IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Разлика во години: постар или помлад партнер/ка?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Разлика во години: постар или помлад партнер/ка?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 70>
Автор
Порака
Мистичен Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 37
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Мистичен Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јуни.2005 во 10:19

Ја сфати поентата важно, према тоа, на те*е и на твојот феминизам оставам да одлучиш кој ќе биде клапнат.

Подобро сам ќе си правам КАЈГАНА, отколку друг да ми ги мати јајцата.
Кон врв
Beti Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Beti Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јуни.2005 во 10:23
mistichen primerot ti e glup, razlika vo godini ne se misli duplo postar  
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јуни.2005 во 10:24
Feminizam????


Imashe nekogas nekoe vreme edna vakva reklama. Uz pomoch VEPA buduchnost e lepa.Jasno?



[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
Мистичен Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 37
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Мистичен Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јуни.2005 во 10:31
Мило ми е што ти е јасно,
значи не се срамиш да стенкаш гласно.

Ти си девојка без предрасуди на 21-от век,
но од друга страна, за фригидност по форуми бараш лек.

Јасно и гласно шефице! Успокои се, запри ги пулсирањата на вагиналните мускули...
Подобро сам ќе си правам КАЈГАНА, отколку друг да ми ги мати јајцата.
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јуни.2005 во 10:33
NEMAM KOMENTAR! DO KADE OTIDOVME SE SHTO  DRZI ZEMJAVA ....SPAS ZA NEA!
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
Мистичен Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 37
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Мистичен Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јуни.2005 во 10:35
Да ме исшиканира и мене некој вака, и јас би немал коментар. Или би пробал да се извлечам дипломатски А Ла Сајрус Венс, или евентуално Лорд Овен клише! :)
Подобро сам ќе си правам КАЈГАНА, отколку друг да ми ги мати јајцата.
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јуни.2005 во 10:39
Mi vlepi dobar shamar.Boleshe...Sekoja cest!
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
Мистичен Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 37
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Мистичен Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јуни.2005 во 10:43
"Тражили сте - гледајте" и "Знање - имање" ми беа интересни емисии на времето...

Него време за пауза е, си нарачав нескафе, да го цврцнам со 2-3 цигарчиња и ќе се читнеме попосле...
Подобро сам ќе си правам КАЈГАНА, отколку друг да ми ги мати јајцата.
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јуни.2005 во 10:46
..sto si barav si dobiv...
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
ivana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Госпожа Грофица

Регистриран: 14.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јуни.2005 во 10:52

Originally posted by maja maja напиша:

Dali e vazna razlikata vo godini pomegju vas i vashiot partner?
Dali smeta pogolemata razlika ili ne?

Za vas mashki:Kakvi devojki sakate pomladi ili postari?

istata razlika vo godini koga si pomal e povidliva, povazna i poprimetna vo sfakjanja, muabet, odnesuvanje.....a koga si pogolem i poizgraden razlikite vo vodini i ne se tolku primetlivi..

Motivation is game in my hands
Кон врв
Мистичен Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 37
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Мистичен Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јуни.2005 во 10:56

Кога си полнолетен и сексуално зрела личност неможеме да збориме за тие разлики. Значи, остануваат само разликите во физичкиот изглед.

Подобро сам ќе си правам КАЈГАНА, отколку друг да ми ги мати јајцата.
Кон врв
ivana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Госпожа Грофица

Регистриран: 14.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јуни.2005 во 11:02
Originally posted by Мистичен Мистичен напиша:

Кога си полнолетен и сексуално зрела личност неможеме да збориме за тие разлики. Значи, остануваат само разликите во физичкиот изглед.

samo seksualno zrel???? ma daj...

Motivation is game in my hands
Кон врв
Мистичен Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 37
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Мистичен Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јуни.2005 во 11:08

Не избрзувај со непромислени коментари, мудроста е во одмереноста, прво скокни па речи оп!

Зрелоста нема врска со годините, затоа ја елиминирав таа опција од старт. Имаш "недоквакани" кои имаат и по 40 години, а имаш личности со по 20 години кои размислуваат и се однесуваат многу зрело.

Што збори овој Мистичен? Глупости...врска нема! :)

Подобро сам ќе си правам КАЈГАНА, отколку друг да ми ги мати јајцата.
Кон врв
kafka Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kafka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јуни.2005 во 11:08
Ivana znaesh li deka te sakam
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 70>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 1,953 секунди.