IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - ПРИЈАТЕЛИТЕ НА ФЕНИКСОТ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ПРИЈАТЕЛИТЕ НА ФЕНИКСОТ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 380381382383384 1769>
Автор
Порака
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Мај.2007 во 14:26
Marijance, cestitam za izjavavaClapClapClapClapClapClapClapClap

Teto, ajde druzi ne i vo zivo vo petok na kafeWinkodamna ne si bila so nas
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
Bugi lav Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Bugi lav Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Мај.2007 во 14:27
Pa ja nikogo ne sum videl i od kaj taa ljutina neznam pa nekoj ako e debel toa si e negov problemWink
NE DIRAJ LAVA DOK SPAVA
Кон врв
Teta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Декември.2006
Локација: Malaysia
Статус: Офлајн
Поени: 3503
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Teta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Мај.2007 во 14:29
Originally posted by la fille la fille напиша:

Marijance, cestitam za izjavavaClapClapClapClapClapClapClapClap

Teto, ajde druzi ne i vo zivo vo petok na kafeWinkodamna ne si bila so nas
petoci mu ja duvnuvam..ne sum u SK..moze nekoj drug den...koga ti odgovara...samo izrazi zelba..milo ke mi bide...i ke te castam...ne za drugo...nego naviknata si da se grebesLOLLOL
A creative mind will always survive bad advice
Кон врв
marijana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 26.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8066
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marijana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Мај.2007 во 14:29
Originally posted by la fille la fille напиша:

Marijance, cestitam za izjavavaClapClapClapClapClapClapClapClap

Teto, ajde druzi ne i vo zivo vo petok na kafeWinkodamna ne si bila so nas
 
TI DEVOJCHE EPTEN SI GO KASNALA-GREBNALA OVA LAVCETO..NA MAJKA...STO TI E TOLKU LUT?...LOLLOLLOLLOLLOL..ZAREM NE MU ISPEA PRISPIVNA?LOLLOL
"recycle your mind"
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 95922
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Мај.2007 во 14:30
Kolega od KARSHI....
Sto E OVAA SITUACIJAAAAA
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
PITU GULI Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 11254
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај PITU GULI Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Мај.2007 во 14:30
е арно де ја сам дебел.....
и ???????????
мене не ми тоа никаков проблем ни комплекс....
поподвижен сум од многу и билдери и спортисти и слаби типови....
и подобро е цврсто да стоиш на земја отколку да леташ при секој ветер....
 п.с.
заборавив...
 
маж испод 100 кила не е маж..........


Изменето од PITU GULI - 07.Мај.2007 во 14:33
POSAKAJ DA BIDES ZELBA KE TE POSAKAM
POSAKAJ DA BIDES LJUBOV KE TE ZASAKAM
SAMO NE POSAKUVAJ DA SI BOLKA , OTI NIKOGAS NEMA DA TE PREBOLAM...
Кон врв
Bugi lav Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Bugi lav Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Мај.2007 во 14:31
Originally posted by marijana marijana напиша:

Originally posted by la fille la fille напиша:

Marijance, cestitam za izjavavaClapClapClapClapClapClapClapClap

Teto, ajde druzi ne i vo zivo vo petok na kafeWinkodamna ne si bila so nas
 
TI DEVOJCHE EPTEN SI GO KASNALA-GREBNALA OVA LAVCETO..NA MAJKA...STO TI E TOLKU LUT?...LOLLOLLOLLOLLOL..ZAREM NE MU ISPEA PRISPIVNA?LOLLOL
Ne prispivnata ti dojdi da mi ja ispeesAngryAngryAngryAngryAngry
NE DIRAJ LAVA DOK SPAVA
Кон врв
DJAKONDO Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Султанот на Феникс

Регистриран: 28.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 15052
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DJAKONDO Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Мај.2007 во 14:31
la fille potpisot ti e mnogu sodrzinski Wink
 
Naivan si moje luce, nije sestra bas od juce:)
 
 
 
 
Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. Dzaki

Кон врв
marijana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 26.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8066
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marijana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Мај.2007 во 14:32
Originally posted by Bugi lav Bugi lav напиша:

Originally posted by marijana marijana напиша:

Originally posted by la fille la fille напиша:

Marijance, cestitam za izjavavaClapClapClapClapClapClapClapClap

Teto, ajde druzi ne i vo zivo vo petok na kafeWinkodamna ne si bila so nas
 
TI DEVOJCHE EPTEN SI GO KASNALA-GREBNALA OVA LAVCETO..NA MAJKA...STO TI E TOLKU LUT?...LOLLOLLOLLOLLOL..ZAREM NE MU ISPEA PRISPIVNA?LOLLOL
Ne prispivnata ti dojdi da mi ja ispeesAngryAngryAngryAngryAngry
 
"NANI NANI..MILO MOE...NANI NANI..MILO MOEBig%20smile"..ZADOVOLEN?
"recycle your mind"
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 95922
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Мај.2007 во 14:32
AJDE DOSTATE
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Teta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Декември.2006
Локација: Malaysia
Статус: Офлајн
Поени: 3503
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Teta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Мај.2007 во 14:32
Originally posted by Bugi lav Bugi lav напиша:

Pa ja nikogo ne sum videl i od kaj taa ljutina neznam pa nekoj ako e debel toa si e negov problemWink
pa moj moze i ne e..a moze i da e....samo mislam deka javno taka da se izrazis...ne e vred...
nejkev...ama aj da ti kazam..i sekogas,redovno ,tvoite emocii(OuchOuchOuch)..me terat da mislam deka si grubijan...nikogas ne sum kazala...od pricina da ne te uvredam...moze si a moze i da ne si..i ne e moje da ti  kazam...zatoa...za drug pat...vozdrzise od nekoi komenti...ne ke e na odmet..ako ne...nikoj i nema da te registrira...ubedena sum
A creative mind will always survive bad advice
Кон врв
marijana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 26.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8066
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marijana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Мај.2007 во 14:33
Originally posted by DJAKONDO DJAKONDO напиша:

la fille potpisot ti e mnogu sodrzinski Wink
 
Naivan si moje luce, nije sestra bas od juce:)
 
 
 
 
 
DJAKI?..A BE KAJ SI TI?..NE SI MI LUT?:))Big%20smile
"recycle your mind"
Кон врв
Bugi lav Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Bugi lav Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Мај.2007 во 14:33
A Baknez vo obravcetoAngryAngryAngryAngryAngry

Изменето од Bugi lav - 07.Мај.2007 во 14:33
NE DIRAJ LAVA DOK SPAVA
Кон врв
sweet esc. Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 205
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sweet esc. Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Мај.2007 во 14:34
site li se kriete tuka,eve me i mene vo vase drustvoLOLako me primate,ako neCry
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 380381382383384 1769>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,344 секунди.