IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Спорт > Фудбал
  Активни теми Активни теми RSS - Трета лига македонски фудбал
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Трета лига македонски фудбал

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
Автор
Порака
MIRAVCI Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MIRAVCI Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Трета лига македонски фудбал
    Испратена: 20.Април.2007 во 11:00
Znae li nekoj kade moze da se barat tabeli i rezultati od Makedonska treta liga fudbal, zosto vo momentot nema kade da se bara.PozdravClap
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2007 во 11:08
имаш пообично на сајтовите од весниците,дневник,вест,вечер и на макспортнет........
Кон врв
Warlord Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Февруари.2007
Локација: Afghanistan
Статус: Офлајн
Поени: 85
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Warlord Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2007 во 14:25
Originally posted by DRUZE DRUZE напиша:

Znae li nekoj kade moze da se barat tabeli i rezultati od Makedonska treta liga fudbal, zosto vo momentot nema kade da se bara.PozdravClap
 
 
hahahahahaaLOLLOLLOL
 
super ti e idejava... osobeno da im gi chitash iminjata...LOLLOLClapClap
Кон врв
Stoke Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 22.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 9
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Stoke Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Април.2007 во 17:05
па изгледа на телетекс хахахахахаLOLLOLLOLBig%20smileTongue
Кон врв
MIRAVCI Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MIRAVCI Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Април.2007 во 20:22
abe prijatele. na teletekst ti da baras, a kolku za tvoja informacija da znaes deka vo mak.treta liga ima mnogu pokvaliteten fudbal od aktuelnava nasa vtora ,a moj predlog e da otides malku da pogledas pa da se uveris. Loso e da si samo pred TV i vo kladilnici. Pozdrav
Кон врв
Alex10 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 44
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alex10 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Август.2007 во 23:05
pozdrav druze od pirati ( F.C. Skopje ) 
Кон врв
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Август.2007 во 00:49
кога ќе ги има резултатите од сите лиги, насекаде, е тогаш ќе го биде фудбалот во Македонија.
Јас сум мајстор!

Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)
Кон врв
Патриот Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Август.2007
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 15
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Патриот Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Октомври.2007 во 21:27
Подобро да има резултати од Трета лига него од Прва лига.

А најинтересно е да се гледаат лигите на децата односно
Петлиња,Пионери,Кадети и Младинци.

Кон врв
KUKOC7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Барон Минхаузен

Регистриран: 26.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1852
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KUKOC7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Ноември.2007 во 09:34
koga na eden forum nema tema za najtrofejniot nas makedonski klub nemate pravo da razgovarate voopsto za mak fudbalot!!!
Кон врв
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Ноември.2007 во 09:41
ако има некој слободно нека пушта резултати
Јас сум мајстор!

Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)
Кон врв
aleksandar83 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 20
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај aleksandar83 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Ноември.2007 во 15:00
dokolku sakate rezultati od treta liga - sever jas mozam sekoe kolo da vi gi objavuvam zatoa sto tamu sudam del od tie natprevari. Pozdrav
Кон врв
aleksandar83 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 20
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај aleksandar83 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Ноември.2007 во 15:04
15 kolo od treta liga sever :
 
Dracevo - Fortuna 0 : 0
Volkovo - Goce Delcev 7 : 2
Lepenec - Kadino utre
Nova Kolonija - Gorno Lisice 3 : 2
Skendija A. - Slavija 3 : 0
Treska - Ilinden 3 : 1
Napredok - SSK Mladinec 0 : 1
Besa i Demir Impeks - slobodni
 
Pozdrav
Кон врв
aleksandar83 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 20
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај aleksandar83 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Ноември.2007 во 00:16

Luge eve me povtorno. Samo da vi kazam edno. Deka vo Makedonija vo tretite ligi se igra podobro od kolku vo prva i vtora. Da ne zboruvam za petlinjata zatoa sto od tie deca denes imame nekolku poznati igraci : Oliver Peev, Filip Petrov, Krste Velkovski, Jorde Georgievski i mnogu drugi. Zatoa povelete nekogas da gi gledate idnite nadezi na Makedonskiot fudbal.

 

Кон врв
aleksandar83 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 20
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај aleksandar83 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Ноември.2007 во 15:05

Zaostanatiot natprevar od 15-to kolo na tretata fudbalska liga - sever pomegu FK Lepenec i FK Kadino sto se odrigra vcera zavrsi so rezultat od 4 : 1 vo korist na domasnata ekipa.

Vo sabota i nedela se igraat slednite natprevari od 16 kolo

Fortuna - SSK Mladinec  ( pomosnik sum na toj natprevar )

Ilinden - Napredok

Besa - Treska

Skendija - Gorno Lisice

Goce Delcev - Demir Impeks

Kadino - Volkovo

Dracevo - Lepenec

FK Nova Kolonija i FK Slavija se slobodni vo ova kolo

 

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.