IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - K-15
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

K-15

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 12>
Автор
Порака
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2008 во 02:19
Po ludo ne ni bilo, a i nema da bide.
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2008 во 02:20
"abe audi-audi neshto da se voze" -mile
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2008 во 02:23
vozi mile motorche,
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2008 во 02:26
vo skechot buba vozeshe, pa ja bapnal nekade, pa ja odnese na cacko da mu ja popravi i ovoj od buba audi napravi i mu vika : ovoa zal mi e gospodine ama ne izleze kako sho treba pa audi go napravivme...
i mile vika: "abe audi-audi neshto da se vozi"
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2008 во 02:29
i, sega mile vozi traktorche- kolku neshto da vozi.

Изменето од orlov - 15.Јануари.2008 во 02:29
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
BidiFit Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 454
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BidiFit Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2008 во 16:45
Глеај батка у кафичов све е класа. Ова ти е чист рубин!!
Абе рубин не е карши рекорд? хахахха
Кон врв
Viksor Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Viksor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2008 во 00:27
K-15 e ludnica i nikoj ne moze so niv
Кон врв
K@te Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 106
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај K@te Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2008 во 03:10
K15 se zakon!!!Bapco mi bese najsmesenголема%20насмевка...ama steta sto odamna veke ne e so niv...тага
Benja y Cami 4ever
Кон врв
K@te Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 106
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај K@te Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2008 во 03:11
Originally posted by Viksor Viksor напиша:

K-15 e ludnica i nikoj ne moze so niv
To4noголемо%20гушкање
Benja y Cami 4ever
Кон врв
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2008 во 02:07
Дечките се супер-оригинални и свои!
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2008 во 02:31
ме нервираат више со излитени финти, милсам треба да праат пауза 17 нон стоп ок беа стварно али веке не се тоа тоа....
Кон врв
blagorodna Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 568
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blagorodna Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2008 во 00:30
Досадни са више това па това
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2008 во 01:56
Тие Цацко едно бише се направил, ѓоа во Луда Мара да се хранел, во онаа реката, што тече и кога нема вода, ам нели нивна си е пустата, а и неготинчани, и тие виделе па си направиле река, и мостови направиле на неа,ѓоа којзнае колку вода имало во неа, па че се удаеле ако ги засукале ногавиците и цап, цап, поминеле на другата страна, абе не е тоа Темза бе, па да се замислете како Мал Лондон да сте,големо чудо, ѓоа во Лондон немало бишинја, ама ако судиме по бишинјата кавадарци е поголем и од лондон, кај имало во лондон бише како Цаци наш, а и песна му испејаме Цаци наш голем маш, фатил петел за опаш, пател туку шшто, убав, црвен, што кук*рига во супата кога ја сркаш, иииии една милина,еден стрв да те фати, да бе, од тоа супите сите се гоат и бишинја стануваат, па сега Цаци парттија формира, па оти да не, ако може магариња да седат во парламентот зошто да не седат и бишиња, па полсе и кокошки и гуски и шатки и волови, е овие и сега ги има многу, нели, оти биле со високо образование, Високо Образовани Личности, бре, бре,. големо чудо - ги фрлија опинците зедоа лаптопчиња под мишка и сега на господ брадата му ја кубат, и тако то, мислим, ќе ја опраат бишињата, ќе ја опраат, а и не се скапи, има храна за нив, та во секое семејство се фрла леб, помија, е -еееееј, тоа е премија за нив, а и сето ѓубре ќе ни го исчистат, тие бишињата...
И то, и после ке немаме овци како ВМР овци СДСМ овци
ами само бишиња ВМРбишиња СДСМбишиња,
А бе Цаци, задоцнета ти е идејата, па во Парламентот овците одамна бишиња се направија.
Ај да не види некое, ќе ме натера да чистам по него. А знаеш ли бе како смрдииииии!?
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
princeza Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 21.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 22
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај princeza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2008 во 14:52
Gi obozavam k-15 najdobri se
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,160 секунди.