IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Фотографија, камери и видео
  Активни теми Активни теми RSS - Кафе муабет (фото)
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кафе муабет (фото)

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 231>
Автор
Порака
сашо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 538
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај сашо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Кафе муабет (фото)
    Испратена: 03.Мај.2007 во 15:08
здр на сите
само да кажам дека вчера направив сефте на кафе-муабет-средбите и дека баш носам позитивни впечатоци
покрај тоа што едно чудо луѓе веќе не ми се виртуелни е дека можеш да ,, сереш ,,  за фотографија а при тоа соговорникот/соговорниците да не те гледаат бело, глупо, да те пцујат туку напротив - релевантно да ти одговараат !!!
да завршам со славниот цитат на уште пославниот member-cheers to that Big%20smile
Кон врв
*ivi* Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 63
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *ivi* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2007 во 15:14
Bas mi e milo sto te zapoznavme, iako jas ne ostanav uste mnogu otkako ti dojde Cry Na pocetok kje ti bide sram, pa so vreme kje pocnes opsirni muabeti da pravis, da prasuvas ili objasnuvas, pa duri nekogas kje ti dojde i da se gusnes so nekogo od milost (barem mene taka mi e Embarrassed) Pozdrav, se nadevam pocesto kje se gledame! Thumbs%20Up

Изменето од *ivi* - 03.Мај.2007 во 15:18
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.

Gandhi
Кон врв
dimi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 406
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dimi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2007 во 15:18
Saso i mene mi e milo sto te zapoznav.... sovetov na ivi e dobar ama za tebe ne vazi delot so guskanjeto :)

Изменето од *deemee* - 03.Мај.2007 во 15:18
Кон врв
*ivi* Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 63
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *ivi* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2007 во 15:19
LOLLOLLOL
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.

Gandhi
Кон врв
сашо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 538
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај сашо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2007 во 15:19
:-)
jas izgleda stignav do vtora faza (opsirni  muabeti) - zaglavivme so bobi & igor i bas beshe dobro :-)
+ desnata raka na adminot-ja vrshi funkcijata ne samo virtuelno-moram da pofalam/zablagodaram -bobi me vozeshe do doma WinkWinkWinkLOL
blagodarja Smile
Кон врв
сашо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 538
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај сашо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2007 во 15:20
dimeee-same here - a za gushkanjeto - koga ke stignam da se izbricam & ishisham - mislam deka ke go smenis mislenjeto :-)))))
Кон врв
JANE971 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Canon-џија

Регистриран: 20.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1711
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај JANE971 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2007 во 16:07
aj ne go podlazuvaj segaLOLLOLLOLLOLLOLLOL
Born to be alive...

http://on.net.mk/galerija/jane-ljorovski
Кон врв
JANE971 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Canon-џија

Регистриран: 20.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1711
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај JANE971 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2007 во 16:09
da ne bide posle : al sam se napalila, bas sam se napalila...Big%20smileLOLLOLLOLLOLLOLBig%20smile
Born to be alive...

http://on.net.mk/galerija/jane-ljorovski
Кон врв
сашо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 538
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај сашо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2007 во 16:24
Clap 333 222 LOL
Кон врв
Sanja84 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 643
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sanja84 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2007 во 17:52
Dimi i Sasho vcera se zapoznavte?Mi deluvase kako da se znaete od porano!
Sasho i mene mi e milo sto se zapoznavme.You are welcome!Bujrum pak Wink
Pozdrav,Sanja.



Изменето од MissMurder - 03.Мај.2007 во 17:52
Кон врв
dimo Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 91
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dimo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2007 во 02:00
I mene mi e milo sto se zapoznavme. Big%20smile


Кон врв
moz pos Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2006
Локација: Trinidad and Tobago
Статус: Офлајн
Поени: 335
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moz pos Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2007 во 02:46
Hello :)

Za *IVI*

Eden prijatel "mozebi" kje ide u grcija narednava nedela ...
pa zagrean sum za 400D..Dali bi mozela opsirno da mi kazes kako odi cela procedura za jas da zavrsam so povratok na DDV ,a sekako i so posakuvaniot produkt vo raka :)

dali si zadovolna od aparatot :))

Pozdrav
se gledame

pisi na LP
(sandaceto mi e poluprazno)


Изменето од moz pos - 04.Мај.2007 во 02:47
Кон врв
KoKi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 466
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KoKi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2007 во 04:26
you lucky bastards! LOL LOL LOL

nemozev da dojdam, se gledame narednata sreda...

pozdravWink
Кон врв
Sanja84 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 643
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sanja84 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2007 во 18:57
Na ivi i e polno sandaceto a nemozev da j najdam temata za praznenje na sandacinja LOL
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 231>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.