IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Секс во студентски дом
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Секс во студентски дом

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
Автор
Порака Обратен редослед
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Секс во студентски дом
    Испратена: 12.Ноември.2009 во 15:21
bevme u poseta na studentka vo studentski dom. I po nekoe vreme ona morase da ne ostavi sami. I posle toa resivme i nie da se zapiseme na fakultet koga svativme kolku bilo ubavoголема%20насмевка
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2009 во 21:18
Па доживување е. Од Академија идeвме у Сту- дом само поради секс..........а унифрма пали........ех луди седумдесети...........задоволство


Изменето од orlov - 12.Ноември.2009 во 17:44
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Ноември.2009 во 18:19
Секс во студентски дом?????

е пекол (не е РАЈ во никој случај)

поготово во нашите студентски домови

Кон врв
alekso_2000 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 523
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alekso_2000 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Мај.2008 во 14:00
Било је то некад давно
У некој земљи сељака
На брдивитом Балкану
Било је па да бог
Да се поновило!!!
car's freack
Кон врв
Sveto Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Февруари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 90
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sveto Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Мај.2008 во 14:19
odma da se kaze kj student ja stavi temava...плазење
Кон врв
Red`Black Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 25.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 845
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Red`Black Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2008 во 04:09
hiihihihihih
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2008 во 01:46
аплауз
Кон врв
doriangray Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Опсесивен компулсивец

Регистриран: 03.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1460
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај doriangray Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2008 во 01:39
Со благослов на авторот на оваа колумна, ви пастирам една интересна студентска приказна. Оди вака:

Цитирај Ја чекавме двајцата во собата. Стив е празен. Нема никој...сите бараки се празни. Дури и мензата не работеше тој ден. Јас носев маска на гордост и пробував да го скриам мојот страв. Се убедував самиот себе дека ова ќе биде супер, незаборавно, мој личен трофеј. Го погледнав во очи другарот што стоеше покрај прозорот. И неговите очи го издаваа неговиот страв. Се чувстувавме и двајцата како мали деца којшто влегуваат во јавна куќа за прв пат во нивниот живот. Сето фалење, сите теории за сексот и сите емисии се соочуваа со фактот дека иако теоретски занев многу мојата пракса ни оддалеку не беше на слично ниво како и моето теоретско знаење.

Некој двапати тропна на дрвената врата прекриена со постери и стикери. Моето срце како да падна во јама. Мојот страв кулминира во параноја. ”Смири се, се велев, не си пред стрелање!” И седнав на креветот, бледо зјапајќи во кутијата Дурекс која се наѕираше под чаршафите на кревотот од спротива.

”Влези!” гласно одговори другарот. Можеби соова пробуваше да го победи стравот што се градеше во него. Сакаше да се соочи, машки, со она што го чека.

Вратата полека се отвори. Од надвор се наѕираше насмеано лице. Таа полека се подаде внатре. Нејзините сини очи, прекриени со неконтролирана пасија гледаа околу собата. Нејзинанта насмевка го уништи сиот страв во мене. ”Како сте шо праите? Aj нека ви е Среќна Новата Година.” рече таа и почна да се смее. Седна до другарот и почнаа да си прават нормален муабет. Сепак, се знаеме со цурата веќе пет години и двјацата. Другарка. Со струмичко потекло. Јас насмеан, ги прашав ако сакат нешто за пиење. Таа рече не и коментираше за температурата во собата. ”Знам, жешко е...” реков јас Мора да биде жешко. Мора. Си реков сам на себе. И таа знае зошто дојде тука. Минатата вечер, на смешки, на муабет, и излезе дека навистина сакала да проба тројка.

Не и беше згодно. Не знаеше како да ја сврти темата натаму. Но сепак, зјапаше во ”шаторот” кој го издигнал мојот другар во неговите фармерки. А исто и јас..
Без да прозбори ниеден збор, тој ја стави неговата рака на нејзиниот врат. Таа ги затврои очите и ја тргна настрана долгата црна свилена коса. Тој посегна по нејзиното тело, таа посегна по неговиот каиш. Тој посегна по нејзините гради, таа посегна по неговиот к*р.

Одеднаш, сиот мој страв кој се градеше во мене, се траснформира во пасија. Почувстував глад. За секс. Ебење, долго, од самрак до зори. Полно со стенкање, пот и длабоко дишење. Јас седнав покрај неа од другата страна. И додека другарот и ги соблекуваше градниците јас и ја зедов раката и ја ставив во моите гаќи. И тој не можеше да издржи. Ќе пукне... Одеднаш таа стана и набрзина почна да се соблекува и легна на другиот кревет. Додуша, тие беа два кревети споени за да има место. Како што легна, јас скокнав до неа и ги соблеков гаќите и набрзина почнав и јас да си ги соблечувам фармерките. И и ги раширив нозете и пред мене се наоѓаше најпрекрасното нешто што сум го видел. Сивлена, без ниедно влакно, прекрасна како и остатокот на нејзиното тело. Ги затворив очите и полека ја спуштив главата и почнав да работам со прстите. Не знаев што се случува околу мене. Одеднаш, светот околу нас занеме, постоевме само ние двајца, и нашите воздишки. Вкусот на јагода никогаш не бил толку сладок. Првин едниот прст. Потоа и другиот. Масирав. Танцував со моите раце низ нејзината женственост. Свирев на инструмент. Ја слушав како полека го изговара моето име, како диши длабоко.Јас не можев да се воздрам...Продирав и со мојот јазик внатре. Пробував да ја уништам мојата жед за секс, но нејзиното топло пиче, тоа забрането овошје, само ме правеше уште погладен. Почувствував како таа ги собираше нозете полека и ги стави на моите рамења. Почувствував како нејзината влажност течење низ нејзината внатрешност. Вкусот на Јагода никгаш не бил толку сладок.

Ни за момент не ги отворив очите, но го слушнав другарот како ги соблече фармерките и како и тој се качи на креветот и седна спроти мене на другиот крај. Таа ја тргна од мене раката која нежно си играше со нејзиното пиче и посегна кон неговиот к*р. Пред да го направи тоа, јас и ја бакнав раката и двата прста и ги пикнав во нејзината внатрешност. Таа повторно воздивна и пробуваше да испушти некој крик, но единствено звукот на капките на дождот кои паѓаа на прозорот ги бакнуваше нашите сетила. Таа јги стави рацете на неговиот к*р, и почна да го лижи и бакнува. И другарот почна да ја почувстува нирваната на сексот. И го галеше лицето и вратот и додека таа му го лижеше, тој благо се наведна и и ги бакнуваше прекрасните гради.

Јас станав и седнав на колена. Пијан. Во транс. Набрзина посегнав по кутијата дурекс и го наместив кондомот на мојот к*р, кој одамна беше спремен за овој момент. Седнав на колена, ги раширив нозете и и ги ставив нозете на моите рамиња. Нејзините нозе се истегаа низ моето испоетено тело до моите рамиња и со стпалата ја чешкаше мојата коса. Не можев а да не и ги бакнам прстињата на нозете. Прекрасно чувство. Си помислив. Баш како што прочитав на форум. Го зедов во раце и полека влегов во неа....екстаза...Бев на седмо небо...Небото и земјата станаа едно. Целиот мој живот се струплои пред мене и се отвори како мапа. Ја заменив мапата на мојот живот со нејзиното прекрасно тело и почнав да навлегувам подлабоко. Зборев. Не знам што зборев. Не се слушав. Бев внатре во неа. Во нејзиниот ум. И ги видов сите фантазии, и ги прочитав сите мрачни перверзни тајни која таа ги криела од мене и мојот другар веќе две години. И го слушав гласот како испушташе воздишки од ултимативно задовлоство. И двата к*ра беа влезени во неа. Го извадов за момент и почнав да ја работам побрзо. Почувствуав како доаѓа моментот дека ќе свршам. ”Свршувам...” И реков. Таа со к*р во уста, сосе јајца, едвај рече ”Врз мене...” Јас го тргнав кондомот од мојот к*р и експлодирав врз нејзиното тело. Дури неколку капки паднаа на рацете на мојот другар. На мое изненадување, тој си ја излижа раката и се насмеа.

Ова уште толку ме возбуди. Ме болеше к*рот, но гладував за уште. Уште. УШТЕ! Врескаше секоја пора од моето тело. Таа го извади к*рот од уста и се сврте на стомак on all fours. Другарот легна под неа, јас пак си ја зазедов првобитната позиција. И двајцата влеговме во неа во истиот момент, но полека, нежно. Фактот дека неговиот к*р се чешаше од мојот воопште не ме тангираше. Таа беше наша. МОЈА. Ја прегрнав за стомак. И полека ја кранав кон себе, додека другарот ја ебеше. И го бакнував вратот и ги полувстував нејзините гради во моите раце. Ги стегав. Таа шепотеше зборови на благодет и екстаза на моите уши. Додека јас работев од поздаи другарот ја работеше одоздола. Беше тешко, и малце болно да, нозеве ме скинаа, ама се исплаќаше секој момент. Таа одеднаш рипна и седна пред нас и ја отвори својата уста. Знаевме што требаше да се прави. Застанавме еден до друг со другарот и се погледнавме во очи. Знаевме и двајцата дека ова е моментот. Ги дркавме и двајцата, јас со десна, тој со лева. Во рок од 30 секунди свршивме и двајцата. Јас го затворив очите и сите ѕведи на ноќното небо блеснаа пред мене. Свршив. Обилно. Креветот беше уништен. Ама се исплати. Таа само воздивнуваше и си играше со спермата во нејзината усна. Другарот полека како да падна врз моето рамо и ме бакна на градите. Јас само го прегрнав и легнавме и тројцата. Телата ни беа скршени. Сакав да останам буден цела ноќ, но, како што ги склопив очите така и заспав. Ја прегрнав, ја држев до себе, исто и мојот другар, тројцата заедно патувавме низ возвишените облаци направени од пасија и љубов.
Don't tell me what to do 'cause I'll never be uptight like you.
Don't look at me that way 'cause I ain't never gonna change.
And if you're talking about my life you're only wasting your own time!
Кон врв
spahia Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 18
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај spahia Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2007 во 06:24
Originally posted by malena_split malena_split напиша:

хахаха....јас живеам во студнетски дом во загреб и мислам дека нема толку сеџ како неккие мислат.... ама...и тоа е студентски живот.... во студнетски дом! лооол  Tongue

hehhe toa loool e Jadenje spienje i beslatno sex ... neli
Кон врв
Trilili Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Mr.Bodycheck

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1780
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Trilili Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Август.2007 во 14:11
mmememmemeгазење%20од%20смеење
Кон врв
Red`Black Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 25.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 845
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Red`Black Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Август.2007 во 13:46
ggegeggege
Кон врв
PAVLIN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јуни.2007
Локација: Saint Helena
Статус: Офлајн
Поени: 889
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај PAVLIN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Август.2007 во 15:44
Originally posted by tinkaa tinkaa напиша:

Ahhhh !!!  

Studentski dom...dvajca vljubeni...vistinska ljubov...vistinski seks...nikogas nema da go zaboravam toj studentski dom i tie dvajca vljubeni studenti...koi veke ne se studenti i koi veke ne se zaedno, tuku se samo  del od minatoto...samo edna dlaboka vozdiska i sekavanja koi vo mene budat edno dolgo ...
 
Ahhhhh!!!    сршено%20срце



e toa e ljubov samo ne sudena
“Ш‘ЧО НАПРАИВМЕ...“ - Крсте Петков Мисирков“
“ДО ВИСТИНАТА НЕ МОЖЕМЕ ДА СТИГНЕМЕ ПОЛЗЕЈЌИ“ - Владимир Мегре
Кон врв
tinkaa Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 04.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tinkaa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Август.2007 во 14:34

Ahhhh !!!  

Studentski dom...dvajca vljubeni...vistinska ljubov...vistinski seks...nikogas nema da go zaboravam toj studentski dom i tie dvajca vljubeni studenti...koi veke ne se studenti i koi veke ne se zaedno, tuku se samo  del od minatoto...samo edna dlaboka vozdiska i sekavanja koi vo mene budat edno dolgo ...
 
Ahhhhh!!!    сршено%20срце
Кон врв
GoXI Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 105
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај GoXI Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Август.2007 во 13:43
Nogu nogu seks imase vo studentskite domovi smao mene ni ednas ne me viknaa ))))))))))))))
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.