IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Aјде да се потсетиме на првиот бакнеж...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Aјде да се потсетиме на првиот бакнеж...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 19>
Автор
Порака
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Мај.2007 во 17:40
UF toa ne se zaboravaBig%20smile letoto pomegu 6-to i 7-mo odd. pisuvavme lektira zaedno i taa me bakna a jas ko poparen izbegav, mamlaz! Ama zatoa koga se vrativ se izedovmeLOL
Кон врв
gocefbn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 270
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gocefbn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Мај.2007 во 18:07
    Mene ednas edna devojka mi go bakna jazikot ...i den denes si se smeeme poradi toa.No potoa ja nauciv kako toa da go pravi na "umetnicki" nacinTongue
Make love and respect your profession

Кон врв
speed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 803
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај speed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2007 во 18:09
lele toa se sluci na odmor vo sesto oddelenie negde i toa na plaza...super bese
speed
Кон врв
Bitter Beauty Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 06.Мај.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Bitter Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Мај.2007 во 17:47
Big%20smileMalce ligav,ama simpaticen...detski onaka,od dusa daden...iako ne bev bas dete hehehehe
Кон врв
Isis Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

CATALYST

Регистриран: 19.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5871
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Isis Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Мај.2007 во 00:08
на ептен првиот не се ни сеќавам, ама на сегашниот прв Embarrassed
топол и доволно силен да ми ги разбуди ‘пеперутките во стомакот‘ LOL
Кон врв
cecka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cecka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Мај.2007 во 22:29
kako ne se sekavam, iako minaa mnogu godini....pred skolo...so mojata prva ljubov....
Кон врв
SABINA Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 70
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SABINA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Мај.2007 во 17:34
EEEEEEEEEEJJJJJJJJJ
 KAJ ME POTSETI HAHAHA   PA BESE VO 7MO ODELENIE SO KOMSIJATA 
ljubovta gi razdeluva ne razdelnite a gi osvojuva ne osvoivite
Кон врв
BiggieSmalls Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 75
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiggieSmalls Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Мај.2007 во 21:28
*Цмок* и крај .. тоа беше тоа
Arguing on the Internet is like running on the special Olympics, Even if you Win you are still retarded
Кон врв
Goddes of Chaos Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Април.2007
Локација: Ecuador
Статус: Офлајн
Поени: 337
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Goddes of Chaos Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Мај.2007 во 23:29

Paaa bese so eden drugar koj mi se svigase i toj me svigase mene ama se pravese naudren.......i taka edna polunapiena vecer mene mi pukna filmot go grabnav za jaka i mu rekov ustvari pomisliv ne rekov nisto:od vecerva drugarstvoto go prekinuvam so prviot baknez- francusko lapanjeBig%20smileBig%20smileLOL

Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Мај.2007 во 23:43
Originally posted by Goddes of Chaos Goddes of Chaos напиша:

Paaa bese so eden drugar koj mi se svigase i toj me svigase mene ama se pravese naudren.......i taka edna polunapiena vecer mene mi pukna filmot go grabnav za jaka i mu rekov ustvari pomisliv ne rekov nisto:od vecerva drugarstvoto go prekinuvam so prviot baknez- francusko lapanjeBig%20smileBig%20smileLOL



i ja so francuski pocnavLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL
Кон врв
wilson Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 31
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај wilson Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Мај.2007 во 00:52
Ubavo e da se setis  na prviot baknez!LOL
Bese odamna,raspustot pred 8 odd.deckoto bese postar,poiskusen za razlika od mene...tolku mi bese sram sto utrdenta ne mozev da izlezam pred nego....da,bese francuski baknez...
Good Luck
Кон врв
black-eyes Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: -1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај black-eyes Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Мај.2007 во 00:55
uh,uhhhhhhhhhhhhh..........hmmmmmmmmmmTongue
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Мај.2007 во 18:20
А не се мисли на првиот француски бакнеж во насловот?Confused Зашто и јас пишав за француски, а другиот, оној „обичниот“ беше пред тоа LOL
LOL
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
male4ka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Шмеќерка ;)

Регистриран: 11.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1939
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај male4ka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Мај.2007 во 01:52
AWwWwWwWwW  soft and slow,sweet but with pation....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 19>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 1,109 секунди.