IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - НЕ ЛУТИ СЕ ЧОВЕЧЕ...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

НЕ ЛУТИ СЕ ЧОВЕЧЕ...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 377378379380381 519>
Автор
Порака
Lilija7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8994
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lilija7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2007 во 12:50
Originally posted by DJAKONDO DJAKONDO напиша:

Originally posted by Lilija7 Lilija7 напиша:

jas imam VIP broj...задоволство
 
 
 
 
sto ke mi e broj od VIP koga samiot sum si VIP...
 
a tebe ti treba
 
a be Djak, sonistata gi zivees???..................газење%20од%20смеење
ЧОВЕЧКИОТ МОЗОК Е КАКО ПАДОБРАН, ТРЕБА ДА БИДЕ ОТВОРЕН ЗА ДА МОЖЕ ДА ФУНКЦИОНИРА.
Кон врв
DJAKONDO Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Султанот на Феникс

Регистриран: 28.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 15052
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DJAKONDO Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2007 во 12:51
cekaj da ve gusnam malku zasto denes mnogu ste fini
 
 
so red:
 
ingje  големо%20гушкање
denicija големо%20гушкање
prisilla големо%20гушкање
Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. Dzaki

Кон врв
T-E-T-E Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај T-E-T-E Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2007 во 12:51
Originally posted by DJAKONDO DJAKONDO напиша:

Originally posted by Lilija7 Lilija7 напиша:

jas imam VIP broj...задоволство
 
 
 
 
sto ke mi e broj od VIP koga samiot sum si VIP...
 
a tebe ti treba
aj za Bajram ti kupuvam ogledalce...ke ti treba...намигнување
Кон врв
Lilija7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8994
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lilija7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2007 во 12:51
Originally posted by T-E-T-E T-E-T-E напиша:

Originally posted by Lilija7 Lilija7 напиша:

jas imam VIP broj...задоволство
smajlite te nerviraat...a ovaзадоволство nekako ti se ujdisuvaголема%20насмевказадоволство
e ova mi e po moj vkus nekako....задоволство....ama gledam i tebe ti "lezi"....задоволство
ЧОВЕЧКИОТ МОЗОК Е КАКО ПАДОБРАН, ТРЕБА ДА БИДЕ ОТВОРЕН ЗА ДА МОЖЕ ДА ФУНКЦИОНИРА.
Кон врв
DJAKONDO Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Султанот на Феникс

Регистриран: 28.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 15052
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DJAKONDO Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2007 во 12:51
Originally posted by Lilija7 Lilija7 напиша:

Originally posted by DJAKONDO DJAKONDO напиша:

Originally posted by Lilija7 Lilija7 напиша:

jas imam VIP broj...задоволство
 
 
 
 
sto ke mi e broj od VIP koga samiot sum si VIP...
 
a tebe ti treba
 
a be Djak, sonistata gi zivees???..................газење%20од%20смеење
 
 
ke te istepam zimi se, nemoj da se pravis vazna da ne kazam vlazna
Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. Dzaki

Кон врв
DJAKONDO Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Султанот на Феникс

Регистриран: 28.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 15052
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DJAKONDO Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2007 во 12:52
ingje, spomna Bajram, ke te prasam ama iskreno...
 
postish ili ne?
Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. Dzaki

Кон врв
T-E-T-E Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај T-E-T-E Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2007 во 12:52
Originally posted by Lilija7 Lilija7 напиша:

Originally posted by T-E-T-E T-E-T-E напиша:

Originally posted by Lilija7 Lilija7 напиша:

jas imam VIP broj...задоволство
smajlite te nerviraat...a ovaзадоволство nekako ti se ujdisuvaголема%20насмевказадоволство
e ova mi e po moj vkus nekako....задоволство....ama gledam i tebe ti "lezi"....задоволство
skim si takav siзадоволство
Кон врв
Lilija7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8994
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lilija7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2007 во 12:53
...ma idi begaj be.....koga se zezam mi se zakanuvas, koa vikam deka si mi prijatel se lutis...ni se vodis, ni se teras, ne mi e gajle....задоволство
ЧОВЕЧКИОТ МОЗОК Е КАКО ПАДОБРАН, ТРЕБА ДА БИДЕ ОТВОРЕН ЗА ДА МОЖЕ ДА ФУНКЦИОНИРА.
Кон врв
DJAKONDO Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Султанот на Феникс

Регистриран: 28.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 15052
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DJAKONDO Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2007 во 12:53

objasnuvanje: redosledot na gushkanje e spored vozrasta, inaku site isto ve sakam

Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. Dzaki

Кон врв
Lilija7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8994
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lilija7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2007 во 12:54
Originally posted by DJAKONDO DJAKONDO напиша:

objasnuvanje: redosledot na gushkanje e spored vozrasta, inaku site isto ve sakam

 
 
газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење...ja bas sakav da prasam zosto sum vtora....трепкање


Изменето од Lilija7 - 25.Септември.2007 во 12:54
ЧОВЕЧКИОТ МОЗОК Е КАКО ПАДОБРАН, ТРЕБА ДА БИДЕ ОТВОРЕН ЗА ДА МОЖЕ ДА ФУНКЦИОНИРА.
Кон врв
DJAKONDO Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Султанот на Феникс

Регистриран: 28.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 15052
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DJAKONDO Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2007 во 12:54
Originally posted by Lilija7 Lilija7 напиша:

...ma idi begaj be.....koga se zezam mi se zakanuvas, koa vikam deka si mi prijatel se lutis...ni se vodis, ni se teras, ne mi e gajle....задоволство
 
 
kamo sreka site lugje na ovoj nacin da se mrazat
Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. Dzaki

Кон врв
T-E-T-E Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај T-E-T-E Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2007 во 12:55
Originally posted by DJAKONDO DJAKONDO напиша:

ingje, spomna Bajram, ke te prasam ama iskreno...
 
postish ili ne?
cekaj..sega iskreno me prasa...dali treba iskreno da odgovoram?...aj ke ti kazam...radi satot tvoj sakan

ne postam Djaki...moze ne e vo red...ama ne mozam...i plus...ke me ispratat u Raj...i sto tamu sama ke pravam...vaka barem se  nadevam na dobro drustvoнамигнување
Кон врв
T-E-T-E Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај T-E-T-E Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2007 во 12:56
Originally posted by DJAKONDO DJAKONDO напиша:

objasnuvanje: redosledot na gushkanje e spored vozrasta, inaku site isto ve sakam

tuuuuu ni minuta radost...me prizemji uste odma..тага
Кон врв
Lilija7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8994
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lilija7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2007 во 12:56
Originally posted by T-E-T-E T-E-T-E напиша:

Originally posted by DJAKONDO DJAKONDO напиша:

ingje, spomna Bajram, ke te prasam ama iskreno...
 
postish ili ne?
cekaj..sega iskreno me prasa...dali treba iskreno da odgovoram?...aj ke ti kazam...radi satot tvoj sakan

ne postam Djaki...moze ne e vo red...ama ne mozam...i plus...ke me ispratat u Raj...i sto tamu sama ke pravam...vaka barem se  nadevam na dobro drustvoнамигнување
 
 
 
газење%20од%20смеење
газење%20од%20смеење
газење%20од%20смеење...kje se sretneme......задоволство
ЧОВЕЧКИОТ МОЗОК Е КАКО ПАДОБРАН, ТРЕБА ДА БИДЕ ОТВОРЕН ЗА ДА МОЖЕ ДА ФУНКЦИОНИРА.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 377378379380381 519>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,281 секунди.