IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Ваше прво сексуално искуство и совети
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Ваше прво сексуално искуство и совети

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 4567>
Автор
Порака
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2008 во 08:37
Pa moze da ve fatat vasite na delo i kotek da izedete...nalet...a be seite si mirni, so ogan i so takvoto nema igracka...
Кон врв
RebeL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 656
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RebeL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2008 во 04:30
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Pa moze da ve fatat vasite na delo i kotek da izedete...nalet...a be seite si mirni, so ogan i so takvoto nema igracka...
Хахахаха газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење ќотек бе!!?плазењеголема%20насмевка Збунето колку години имаш?? голема%20насмевка


Изменето од RebeL - 02.Февруари.2008 во 04:30
-=Rules Are Made To Be Broken=-
ЗАЧУВАЈТЕ ЈА КИРИЛИЦАТА! ПИШУВАЈТЕ МАКЕДОНСКИ НА КИРИЛИЦА!
Кон врв
zajkoo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2007
Локација: Vatican City State
Статус: Офлајн
Поени: 200
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zajkoo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2008 во 23:30
а со десанка се рачуна во прво сексуално искуство или????? 
Биди добар со сите,услужлив за повеќето, близок со неколку, пријател со еден, непријател со ниеден.
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2008 во 11:42
Секој сексуален чин доживувај го како да ти е прв. Само така нема да ти здодее и да го чувствуваш како навика или обврска.
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
james dean Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4476
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај james dean Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2008 во 11:51
Понекогаш кога ќе ми текне на тие работи сакам да има Shift-Delete!

Изменето од james dean - 06.Февруари.2008 во 15:54
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2008 во 23:45
Originally posted by james dean james dean напиша:

Понекогаш кога ќе ми текне на тие работи сакам да има Shift-Delete!
 
Ili eventualno EDIT bi dodala samo ..... голема%20насмевка
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2008 во 01:45
Prvoto seksualno iskustvo go imav na 14 godini so edna tetka od 34 godini.....i svrsiv za 1 (i so bukvi edna) minuta. 
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2008 во 02:04
Originally posted by Палестинец Палестинец напиша:

Prvoto seksualno iskustvo go imav na 14 godini so edna tetka od 34 godini.....i svrsiv za 1 (i so bukvi edna) minuta.

па нормално кога си фатил работа со толку искусна
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2008 во 03:25
Originally posted by mrzla mrzla напиша:

Originally posted by Палестинец Палестинец напиша:

Prvoto seksualno iskustvo go imav na 14 godini so edna tetka od 34 godini.....i svrsiv za 1 (i so bukvi edna) minuta.

па нормално кога си фатил работа со толку искусна


А демек ти како неискусна се нудиш......
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2008 во 10:34
Dobi menzis bas togas i moze da se zamisli kako traumaticno deluvase toa mene. Se cuvstvuvav kako ubiec i koga si zamina ocekuvav da mi zatropaat na vrata i da me zatvorat. Si velev : - Ako prezivee, ne e*am nikogas poveke ! Ama kako pomina bez posledici, a i ja bez karakter koj ne si go pocituva dadeniot zbor prodolziv da ubivam naokolu.
Кон врв
Neptun74 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Orbiter

Регистриран: 23.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2643
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Neptun74 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2008 во 13:02
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Dobi menzis bas togas i moze da se zamisli kako traumaticno deluvase toa mene. Se cuvstvuvav kako ubiec i koga si zamina ocekuvav da mi zatropaat na vrata i da me zatvorat. Si velev : - Ako prezivee, ne e*am nikogas poveke ! Ama kako pomina bez posledici, a i ja bez karakter koj ne si go pocituva dadeniot zbor prodolziv da ubivam naokolu.



DeepBlue
Кон врв
Neptun74 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Orbiter

Регистриран: 23.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2643
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Neptun74 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2008 во 13:04
Mislam deka ne delev soveti posle prvoto seksualno iskustvo...
Epten ke bese kao falenje...
DeepBlue
Кон врв
Zlatnik Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Август.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zlatnik Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2008 во 20:08
Прв секс!?!? Море деца, шО беше тоа?голема%20насмевка

Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Dobi menzis bas togas i moze da se zamisli kako traumaticno deluvase toa mene. Se cuvstvuvav kako ubiec ...

Морееее, да не си помислил дека „оваа“ ти го откинала...па од тогаш си „збунет“ плазењеголема%20насмевкасмеење


Изменето од Zlatnik - 14.Ноември.2008 во 20:09
Неоттуѓиво е правото на секој поединец да живее во својата заблуда!
Кон врв
Вештица Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 27
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Вештица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2008 во 23:35
Originally posted by anakin anakin напиша:


mojot prv sovet e:
onakvoto kaj maskoto treba sa ne najde tamu vo takvoto kaj zenskoto
i posle se onadue голема%20насмевка

no seto toa gore navedeno i nemora da se sluci pa sepak da imate sex
znaci, tesko e da se sovetuvaтага pogotovo prema prvoto sexualno iskustvo


Апсолутно. Моето прво сексуално искуство- без емоции, од љубопитност, без болка и крв, еден месец пред да наполнам 17 години.
Јас, а можеби и Ти.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 4567>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,235 секунди.