IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > MaxARENA Gaming
  Активни теми Активни теми RSS - Претставување и запознавање на членовите
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Претставување и запознавање на членовите

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 121314
Автор
Порака
Michael Westen Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 06.Мај.2011
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Michael Westen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Мај.2011 во 14:28
Јас сум нов на Макс серверите, имам играно околу 5-6 години , никот ми е :
Michael Westen.
Поздрав, се читаме.
Кон врв
akukacaka123 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 14.Април.2012
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај akukacaka123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Април.2012 во 12:35
zz jas sam kxy//@kuk@c@k@ sto igra na max awp max hs i max cs maps
zver sum mora da me znaete :D
Кон врв
vivi1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Легенда

Регистриран: 20.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 18941
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vivi1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Март.2013 во 13:27
zver ne znam jas збунетост
vivi
Кон врв
Pica pica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Октомври.2010
Статус: Офлајн
Поени: 1488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pica pica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Март.2013 во 13:40
shto igral zverot
Кон врв
vivi1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Легенда

Регистриран: 20.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 18941
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vivi1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Март.2013 во 15:40
a sifri se toa....nikoj ne znae...глупчо
vivi
Кон врв
stopthehead Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Ноември.2013
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај stopthehead Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Ноември.2013 во 20:22
Поздрав до сите, јас сум Иле Станоев од Свети Николе, 16 години. CS искуство имам од како знам за себе... Играм на public 1, имам желба да го видам deathmatcho-t full играчи и така... Се дружиме. :) :)
Кон врв
DMVNV Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Февруари.2014
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DMVNV Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2014 во 20:26
Поздрав друштво, се викам Филип, доаѓам од Скопје. Никот ми е dajmuvremenavremeto. CS играм околу 6 години интензивно..Од MAX серверите играм најмногу на AWP и нешто помалку на Inferno 24/7. Хм што да кажам повеќе за мене...Држам community со пријатели од соседните земји, community со поретките модови knife,soccerjam,basebuilder,jailbreak итн. Поздрав, па се гледаме на серверите... :)
Da Shogunz Crew
Het Verzet
-Propo '88
-BlabberMouf
-Ntan
-Marvel
-Ellmatic
-dOOp...      
#Feel the greatest (s)Hits
Кон врв
tyga Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Март.2015
Локација: Скопје
Статус: Офлајн
Поени: 47
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tyga Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2015 во 02:12
поздрав дечки, се викам Пане и имам 19. На серверите можете да ме најдете под името tygaпоздрав дечки, се викам Пане и имам 19. На серверите можете да ме најдете под името tyga, а најмногу играм на Deathrun и на Zombie

Изменето од tyga - 12.Март.2015 во 02:13
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 121314
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,391 секунди.