IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - Цаци Паковска
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Цаци Паковска

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 8>
Автор
Порака
hot chick Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 20.Мај.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај hot chick Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Цаци Паковска
    Испратена: 20.Мај.2007 во 21:28
koj od vas bi sakal da i go pomodri barem ednoto oko na caci pakovska?Ouch
do koga ke trpime samobendisani fraeri na TV? Bas mi e zal sto na krajot na nejzinata"najbolja" emisija nema mail za kontakt pa licno da ja ispcujam!!!
Od Milano mi se bljue! Dead 
Кон врв
Isis Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

CATALYST

Регистриран: 19.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5871
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Isis Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Мај.2007 во 21:26
i mene mi e antipaticna, posebno koga shushka dodeka zbori, jeziva edna Dead Dead Dead 
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Мај.2007 во 22:41
Iskreno ne veruvav deka ke bide tolku drska vo poslednata(ili koja neznam bas)emisija vo koja komentirase za oblekata na Evrovizija da ja stavi na prvo mesto-ni pomalku ni poveke zamislete-nejzinata kreacija sto ja nosese Karolina.
Ne deka ne bese dobra, tuku bezobrazno si se ispofali samata sebe !!
Inaku ne mislam nisto,ama bas nisto za nea pokraj tolku budali....ne me cudi
sto i tema se otvara za nea!!
 

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Мај.2007 во 23:21
Originally posted by hot chick hot chick напиша:

koj od vas bi sakal da i go pomodri barem ednoto oko na caci pakovska?Ouch
do koga ke trpime samobendisani fraeri na TV? Bas mi e zal sto na krajot na nejzinata"najbolja" emisija nema mail za kontakt pa licno da ja ispcujam!!!
Od Milano mi se bljue! Dead 


Ме нервира и мене со тие репортажи од Милано ко божем у Македонијава вриеме од пари и сме правац за у шопоинг у МиланоLOLLOLLOL

Иначе премногу нафурано сустество оддалеку у како по малчце искомплексирано што знам сми е и мене антипатичнаDead
Кон врв
ultra Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2616
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ultra Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јуни.2007 во 13:27
Немам појма која е ама по вашиве коментари откриено е уште едно лигаво створење со желба да стане репортер...LOL На кој канал е?
Кон врв
konjot grom Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Јуни.2007
Локација: Afghanistan
Статус: Офлајн
Поени: 41
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај konjot grom Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јуни.2007 во 13:39
Originally posted by hot chick hot chick напиша:

koj od vas bi sakal da i go pomodri barem ednoto oko na caci pakovska?Ouch
do koga ke trpime samobendisani fraeri na TV? Bas mi e zal sto na krajot na nejzinata"najbolja" emisija nema mail za kontakt pa licno da ja ispcujam!!!
Od Milano mi se bljue! Dead 
 
 
ClapClapClapClap
 
ma bi i gi pomodril i dvete na kuchkata glupa.....
alal da ti e za komentarov, jas ko bi bil ko nea bi se sramel od samiov sebe....
zamisli kolku pendreci imat jadeno duri doshla do prostor za emisija.... gadno....uuuufffffDead
 
inace ne mozam da ja podnesam
Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јуни.2007 во 14:08
Treba so zakon da se sankcioniraat takvi kako TSaTSi.
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
MisIcA, Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The first MISS suspended

Регистриран: 01.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1089
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA, Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јуни.2007 во 16:09
Originally posted by ACELERA ACELERA напиша:

i mene mi e antipaticna, posebno koga shushka dodeka zbori, jeziva edna Dead Dead Dead 
i mene vo toa shuskanjeto sto go vlece na s mi ide na zivci, posamobendisano  glupo stvorenje nemam videno na tvDead
атеист да бидеш е слично како да си далтонист
а цел живот да пишуваш и зборуваш
за боите...(модератор аџија)
Кон врв
Emus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1997
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Emus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јуни.2007 во 11:01
mi ide na zivci glupacava.
soping u milano. ne sme site bogatasi ko nejze. ak saka neka odi tamu u soping. Ama i nejze ne i se davaat parite i kukata/ stanot za 25 fustani od d&g, gucci ili slicno
It's funny how someone can break your heart in a tousands of litle pieces, and you'll still be able to love him with those broken pieces.
Кон врв
soncence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: American Samoa
Статус: Офлајн
Поени: 2341
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај soncence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јуни.2007 во 19:23

Taa e onaa na A1 so krivoto lice i smeshnite alishta shto gi komentira drugite???Ako e taa,togash,i mene mi e antipati4naWinkLOL

Кон врв
MisIcA, Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The first MISS suspended

Регистриран: 01.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1089
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA, Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јуни.2007 во 22:33
da taa e CACI LOLLOL najsmesno mi e komentarot so garderobata, ova fustance za taa namena ovoj kais od majka mi uste koga bila mlada ama mi e drag, ovie sega bluzicki gi kupiv i mnogu mi se cakani, ovie sandalki gi sakam zasto me potsekaat na nesto.LOLLOLLOLLOL e ova se LOMOTI VO EMISIJATA NA CACI , sto SUSKA Dead
 
jas ova go sledam preku satelit."jaka" programa ima a1 Dead a i bojan 13 e za komentar osobeno za moda, od kosulkite koj gi nosi do bluzickite i fustanceto so koe ja izveduva pesnickataDeadDeadDead


Изменето од MisIcA, - 03.Јуни.2007 во 22:35
атеист да бидеш е слично како да си далтонист
а цел живот да пишуваш и зборуваш
за боите...(модератор аџија)
Кон врв
Emus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1997
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Emus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јуни.2007 во 11:48
inace vcera neso ko vrtev po programi imase nekoja zenska na gtc i pisese stilist caci pakovska. taa zenska nema poim od moda. Ja oblece modelkata vo kafeavo sukne i samo sako kaeavo isto, maramata sto go drzese sakoto da ne se otvorit i da ne i se videt cickite na zenskata bese violetova a nemase nisto drugo violetovo na nejze.
It's funny how someone can break your heart in a tousands of litle pieces, and you'll still be able to love him with those broken pieces.
Кон врв
SkorpijA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Април.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1692
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SkorpijA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јуни.2007 во 00:41
Auuuu odvratna eeeee Dead
Кон врв
Isis Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

CATALYST

Регистриран: 19.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5871
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Isis Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2007 во 16:16
фино што ете се потрудила да напраи некое емисииче, ионака емисииве кај нас се Dead интересно ми е кога на крај има нешто како топ 5 облечени, и во последните емисии се ги фалеше политичариве од владеачкава партија демек супер облечени и тако даље, кое упикување еј!

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 8>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,265 секунди.