IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Ваше прво сексуално искуство и совети
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Ваше прво сексуално искуство и совети

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 7>
Автор
Порака
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Мај.2007 во 08:34

gasi lambata ili klavaj pernicata na glaa site picki se ubajLOL

во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Мај.2007 во 09:42
LOL  LOL LOL LOL LOL si znae coekot sea mor na uvid se da ima toa ti eLOLLOL


ajde bilo pa proslo a i sto znam mene pa ok iskustvo mi e gi nemav stravovite lelel ke boli neznam sto , onaka veruvava na toj so koj bev , ahh abe ljubovLOLLOLLOLLOLLOLLOL
Кон врв
speed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 803
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај speed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Мај.2007 во 02:26
Originally posted by sandrica sandrica напиша:

Definitivno bolno,cela zgrada ecese od mene.

pa izgleda ti falelo podmackuvanje...ali ok se pravat i greski od pocetok...
speed
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Мај.2007 во 12:51
100% toa faleloWink
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Мај.2007 во 13:03
Mene ne mi nosi prijatni sekavanja, takvoto. Oti opaliv duri "tretiot pat", no kako ona bese postara od mene petina godini i so iskustvo koe i drugi go falea, strplivo mu baese na mojot uplav. Za da bidne morase ona da mi se kaci, ama toj moment na uspeh go zamati nejzinoto dobivanje menzis bas u toj moment i toa obilno(ne sum siguren dali toa bese menzis) i taka da se usljakavme, ja uste tolku se ispoplasiv oti istovremeno bese i moe prvo suocuanje so toj zenski fenomen.
Bidna sto bidna i po nekoj si petti pat, kako ne bev cul za predigra i odma ripav kako cigance na cresa, a tamu bese suvo k'o u sahara, a ja jak i navaliv kako da butam kola so izdisan akumulator, pocuvatvuvav silna bolka  i vrisnav  kako Tarzan kako koga ke mu se skine lijanata. Go izvadiv, a on celiot u krv so obvinuvacki pogled i uste falese da mi rece "Zosto ?!". Kozinkata sto se spojuva so glauckata se iscepala kao namokren g'z papir, a ja si gi okrvavev racete kako nekoj zlostornik.
Sreka  bese raboten den i ja prao na "Kozno venericno" i tamu me precka eden doktor sto mu bese do zaebancii. Me pogledna ciceto otkako go izvadiv zavojot i pocna da se kezi :- Si ebel, a, si teral na suvo ? I ja sramezlivo klimnav so glavata k'o da sum ukral nesto .  I on : -A be mocko eden, znaes deka seks za deca ne e, ne ti tekna da prasas nekogo prvo? I ja pola u zemja potonat,  a drugata poloina sakase niz vrata da kidne. Ja vikna sestrata so komentar : - Sestro , ispi go kafeto pa dojdi da go zacistis ovoj taze e*acov ! Ona si piese kafe , a stojam so smknati gaki i cekam . A doktorot dur mi zapisuvase recept : - Dete, nemaj gajle, ova cesto se slucuva, ova se vika po naski, kinenje maski ljunfer, samo kaj nekoj pomalku, kaj drug kako tebe poveke. Edna nedela ke miruvas i ke te boli, ama posle ke mozes i cigli da krsis so nego k'o karatist. U meguvreme dojde sestrata babetina go potapka so pamukce i so nesto so pecese velejki : - Aj, sega trci da castis kafe ionaka mi snema. Otrcav do prodavnica, kupiv kafe i koka kola, kusurot go zaboraviv taka da i prodavackata ja castev nesakajki. Donesov i gitla da me nema niz vrata ispraten so glasno smeenje . I takaa,  doznav deka i ja sum imal ljunfer, ama nekako ne mi se probuva so nego cigli da krsam . . .
Кон врв
Sokol Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Март.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 93
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sokol Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Мај.2007 во 02:58
"takvoto" HAHAHAHA LOLLOLLOL
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Мај.2007 во 11:05
Kaj mene sekogas rabotite gi dobivam naednas, na pr. mnogu cesto istovremeno telefon zvoni, nekoj na vrata zvoni, mi svirat pod balkon i puknuva sijalicata
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Мај.2007 во 13:49
..... но комент ушеда беше реаалноBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smile

mi svirat pod balkon i puknuva sijalicataBig%20smileBig%20smileBig%20smile
Кон врв
kojot Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kojot Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2007 во 00:36
zbunet sekoja cest za detalnoto opisvvanje
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2007 во 09:07
Се довери ...LOLLOLLOLLOL
Кон врв
sweet angel Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sweet angel Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јуни.2007 во 00:20
Samo neka stisnat zabi i maskite i zenskite i neka go skrsat mrazot,samo popoleka i bez brzanje.
Vo sekoj slucaj neka probaaat so poiskusni oti moze da ima niza posledici - traumi i fizicki narusuvanja. 
Кон врв
B2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тврдим Да Сам Непобедлив

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 361
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај B2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јуни.2007 во 01:20
pa ke kazam deka prviot pat mora da vi bide poseben koj ke vi ostane vo dolgo sekavanje i se razbira da si ja izgubite nevinosta na najubaviot nacinWink
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јуни.2007 во 01:34
pamet u glava, drugo nema so da kazam...!!
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јуни.2007 во 10:46
Корисни секс совети??Хммм за да се избегне монотоноста мењајте ги позитеWinkTongue
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 7>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,281 секунди.