IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Aјде да се потсетиме на првиот бакнеж...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Aјде да се потсетиме на првиот бакнеж...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1112131415 19>
Автор
Порака
GRgirl Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 30
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај GRgirl Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Ноември.2008 во 11:03
Upss...ne e 2008 tuku 2007
Кон врв
Keri Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јули.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Keri Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2008 во 19:56
05.04.2003
Во дворот на основното училиште, навечер, со најубавото момче во училиштето,Марко,сега мој најдобар пријател...
Се сеќавам дека бев разочарана од бакнежот,не ми личеше ко оној од филмовите,дали од возбуда и пеперутки не знам,ама не беше баш,баш...
Ама затоа последниоооот
Кон врв
polzavce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Октомври.2008
Локација: Angola
Статус: Офлајн
Поени: 1325
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај polzavce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2008 во 22:52

На една свадба со дечко што го видов прв и последен пат.......и за чудо ич не ми беше срам а мислев дека ќе ми биде..........

хм, убаво беше............
Кон врв
defma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 716
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај defma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2008 во 10:29
Знам дека беше крајот на август, со момчето кое што ми се допаѓаше цело лето, и се ми беше некако возвишено, убаво.
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2008 во 12:04
Ja odma fativ da lizam, taka mi rece ona deka toa bilo baknez, od kaj da znam deka bila pokvarena 
Кон врв
Вештица Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 27
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Вештица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2008 во 23:39
На одмор, од љубопитност, со некој небитен (од денешна гледна точка), летото кога бев седмо за осмо.
Јас, а можеби и Ти.
Кон врв
Marko Polo 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
venecijaner

Регистриран: 20.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9693
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marko Polo 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2008 во 16:00
uuufff... isto na odmor, na plaza...
Кон врв
diamond_girl Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Ноември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diamond_girl Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2008 во 21:45
mozam samo da kazam deka bese preubavo bev zatreskana u nego i mislam deka seuste sum(iako za zal poveke ne sme zaedno) inace i jas na nego mu bev prva i bese epten zbunet
ali ete se desi nekako
Кон врв
traktorce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Brm Brmm

Регистриран: 19.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 699
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај traktorce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2008 во 21:49
komshikata... kaj mene demek nemala drushtvo za kafe... mi gledashe i vika imash mnogu baknezi so nekoj mnogu blisku do tebe... i mene mi svetna... i se sluci... ubavo bese i dolgo traese... dve god bevme zaedno
Подобро еден ден Волк, него цел живот Овца !!!
Кон врв
butterflyM55 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
***PEPE***

Регистриран: 17.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3399
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butterflyM55 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Ноември.2008 во 03:51
ПАДНАВ НА ШТОС МИ КАЖА ТИПОТ ДЕКА СУМ ИМАЛА УБАВИ ТРЕПАВИЦИ И МИ ВИКА ДЕ ЗАМИЖИ ДА ГИ ВИДАМ УБАВО И..........ЈАС ЗАМИЖАВ ГЛУПАЧА
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Ноември.2008 во 03:55
Prviot baknez....... zabite i gi skrsiv na taa.......katastrofa..
Кон врв
hihihi Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 22
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај hihihi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2008 во 02:15
   Katastrofa bese,komsijata me bakna i mu nemav kazano zbr 10 godini
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2008 во 09:30
Bese na klupa blisku do soboren hram i mislev deka krugce mi se pojavi nad glavata, mi se pricinuvaa krilja i slicni raboti, a i mnogu mi se mocase od pivoto, a ne mi se stanuvase
Кон врв
zasrknan Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 24.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zasrknan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2008 во 20:18
Да, се секавам во петто одделение, во школскиот двор, со тогашна добра другарка, беше супер!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1112131415 19>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.