IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Што е најважното нешто што сте го научиле?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што е најважното нешто што сте го научиле?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 12>
Автор
Порака
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2007 во 03:21
Originally posted by Miriam Miriam напиша:

Originally posted by Цаци Галапчарот Цаци Галапчарот напиша:

СЕКОЈ ДЕН УЧАМ НЕШТО НОВО.


Е да де, ама кое од тие нешта било најважно Wink?

За мене - да не се откажувам лесно. Ха-ха, сега баш си гледам дека и потписот ми е таков.


 
Сакаш да кажеш тешко се откажуваш.


Изменето од Палестинец - 29.Јуни.2007 во 03:21
Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2007 во 11:19
Pricinsko-posledicnite odnosi.
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2007 во 17:08
Da se gledam vo ogledalo
I toa go nauciv mnogu skoro od
eden prijatel.
Sega znam deka mozam da se gledam i podolgo i-pocesto!!


Изменето од mamma - 01.Јули.2007 во 00:26

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2007 во 17:15
te sfakjam ,mammo,....a,a.sega mozesh,neli?,..Big%20smile
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
chuchuliga Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 893
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај chuchuliga Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2007 во 23:43

Имам многу нешта научено. И знам дека имам уште многу нешта да учам...цел живот, без крај...барем се надевам....можеби ќе звучи како клише, но едно од најважните нешта до кои сум дошла во многу наврати во животов е фактот дека кога нешто многу искрено, длабоко од дното на срцето и битието го посакуваш, ќе се случи, ќе се оствари... Но, можеби не тогаш кога ТИ сакаш, туку кога ќе му дојде времето, односно кога навистина ќе биде човек спремен и зрел за тоа.... 

Кон врв
that's me Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Март.2006
Локација: Burundi
Статус: Офлајн
Поени: 581
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај that's me Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2007 во 23:58
niso
ne sum naucilBig%20smile
Пази,памтам к'ту слон.
Кон врв
dolnodupenka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 156
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dolnodupenka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2007 во 00:21
uste imam mnogu za ucenjeSmile
Кон врв
Цаци Галапчарот Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Локација: Byelorussian SSR
Статус: Офлајн
Поени: 955
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Цаци Галапчарот Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2007 во 00:37
Originally posted by Miriam Miriam напиша:

Originally posted by Цаци Галапчарот Цаци Галапчарот напиша:

СЕКОЈ ДЕН УЧАМ НЕШТО НОВО.


Е да де, ама кое од тие нешта било најважно Wink?

За мене - да не се откажувам лесно. Ха-ха, сега баш си гледам дека и потписот ми е таков.


 
НАУЧИВ ДА САКАМ, ЈА ЗАПОЗНАВ БОЛКАТА ОД ЗАГУБА НА РОДИТЕЛИТЕ И ПРОДОЛЖИВ ПАК ДА САКАМ.
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2007 во 10:15
Да читам и пишувам.
Кон врв
mark Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 27
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mark Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јули.2007 во 00:05
eeeee ja na cetvrt matura maturska tema mi bese masturbiranje!(heheheheheheheheh) a inace se e vazno cim sea se uci u gimnazija za toa so si se opredelil
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2007 во 19:19
Originally posted by that's me that's me напиша:

niso
ne sum naucilBig%20smile
 
Не ти фаќа мозокот.
Кон врв
molly Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 135
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај molly Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2007 во 01:22
za niso da ne se kaam so sum napraila i niso da ne svakam serionoLOL dali e dobro ova ili ne ke vidimeSmileSmile
koga se osekas dobro ne grizi se ke ti pomine.
Кон врв
~ThA DrEaM~ Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)
Star Love

Регистриран: 14.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 79
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ~ThA DrEaM~ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2007 во 16:44
Некои порази се подобри од победите. За жал некои победи се полоши од поразите.


Грешката што ја направиле онсовачите, се крие во погрешната проценка, до која дошло како последица од онаа просточовечка и класична причина: гордоста. Луѓето се сoпнуваат од камења, не од планини.

Smile


Изменето од ~ThA DrEaM~ - 15.Јули.2007 во 16:57
www.vicoteka.srkaj.com
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2007 во 17:32
deka so budalite ne chini da se raspravam,Big%20smile
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,406 секунди.