IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Филм
  Активни теми Активни теми RSS - Дали некој го гледал филмот EMILI ROUZ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали некој го гледал филмот EMILI ROUZ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 4>
Автор
Порака
SABINA Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 70
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SABINA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Дали некој го гледал филмот EMILI ROUZ
    Испратена: 06.Мај.2007 во 20:35

JAS KOGA GO GLEDAV TOJ FILM  ,MNOGU SE PLASEV ZASTO BESE VISTINSKA PRIKAZNA A TAA BILA TEPANA OD DUHOVI ShockedShockedOuchCry

 
ljubovta gi razdeluva ne razdelnite a gi osvojuva ne osvoivite
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Мај.2007 во 19:59
Мислиш на Exorcism of Emily Rose? Ако е тој, да, го имам гледано.....
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
SABINA Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 70
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SABINA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Мај.2007 во 18:25
pa mislam deka taka se vika ne go znam naslovot zatoa Wink
ljubovta gi razdeluva ne razdelnite a gi osvojuva ne osvoivite
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Мај.2007 во 18:28
go gledav i nesakam ni da pomislam deka navistina postoi egzorcizam...treba od pamet da se izvadam..Samo Bog neka ne vardi..nishto drugoTongue
Кон врв
SABINA Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 70
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SABINA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Мај.2007 во 14:45
e taka BELEG jas 2 nedeli ne spijev sama vo sobata epten mi vleze u psiha filmot katastrofa e a znaes da ne bese vistinska prikazna tolku namase da vlagam  film ama ete i toa postoi
ljubovta gi razdeluva ne razdelnite a gi osvojuva ne osvoivite
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Мај.2007 во 16:26
kuti...se tresev na sekoe shushkanje posleOuchpoarno da ne se potsetuvam...i sega koga ke mi tekne kako gi nabrojuvashe...lucifer,kain,demijan...brrrrrrrrrr...aj da ne se potsetuvam
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Мај.2007 во 19:24
Јас веќе го заборавив Smile Иначе го гледав во кино.... Додека го гледав ми беше  многу језиво и ми беше страв али ми пројде брзо...Big%20smile
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
angelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 117
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај angelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Мај.2007 во 14:26
toa se vika epilepsija a mozebi i hysteria imala
a strasen bese na momenti filmot
Кон врв
master_P;slo Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 33
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај master_P;slo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Мај.2007 во 16:10
ufffffffff haos film,bas imase debata za ovoj film na svetsko nivo i fact bilo deka 70% od ovoj film e vistinska slucka,ako e taka ja naebavmeLOLLOLWinkWink
* Девојката станува жена кога длабоко во себе ќе почувствува ЦВРСТА причина за такво нешто!:):):)
Кон врв
Isis Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

CATALYST

Регистриран: 19.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5871
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Isis Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2007 во 12:49
го гледав, ама не ме потресе баш многу
сепак тоа е филм, Tongue колку е вистинската случка ‘вистинска‘ незнам, ама јас не верувам во егзорцизам Dead
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2007 во 13:35
more da veruvashWink
Кон врв
Isis Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

CATALYST

Регистриран: 19.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5871
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Isis Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2007 во 14:08
филмот за језив, језив е ама малку го ушминкале...егзорцизамConfused
малку хм, хм, сумљива методаWink
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2007 во 14:12
i jas mislev taka..i posle prashav dali postoi egzorcizam...mislam prashav relevantni lugjeLOLne bilo koj..i mi rekoa deka egzorcizam imaConfused
Кон врв
soncence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: American Samoa
Статус: Офлајн
Поени: 2341
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај soncence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2007 во 18:06
Lele lugje mene uste ova mi ostana vo memorija
We are the ones who dwell within.

I am the one who dwelt within CAIN!
I am the one who dwelt within NERO!
I once dwelt within JUDAS!
I was with Legion
I am Belial
and I am Lucifer, The devil in the flesh....


mnogu jeziv filmConfusedConfused
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 4>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,596 секунди.