите маички, повеќе сакам лелеава облека, поопуштена, но што знам, можеби летово ќе сменам мислење...
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
elen4e-eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 202
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај elen4e-eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2008 во 22:40
Ми се допаѓа тоа со голите мешиња ама секако само кога температурите го дозволуваат тоа а не сеганамигнување инаку секако и кога има што да се покаже а не некоја со сало само да се каже дека облекла таква маичка не ми се свиѓа тоа ИЧ! Инаку си практикувам за во чаршија малку пократка маичка и мал дел од мешето да ми се гледа пред да започнат фармерките а на плажа или на базен веќе е друго таму и многу пократки маички секако се штосни. 
Nobody is perfect.....well I am nobody!
Кон врв
Командантица Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Командантица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2009 во 22:51
..никако..голите мешиња се аут веќе подолго време, а и не е нешто баш онака..многу модерно..сепак има многу начини на кои би можлела да се искаже..сексапилноста
..Живеам за да умрам..!
Кон врв
pmmladen Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 21.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 333
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pmmladen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2009 во 23:14
Голи мешиња треба да имаат само танчарките на шипка, на нивните мешиња треба да има нешто каде може да се закачат 10 евра завиткани во фишек кога се донира од страна на задоволен муштерија.
Кон врв
Командантица Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Командантица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2009 во 23:19
ми го зеде зборот...од уста
..Живеам за да умрам..!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 6>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,140 секунди.